انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کانکت نشدن مسنجرها

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

کانکت نشدن مسنجرها

پستتوسط hiva_obs » 11 سپتامبر 2011, 15:08

سلام بر همگی
دو روزه ichat من و کلا هر مسنجری که تو سیستم دارم کار نمیکنه یعنی کانکت نمیشه ولی یاهو مسنجر که نصب دارم وقتی به وی پی چیز وصل میشم کانکت میشه و کار میکنه ولی بدونه اون نه اما ichat به هیچ عنوان کانکت نمیشه ممنون میشم اگر کسی چیزی به ذهنش میرسه منو راهنمایی کنه .
hiva_obs

پست‌ها : 10

Re: کانکت نشدن مسنجرها

پستتوسط meim007 » 11 سپتامبر 2011, 15:27

دو سه روز انگار مسنجرها را هم فیلتر کرده بودند! مسنجر من از دیشب دوباره بدون فیلتر شکن(برای پروکسی های socks) باز می‌شود(انگاری باز فیلتر را برداشتند، عجب بقیه برایشان مهم است!! بدون توضیح فیلتر میکنند و برمیدارند بدون اینکه بقیه برایشان مهم باشد. ما با یاهو با برادرم و بقیه ویدیوچت میکنیم) .
meim007

پست‌ها : 76

پستتوسط hiva_obs » 11 سپتامبر 2011, 15:30

از اون بابت نیست چون الان که تو شرکتم همه میتونن مسنجراشون رو باز کنند غیره از من
hiva_obs

پست‌ها : 10

پستتوسط AmiN.D » 11 سپتامبر 2011, 16:00

برخی از مناطق که بدون پی ان هم میتونن برخی نه...با وی پی هم همه میتونن..من خودم با scovks هم نتونستم..مشکل خیلی بعید هست که مربوط به سیستم شما باشه..
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط meim007 » 11 سپتامبر 2011, 16:49

AmiN.D نوشته است:[نمایش]
من خودم با socks هم نتونستم..

اگر از فیلتر شکن خاصی استفاده میکنی توجه کن که پورتی که برای بقیه استفاده میکنی با پورتی که برای socks استفاده می‌شود تفاوت دارد!

hiva_obs نوشته است:[نمایش]
از اون بابت نیست چون الان که تو شرکتم همه میتونن مسنجراشون رو باز کنند غیره از من

اگر با مرورگر به اینترنت وصل هستی ولی با یاهو مسنجر وصل نمی شی (تو مک میگم که امکان تغییر پروکسسی مسنجر نیست) ولی با VPN میتوانی وصل بشی یا مشکل از سرویس دهنده است (یعنی یا مشکل تنها از سرویس دهنه شما است یا از "بالا" یا "ازما بهتران" فیلتر کردند) یا از طرف یاهو است که ایرانی ها را فیلتر کرده(آن یکی "بالا" یا "ازما بهتران"). ولی بنابر اخبار و گستردگی خبر تنها از سرویس دهنده خاصی نیست و از آنجایی که برخی هم از ایران وصل شده اند(و یاهو هم این را اعلام نکرده، چون تا آنجایی که میدانیم این "ازما بهتران" این مسؤلیت را برای خودش قائل است که بگوید) پس تنها یک دلیل میماند (که یاد گرفتن در این موارد پاسخگو هم نباشند، حق خودشان میداند از "بالا" نگاه کنند. من به این دلیل ها گفتم).
meim007

پست‌ها : 76

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 3 مهمان