انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل با تاچ آیدی

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

مشکل با تاچ آیدی

پستتوسط Nav ! D » 13 ژوئن 2015, 22:49

خسته نباشید.

داستان از این قراره که یک آیفون ۶ ضربه خورده و تاچ آیدیش از کار افتاده.
گفتم ۱درصد احتمال داشته باشه با ری استور درست شه٬ ری استور کردم٬ ولی ری استور نشد و گوشی دیگه حتی روشن هم نمیشه.

یه کم سرچ کردم بعضی ها گفته بودن که اگر تاچ آیدی رو جدا کنیم و بدون اون ری استور کنیم احتمال داره گوشی روشن شه و بالا بیاد. 
من هم گوشی رو باز کردم الان و تاچ آیدی رو جدا کردم. بدون اون هم ری استور کردم ولی باز همین اررور ها رو میگیرم٬

حالا خواهشم از دوستان اهل فن اینه اگر راهنمایی ای نظری دارن دریغ نکنن تا بتونم گوشی رو درست کنم.

پیشاپیش ممنون از پاسختون.
Apple iMac MC814 - MacBook Air MD760 - iPhone 11 Pro Max - iPod Nano 6G
نماد کاربر
Nav ! D

پست‌ها : 216

پاسخ: مشکل با تاچ آیدی - Error 53 و Error 6

پستتوسط Amir_S » 14 ژوئن 2015, 11:04

خیلی دل و جرات داری که این کار رو کردی! اصلا مگه میشه دستگاه بدون تاچ آیدی کار کنه!؟ اینطوری که امنیتش مره رو هوا!
حالا پیغامی که میده چیه!؟
یه مدت پیش آیپدم مشکل داشت و تو صفحه اپل گیر کرده بود… موقع ری‌استور هم یا اصلا شروع نمی‌کرد یا تا وسط می‌رفت و ارور می‌داد!!!
یه کم سرچ کردم و دیدم مشکل از تایید نشدن اعتبار فایل سیستم ه! ظاهرا علاوه بر زمان شروع، یه بار هم وسط کار (بعد از نصب iOS و قبل از نصب firmware) اعتبار رو چک می‌کنه و اگه اون وسطی موفق نباشه فقط میگه نشد و دلیلش رو نمیگه!!!
راه حل هم ظاهرا اینه که انقدر تکرار کنیم تا راضی بشه :) حالا امیدوارم مشکل شما هم در همین حد باشه…
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پاسخ: مشکل با تاچ آیدی - Error 53 و Error 6

پستتوسط Nav ! D » 14 ژوئن 2015, 12:47

Amir_S نوشته است:[نمایش]
خیلی دل و جرات داری که این کار رو کردی! اصلا مگه میشه دستگاه بدون تاچ آیدی کار کنه!؟ اینطوری که امنیتش مره رو هوا!
حالا پیغامی که میده چیه!؟
یه مدت پیش آیپدم مشکل داشت و تو صفحه اپل گیر کرده بود… موقع ری‌استور هم یا اصلا شروع نمی‌کرد یا تا وسط می‌رفت و ارور می‌داد!!!
یه کم سرچ کردم و دیدم مشکل از تایید نشدن اعتبار فایل سیستم ه! ظاهرا علاوه بر زمان شروع، یه بار هم وسط کار (بعد از نصب iOS و قبل از نصب firmware) اعتبار رو چک می‌کنه و اگه اون وسطی موفق نباشه فقط میگه نشد و دلیلش رو نمیگه!!!
راه حل هم ظاهرا اینه که انقدر تکرار کنیم تا راضی بشه :) حالا امیدوارم مشکل شما هم در همین حد باشه…

بدون تاچ آیدی هم روشن شه بیاد بالا خب اون پسورد اصلی ۴ رقمی رو میخواد٬‌ امنیت نمره هوا :دی

نشد که نشد...
Apple iMac MC814 - MacBook Air MD760 - iPhone 11 Pro Max - iPod Nano 6G
نماد کاربر
Nav ! D

پست‌ها : 216

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان