انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

با ۸ گیگ رم کفگیرم خورد ته دیگ!

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

Re: با ۸ گیگ رم کفگیرم خورد ته دیگ!

پستتوسط javadkh65 » 25 ژانویه 2011, 03:01

احمد جان

من هم چند سالی هست که مک دارم اوایل که هکینتاش الان هم ۳-۴ ساله که مکینتاش! متاسفانه بدلیل عدم توان اقتصادی هم همواره تحت فشار بودم و نتونستم اون مکهایی رو که دوست داشتم بخرم! اما تلاشم این بوده ته و توی اون رو در بیارم و حداکثر استفاده رو از منابعم بکنم! اینجا هم احساس خوبی بهم دست می ده می نویسم وگرنه چندان علاقه ای به نوشتن (کلا کار نوشتن حالا هر چیزی!) ندارم.
اما فکر میکنم دوران اون ایرماگ آروم سال ۸۵ دیگه تموم شده، شما ایران نیستی ببینی اما الان تمام پاساژهای کامپیوتری تهرون توشون مک پیدا میشه، قیمتها هم رقابتی شده و دیگه مثل قدیما نجومی نیست، آیفون هم آوازه اپل رو بیشتر کرده و الان دیگه همه بعنوان یک Option حین خرید لپتاپ اپل رو هم کنار برند های دیگه در نظر دارند، حتی اخیرا من تعدادی دختر توی دانشگاه در حال کار با مکبوک دیدم!!! (با توجه به توانایی هایی که من از دخترهای همدوره ایم سراغ داشتم کار با مکبوک برای جنبش زنان ایران یه موفقیت غیرقابل تصور محسوب می شه!)
خلاصه که جامعه ی کاربرای مک توی ایران به آرامی در حال evolution هستش و باید آمادگی برخورد با افراد مشابه رو داشته باشیم، البته من به همه احترام میگذارم اما گاهی رفتار تند لازمه! این رو از روانپزشکی کودکان یادمه که رفتار تند گاهی بدرد افرادیکه توی هرم شخصیتی فروید تو مرحله مدفوعی-دهانی موندند می‌خوره!!
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

قبلی

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان