انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

محافظ مونیتور مک بوک پرو

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

محافظ مونیتور مک بوک پرو

پستتوسط Nocturne » 02 دسامبر 2017, 15:57

سلام،

محافظ صفحه برای مک بوک پرو میخوام بگیرم. خواستم بپرسم جایی هست که مارک مطمئن داشته باشن و در نصب کردن هم کارشون رو درست انجام بدن؟ (در تهران)
مرسی
نماد کاربر
Nocturne

پست‌ها : 49

پاسخ: محافظ مونیتور مک بوک پرو

پستتوسط Ilia » 02 دسامبر 2017, 20:40

یعنی پلاستیکی بچسبانی روی صفحه؟ اگر این باشد، فکر خوبی نیست. اما قاب که خارجش را محافظت کند، بسیار ایدهٔ خوبیست.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Nocturne » 03 دسامبر 2017, 15:56

Ilia نوشته است:[نمایش]
یعنی پلاستیکی بچسبانی روی صفحه؟ اگر این باشد، فکر خوبی نیست. اما قاب که خارجش را محافظت کند، بسیار ایدهٔ خوبیست.

آره دیگه یکسری محصولاتی هست مثل گلس های موبایل. ضد خش هستند.. در باره مک بوک پرو فهمیدم که ضروری هست چرا که یه ایرادی که این دستگاه داره اینه که طی استفاده به خصوص در حال حمل که در کیف گاهی فشار بهش میاد نقاطی روی صفحه در اثر برخورد و فشار دکمه ها پدید میاد که پاک شدنی نیستن. در حقیقت این نقاط از از بین رفتن پوشش آنتی گلیر اگه اشتباه نکنم پدید میاد (چیزی اضافه نشده بلکه کم شده ) لذا کاریش نمیشه کرد

الان مال من بعد ۳ سال استفاده تازه با اینکه خیلی با دقت استفده کردم و خیلی مواقعم خونه بوده یه جحاهاییش اینطوری شه میخوام دیگه بیشتر از این نشه
نماد کاربر
Nocturne

پست‌ها : 49

پستتوسط Arzhang » 06 دسامبر 2017, 09:45

من یک دستمال نازک دارم که پرز نمی‌دهد و سطح لیزی دارد و هر وقت مک‌بوک‌ام را می‌بندم آن را روی صفحه کلید می‌گذارم. الآن که حدود پنج سال است که مک‌بوک‌ام را دارم و با این ترفند هیچ لکه‌ای روی مانیتورش نیفتاده است.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان