انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل اسنو لوپارد با شیکه

بحث پیرامون چگونگی اتصال کامپیوترها، ایجاد شبکه و اینترنت

مشکل اسنو لوپارد با شیکه

پستتوسط kurosh_1349 » 21 ژوئیه 2010, 20:07

با درود
از وقتی کامپوتر های شبکه رواز لوپارد به اسنو لوپارد آپ دیت کردم اتفاق جالبی برای شبکه افتاده به پیوست تصویر ان موجود است اما توضیح مختصر اینه که در شبکه هم PC هست هم MAC در ارتباط با PC ها مشکلی نیست اما MAC باهم مشکل دارند مثلا وقتی به دسکتاپ یکی کانکت میشم و در همان زمان قصد ارتباط با دسکتاپ کامپوتر دیگری را هم دارم بازهم دسکتاپ کامپوتر اول در شبکه در اختار من خواهد بود مگر از دسکتاپ کامپوتر اول Eject کنم تا به  دسکتاپ کامپوتر دوم کانکت شوم .
اما در ۱۰.۵.۸ به هیچ عنوان چنین مشکلی نبود ودر کانفیگور شبکه هم تغییری داده نشده است.
پیوست‌ها
Screen shot 2010-07-22 at 9.21.43 AM copy.jpg
کانفیگور شبکه
Screen shot 2010-07-22 at 9.22.09 AM.jpg
کانفیگور شبکه
Screen shot 2010-07-21 at 7.45.25 PM.jpg
مشکل توضیح داده شده
کورش خورشیدفر
www.cheshmack.ir
photocheshmack.persianblog.ir
https://instagram.com/kourosh khorshidfar/
نماد کاربر
kurosh_1349

پست‌ها : 145

Re: مشکل اسنو لوپارد با شیکه

پستتوسط kurosh_1349 » 28 دسامبر 2010, 21:07

kurosh_1349 نوشته است:[نمایش]
با درود
از وقتی کامپوتر های شبکه رواز لوپارد به اسنو لوپارد آپ دیت کردم اتفاق جالبی برای شبکه افتاده به پیوست تصویر ان موجود است اما توضیح مختصر اینه که در شبکه هم PC هست هم MAC در ارتباط با PC ها مشکلی نیست اما MAC باهم مشکل دارند مثلا وقتی به دسکتاپ یکی کانکت میشم و در همان زمان قصد ارتباط با دسکتاپ کامپوتر دیگری را هم دارم بازهم دسکتاپ کامپوتر اول در شبکه در اختار من خواهد بود مگر از دسکتاپ کامپوتر اول Eject کنم تا به  دسکتاپ کامپوتر دوم کانکت شوم .
اما در ۱۰.۵.۸ به هیچ عنوان چنین مشکلی نبود ودر کانفیگور شبکه هم تغییری داده نشده است.

با درود
پس از جستجو و پیگیری از شرکت رادان . قسمت پشتیبانی آنها پیشنهاد نصب Snow_Leopard_Client_Server را دادند که تمام مشکلات شبکه را حل کند غافل از اینکه این اول مشکل ما بااین سیستم عامل و ست کردن آن با شبکه است ولی ما پوست کلفت تر از این حرفها شده ایم .
پس از نصب در اسنولوپارد سرور به طور نیم بند و عدم اطلاعات در مورد نصب شبکه مکنتاش مشکل ما حل شد  وبدن اجکت شدن از یک Mac به Mac دیگری کانکت میشویم ولی اول مشکل در کانفیگور صحیح و اصولی شبکه است .
در ضمن برای من سوالی پیش آمده وآن اینست که در تماس تلفنی با قسمت پشتیبانی شرکت رادان به من تاکید کردند که از سیستمی که روی آن اسنولوپارد سرور نصب شده به دلیل سنگینی کاری که باید انجام دهد نمی توان به عنوان یک سیستم کاری برای انجام کارهای سنگین فتوشاپ استفاده کرد من فتوشاپ CS5 را به همراه لایت روم نصب کردم ولی تا به حال مشکلی به وجود نیامده اما خوشحال خواهم شد از تجربه دوستان هم دراین مورد مانند گذشته استفاده کنم .
درضمن اگر دوستان صلاح دانستند تاپیک Snow_Leopard_Client_Server را هم درست کنند موجب خرسندیست .
کورش خورشیدفر
www.cheshmack.ir
photocheshmack.persianblog.ir
https://instagram.com/kourosh khorshidfar/
نماد کاربر
kurosh_1349

پست‌ها : 145

بازگشت به اینترنت و شبکه‌سازی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 10 مهمان