انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

شرکت‌های سرویس‌دهنده‌ٔ اینترنت (ISP) در ایران

بحث پیرامون چگونگی اتصال کامپیوترها، ایجاد شبکه و اینترنت

Re: شرکت‌های سرویس‌دهنده‌ٔ اینترنت (ISP) در ایران

پستتوسط AliGhz » 14 ژوئیه 2012, 22:37

این مقایسه ای که ما در اینجا انجام میدهیم به واقع بی معنا و مضحک است. چون بین یک مشت ShitNet و ShitOnline چی را باید سنجید؟ shade رنگ قهوه ای را یا میزان ناخوشایندی بو را؟ اما هر کدام را که به ناچار میخرید، لطفی در حق خودتان بکنید و از مبین نت نخرید. کل سرویس اش به گوز بند است. متاسفانه در یک ماهی که من آزمایشی از یک مودم دوستی استفاده میکردم، در مجموع خوب بود. اما در مدتی که خودم گرفته ام، عموما اذیت بوده است. و ببخشید از واژه های ناخوشایند در این چند جمله. متاسفانه این واقعیت را با کلمه دیگری نه میشود توصیف کرد و نه تلطیف.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط AmiN.D » 27 ژوئیه 2012, 14:49

شدیدا به نحوه ی محاسبه ی حجم مصرفی توسط مبین نت مشکوک هستم..بسیار زیاد!!
اگر نرم افزاری دارید که بتونه محاسبه کنه با من به اشتراک بگذارید..فکر کنم منم مثل علی عزیز باید شکایت کنم از این دزدها!
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط AliGhz » 21 سپتامبر 2012, 02:47

مبین نت که چند ساعتی است قطع شده، اما الان در این نیمه شب تهران، همراه اول عین فرفره دارد صفحات را باز میکند!
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پستتوسط AmiN.D » 21 سپتامبر 2012, 05:55

جالبه ساعت حدود ۹ قطع شده و سراسری بوده بعد کلن هیچ شماره ی اشتراکی قادر به ارتباط با اپراتور نبود و پیغام اشتباه بودن و میداد! بعد هم کلن به شرکت ایران داده انصار پرداز یه همچین چیزی وصل شد بعد از ساعت ۱۲ شب هم کلن با پیغام بعدا تماس بگیرید مواجهه بودیم! مسخره ها حتی جواب گو هم نبودن! الان ساعت ۵صبح(جدید) هست و وصل شده!
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط .SorousH. » 21 سپتامبر 2012, 09:17

از قرار توی این هفته ی پیش رو ، اینترنت ملی راه اندازی میشه و فعلا(خوشبختانه) این قضیه بین ادارات و مراکز و... دولتیست.
شاید ربطی به این موضوع داشته!
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط AliGhz » 23 سپتامبر 2012, 11:03

تا جایی که یادم است، ویژگی Personal Hotspot در آیفون وابسته به سرویس دهنده تلفن همراه است. اما نمیدانم این تقارن اتفاقی است یا یک ویژگی iOS 6، با ارتقا به این نسخه در آیفون، این گزینه به Settings اضافه شده، و من آن را فعال کردم و با آیپد به صورت وای فای به آن وصل شدم و خیلی خوب کار کرد. (به جای علامت وای فای در آیپد، یک علامت زنجیر ظاهر میشود، و در صفحه home آیفون هم آن بالا نشان میدهد که ۱ دستگاه دارد از Personal Hotspot استفاده میکند.)
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پستتوسط AliGhz » 07 فوریه 2013, 14:16

می‌گن عروس خیلی خوش‌رقصه، گوز هم می‌ده. شده حکایت سرویس‌های مزخرف خدمات‌دهنده‌های ایرانی. مبین‌نت تا پیش از این، ۲۰ گیگِ ۵۱۲ را ۵۵۰۰۰ تومان می‌داد. الان این سرویس شده ۱۵ گیگ و ۶۰۰۰۰ تومان. نمی‌دونم چرا ما از این همه خوشی نمی‌میریم؟
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پستتوسط Ali.Tajik » 07 فوریه 2013, 19:50

شاتل همان ۲۰ گیگ را دارد می دهد ۷۰ هزار تومان. متاسفانه در این دوره و زمانه، رابین‌هود هم همدست داروغه و پرنس جان شده‌است، حالا گیرم که چند صباحی داروغه را هم گوش‌مالی بدهند!
MBAir 6.2
نماد کاربر
Ali.Tajik

پست‌ها : 142

پستتوسط AmiN.D » 22 فوریه 2013, 19:58

مثل اینکه از دیرزو امکان اتصال به سایت فیــــــس بووکــ با استفاده از پورت ۴۴۳ و ساکس دیگه فراهم نیست. و فقط برخی چی پی ان ها میتونند کانکت شن. به علاوه اینکه عده هم گفتن با کروم مشکل دارند ولی با فایرفاکس +چی پی ان میتونند لاگین کنن به سایت مورد بحث. تجربه ی شما چه بوده؟
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط Ali.Tajik » 23 فوریه 2013, 00:51

عجب امین ! من کاربر فیس‌بوک نیستم، امتحان هم نکردم، اما مثلا سایت یورونیوز یا وردپرس را بعضاً با پراکسی‌فایر نمی‌توانستم باز کنم. وقتی برنامه را اجرا می‌کردم و آدرس سایت را می زدم دوباره همان صفحه‌ی رنگارنگ فیلترینگ را می‌دیدم! چرایش را هم تا الان نمی‌دانستم. الان که گفتی تازه دوزاریم افتاد! جالب هم این است که وقت و بی‌وقت هم اینطوری می‌شد! تا الان فکر می‌کردم مثلا پراکسی‌فایره وصل نشده یا چه می‌دانم، خود برنامه یک طوری‌اش شده که ری‌استارت شاید درستش کند. همیشه هم سریع با PPTP یا L2TP سر و ته قضیه هم آمده و من هم یادم رفته که چه بود و چه شد. پس نگو از کرامات شیخ ما بوده این آیات!!

*.ضمنا آب از سر گذشته، خود سانسوری هم دیگر فایده‌ای ندارد! اسمش را بلندتر بگو : فیلتر! وی‌پی‌ان!! دیگر دهان را نمی‌بویند، به جرم بودن، یک ضرب اعدام‌مان می‌کنند.
MBAir 6.2
نماد کاربر
Ali.Tajik

پست‌ها : 142

پستتوسط AmiN.D » 23 فوریه 2013, 20:38

برای ترس و جرم نکردم.. برای اینکه ایرماگ و سایتش دچار مشکل دسترسی نشوند این کارا انجام دادم.(هرچند آب از آب گذشته)
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط AmiN.D » 18 مارس 2013, 15:00

همین طور که میدونید یه چند وقتی هست پورت های چی پی ان بسته اند. امروز من حتی نمیتونستم با جی تالک و اسکایپ لاگین کنم. و حتی یاهو هم روی مبین نت بسته هست. میخواستم ببنیم برای دور زدن شما چه میکنید؟
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط alireza3335 » 29 مارس 2013, 15:56

آقا دهان ما مسواک شده...
از چی استفاده کنیم برای عبور از فیلتر؟
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط .SorousH. » 29 مارس 2013, 23:11

Viscosity که میشه باهاش وارد یوتیوب و فیسبوق هم شد
Proxifier برای سرویس https که شرایط بالا شاملش نیست!
هر دو هم باید اکانت داشته باشین و سرویس دهندتون به نوعی با این برنامه ها سازگار باشه
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط AmiN.D » 29 مارس 2013, 23:30

Viscosity پولی هست ...: |
+ اینکه این فایل هارو از کجا بیاریم؟
.visc) or OpenVPN configuration file (.ovpn or .conf
دوستان من نرم افزار kerio و نصب کردم و یوز و سرور ایرانی بهش دادم.اول موقع کانکت ارور داد که لیسانسش قابل اعتماد نیست. من اما نیاز داشتم و ادامه دادم.به نظرتون موردی خواهد داشت؟
iPhone 5s
AmiN.D

قبلیبعدی

بازگشت به اینترنت و شبکه‌سازی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 3 مهمان