انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پایین بودن سرعت اینترنت در مک!

بحث پیرامون چگونگی اتصال کامپیوترها، ایجاد شبکه و اینترنت

پاسخ: پایین بودن سرعت اینترنت در مک!

پستتوسط mani6606 » 13 دسامبر 2016, 10:12

سلام
چون نمی خواستم تاپیک جدید بزنم به همین علت در همین جا مشکل را می گویم
از سه روز قبل سرعت اینترنت مک به شدت پایین آمده این کاهش سرعت نه تنها در هنگام دانلود مشخصه بلکه در هنگام کار کردن با سافاری نیز مشهوده سرعت دانلود از ۱۳۰ به ۳۰ کاهش یافته و با نوسان شدید دانلود منیجر هم iflox pro است . من نرم افزار Rubbernet را هم دانلود کودم اما از امار و ارقام ان چیزی متوجه نشدم . یک احتمال دادم که شاید اداپتور wifi دستگاه مشکل داشته باشد و با کابل شبکه به مودم متصل شدم اما فرقی نکرده است
از طرفی کاهش سرعت مربوط به شبکه نیست چون در ایفون و ایپد مشکل دیده نشده است.
نمی دونم که چگونه این مشکل را میشه برطرف کرد
mani6606

پست‌ها : 17

پاسخ: پایین بودن سرعت اینترنت در مک!

پستتوسط Hassan » 13 دسامبر 2016, 11:48

mani6606 نوشته است:[نمایش]
سلام
چون نمی خواستم تاپیک جدید بزنم به همین علت در همین جا مشکل را می گویم
از سه روز قبل سرعت اینترنت مک به شدت پایین آمده این کاهش سرعت نه تنها در هنگام دانلود مشخصه بلکه در هنگام کار کردن با سافاری نیز مشهوده سرعت دانلود از ۱۳۰ به ۳۰ کاهش یافته و با نوسان شدید دانلود منیجر هم iflox pro است . من نرم افزار Rubbernet را هم دانلود کودم اما از امار و ارقام ان چیزی متوجه نشدم . یک احتمال دادم که شاید اداپتور wifi دستگاه مشکل داشته باشد و با کابل شبکه به مودم متصل شدم اما فرقی نکرده است
از طرفی کاهش سرعت مربوط به شبکه نیست چون در ایفون و ایپد مشکل دیده نشده است.
نمی دونم که چگونه این مشکل را میشه برطرف کرد

سلام. مک بوک من هم گاهی دچار این مشکل میشود و اغلب با روشن و خاموش کردن wifi مک بوک یا با ریستارت کردن خوب میشود. البته اول با موبایل سرعت اینترنتم را چک میکنم چون گاهی هم مشکل از سرویس دهنده اینترنت است.
Hassan

پست‌ها : 39

قبلی

بازگشت به اینترنت و شبکه‌سازی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 5 مهمان