انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل با تورنت — Torrent

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

Re: مشکل با تورنت — Torrent

پستتوسط Ali.Rastegar » 11 سپتامبر 2011, 12:14

meim007 نوشته است:[نمایش]
ممنون از همین بود.
پس syslogd برای spotlight است!
این ها را جایی ننوشته که هر کدام اینها(که در اکتیویتی مانیتور نشان میدهد) برای کدام برنامه یا امکان مک است؟(قبلا هم این سوال را پرسیده بودم ولی جوابی ندیدم. کلا در این مورد کتابی نمی‌شناسید؟)

syslogd برای logهای سیستم است اما احتمالا Spotlight چون نمی‌توانسته فایل‌های نیمه دانلود شده را index کند دائما پیغام خطا میداده و به logها اضافه می‌شده. mds و mdworker و... پراسس‌های Spotlight هستند. برای دانستن اینکه هر پراسسی برای چه کاری است شیوه‌ای که خود من استفاده می‌کنم این است که Terminal را باز می‌کنم و تایپ می‌کنم man، یکبار space می‌زنم و بعد نام آن پراسس را وارد می‌کنم. مثلا:
کد: انتخاب همهٔ
man syslogd

با زدن کلید q می‌توانید از man خارج شوید.
اگر حوصله این کارها را ندارید این لینک را ببینید:
http://triviaware.com/macprocess/all
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط AmiN.D » 11 سپتامبر 2011, 16:22

علی جان من میخواستم وپروسس این برنامه رو پیدا کنم اما نشد با این روش

WindowServer
اعصابم و خورد کرده اصلا نمیدونم چیه !
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط Pooria Azimi » 11 سپتامبر 2011, 16:35

AmiN.D نوشته است:[نمایش]

WindowServer

viewtopic.php?f=27&t=1740&p=27634&hilit=windowserver#p27634
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط meim007 » 11 سپتامبر 2011, 17:19

WindowServer

بروید در همان سایتی که دوستمان علی رستگار معرفی کرد، مشخصن به این آدرس
http://triviaware.com/macprocess
و بنابه دستورش
Open Terminal.app from Applications/Utilities folder and type command:
ps -A > process.txt
This command will list all currently running processes on your Mac and save this information into process.txt file in your home directory.

انجام بدید (فایل در مسیری که در ترمینال میدید ذخیره میشه، پیش فرض هوم تان، فلدر با نام یوزرتان یا همون فلدر به شکل خانه)
و در همان آدرس بالا لودش کنید آنگاه پروسس های که فعال هستند را لیست میکنه و توضیحی هم برای آنها میاره آن WindowServer هم هست.
meim007

پست‌ها : 76

پستتوسط AmiN.D » 11 سپتامبر 2011, 17:47

مرسی دوستان فهمدیم که بابیلون و به طور کامل انیستال نکردم و اکتویشنش هنوز مونده+پارالل که نمیدونم یارو چرا از اول واسم ریخته بود+ اینکه
Window Server is a single point of contact for all applications. Manages application windows and launch new applications
+cmvserv بود که گفته وبدن بی ضرر هست!
iPhone 5s
AmiN.D

Re: ناتوانی در وبگردی هنگام استفاده از بیت تورنت

پستتوسط Ali.Tajik » 13 سپتامبر 2011, 01:57

نخواستم واسش تایپک بزنم جداگانه فقط یه سوالی دارم اعضاب خورد کرده..دیروز یه فایل ۱.۶گیگ با folx واسه دانلود گذاشتم از تورنت الان حدود ۳ساعته که در ۹۰ ٪مونده seed هام الان دوتاس که هیچ کدوم فعال نیست و peer هام ۲۰۰تاس که ۲۰تاش فعال هست..نمدیونم واقعا چیکار کنم راهی هست که این یک گیگ و خورده ای هدر نره؟استارت میکنم در حالت downloding میمونه و گاهی هم هی آپ میکنه!!!

سلام امین جان
یک راهی که من تجربه کرده‌ام این است که به تعداد Tracker هات اضافه کنی، آن هم اینطور است که اگر از خود فایل تورنتی که اول دانلود کرده‌ای نسخه‌های مشابهی در دسترس‌ات است، آنها را هم دانلود و اجرا بکنی، این‌طور، اگر آنها آدرس‌هایی داشته باشند که در فایل اولیه تو نباشد، بعد از تایید اضافه می‌شوند، بعضی از سایت‌ها این فایل های موازی تورنت را با هم برای دانلود قرار می‌دهند، نمونه اش EZTV که البته موضوعی است، بعضی از سایت ها هم مانند TorrentZ لیستی را برایت اصلا با فرمت uTorrent آماده می‌کنند که می‌توانی به tracker هایت اضافه کنی، اینطور که بعد از کپی کردن لیست که به فرمت txt در همان مرورگر باز می‌شود، فایل اصلی درحال دانلود را انتخاب می‌کنی، در منو tracker کنترل کلیک می‌کنی و در گزینه Add Tracker آن و «در ادامه آدرس‌های قبلی و نه به جای آن» لیست را اضافه می‌کنی، با این روش هم تعداد Seeds و هم peers ها هر دو زیاد می‌شود که معلوم ‌هم است که چرا.
MBAir 6.2
نماد کاربر
Ali.Tajik

پست‌ها : 142

پستتوسط AmiN.D » 13 سپتامبر 2011, 04:50

من منو Add Tracker و نتونستم در folx پیدا کنم و وقتی یک تورنت دیگه اضافه میکنم میگه same هست..
iPhone 5s
AmiN.D

قبلی

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 9 مهمان