انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

چرا نمیتوانم به ایمیل اپل ام دسترسی داشته باشم؟

بحث پیرامون چگونگی اتصال کامپیوترها، ایجاد شبکه و اینترنت

چرا نمیتوانم به ایمیل اپل ام دسترسی داشته باشم؟

پستتوسط AmirArsalaan » 12 اوت 2011, 17:37

سلام ، وقتتون بخیر
من ایمیل اپل ساختم ولی هنوز رنگ اینباکسم رو ندیدم ، وقتی میخواهم از طریق برنامه ی mail ، اکانت تازه ام رو وارد کنم این ارور رو میده :

تصویر

چند روزه درگیرم خواهش میکنم یکی به من بگه که چرا نمیتونم به ایمیلم دسترسی داشته باشم ؟؟؟
نماد کاربر
AmirArsalaan

پست‌ها : 183

Re: چرا نمیتوانم به ایمیل اپل ام دسترسی داشته باشم؟

پستتوسط Ilia » 12 اوت 2011, 19:28

اگر اشتباه نکنم ایمیل اپل فقط برای اکانت‌های پولی کار میکرد. بايد صبر كنى تا آيكلاد راه بيفته.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط AmirArsalaan » 12 اوت 2011, 21:24

چقدر بد ، مطمئنی شما ایلیا خان ؟ آخه توی مرحله ی ساختن ایمیل اصلن به همچین موردی اشاره ای نکرد، البته در آیتیونز برای اینکه به برنامه ها دسترسی داشته باشم مرحله ی فرم کردیت کارت وجود داشت که من آنرا کنسل کردم
پس چطوری الان من از طریق برنامه ی ichat و با همین ایمیل اپل میتوانم با کاربر جی میل چت کنم ؟؟
نماد کاربر
AmirArsalaan

پستتوسط Ilia » 12 اوت 2011, 23:52

تقریبا مطمئن مطمئنم. داشتن user name از موبایل می برای iChat همیشه مجانی بوده، اما ایمیلش پولی بود. حالا قرار است که با آیکلاد، ایمیل مجانی هم از قرار بدهند.

البته شما از آن ID اپلت میتوانی برای iChat استفاده کنی و احتیاجی به ایمیل ندارد. اما برای آی‌چت حتی از ID گوگلت هم میتوانی استفاده کنی.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Behnam » 13 اوت 2011, 01:22

فکر کنم حق با ایلیاست. تا آنجا که من یادم هست داشتن یک آدرس ایمیل از اپل همیشه پولی بوده است. این ربطی به داشتن حساب کاربری برای iChat از اپل یا از جای دیگر ندارد. تازه همان پولی‌اش هم در قبال این تغییر و تحولات برای من که کارنامهٔ خوبی نداشته است. انتقال از mac.com به me.com هزار مکافات داشت. بخصوص از یک مک قدیمی. ولی با مک جدید هم کار بی‌دردسر نبود. هنوز هم که هنوز است من فکر می‌کنم سرور اپل از من یک شخصیت دوگانه را حفظ کرده است. یکی با mac.com و دیگری با me.com و مرتب قاطی می‌کند!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط AmirArsalaan » 13 اوت 2011, 02:50

هه هه چقد بامزه گفتی بهنام
آقا دستتون درد نکنه بچه ها از راهنماییتون خیالم راحت شد ولی خداییش با میل های یاهو و گوگل که در imail کار میکنم خیلی راحت و لذتبخشه :-D بی دردسرتر از هر میلر توی ویندوز
اما یک سوال فنی دیگر :?: :?: من یک حساب me هم قبل تر ساختم حالا پسوردشو یادم رفته هیچ اطلاعاتی هم که برای بازیابیش لازمه و حتی ایمیل دومی هم که بهش معرفی کردم یادم نیست بعد از چند دفعه حدس و گمان هم اپل اونو به مدت 8 ساعت لاک کرد :!:
ارزششو نداره دیگه پیگره اون بشم یا میشه یه راهی پیدا کرد برای بازیابیش ؟؟
نماد کاربر
AmirArsalaan

بازگشت به اینترنت و شبکه‌سازی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 7 مهمان