انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل با آی‌تونز — iTunes

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

مشکل با آی‌تونز — iTunes

پستتوسط cyra » 17 سپتامبر 2010, 23:29

سلام به همه
من از سال ۱۳۷۹ تا امروز که صاحب کامپیوتر بوده‌ام، همه جور بلایی سرم اومده (انفجار power سه بار، سوختن motherboard دو بار، سوختن رم و... البته سوختن Macbook Pro). حتی یه بار یکی از دوستام گفت باید انرژی‌هام رو کنترل کنم :shock: بماند... در جدیدترین ماجرا با اجرای iTunes 10، حرکت Mouse Cursor بریده بریده می‌شه.کسی تجربه‌ی مشابهی داشته؟

راستی بعد از نصب Bootcamp زمان Boot شدن سیستم شدیدا افزایش پیدا کرده. یعنی از زمان شنیدن صدای Chime تا دیدن صفحه‌ی خاکستری ۱۷ ثانیه طول می‌کشه!!!

این اتفاقات هر دو روی Mac Pro 2009، با CPU 2.26 و RAM 12GB و 10.6.4 رخ داده‌. 
Mac Pro (mid 2009), 12 GB RAM, OS X 10.8.5, Avid Media Composer 8.3.1
iPhone 5s 32GB, iOS 9.1
iPad 2 64GB 3G, iOS 9.1
نماد کاربر
cyra

پست‌ها : 313

Re: مشکل عجیب با iTunes 10

پستتوسط Microsoft24 » 18 سپتامبر 2010, 00:52

cyra نوشته است:[نمایش]
سلام به همه
من از سال ۱۳۷۹ تا امروز که صاحب کامپیوتر بوده‌ام، همه جور بلایی سرم اومده (انفجار power سه بار، سوختن motherboard دو بار، سوختن رم و... البته سوختن Macbook Pro). حتی یه بار یکی از دوستام گفت باید انرژی‌هام رو کنترل کنم :shock: بماند... در جدیدترین ماجرا با اجرای iTunes 10، حرکت Mouse Cursor بریده بریده می‌شه.کسی تجربه‌ی مشابهی داشته؟

راستی بعد از نصب Bootcamp زمان Boot شدن سیستم شدیدا افزایش پیدا کرده. یعنی از زمان شنیدن صدای Chime تا دیدن صفحه‌ی خاکستری ۱۷ ثانیه طول می‌کشه!!!

این اتفاقات هر دو روی Mac Pro 2009، با CPU 2.26 و RAM 12GB و 10.6.4 رخ داده‌. 

درباره ی آیتیونز ، من تجربه ی مشابه شما رو در نسخه ی ۹.۲.۱ داشتم! شما یکبار آیتیونز رو Reinstall کن حل میشه! (سعی کن اول قبلی رو پاک کنی!)

درباره ی بوت کمپ هم مشکل از کرک ویندوز ۷ است!‌

من دارم ، رو یکی از کرک های ویندوز ۷ کار میکنم!تا با سیستم بوت کمپ بهینه شه! نتیجه هم داده!‌ (زمان رد شدن از صفحه ی مشکی ۳ ثانیه!‌)

ولی تا تموم نشه نمیتونم به شما لینک دانلود بدم!

موفق باشید ،

امید
از کجا باید شروع کرد ، درد دل که گفتنی نیست ، قصه ی من خیلی وقته که دیگه شنیدنی نیست .
نماد کاربر
Microsoft24

پست‌ها : 349

Re: مشکل عجیب با iTunes 10

پستتوسط cyra » 18 سپتامبر 2010, 13:09

امید جان، سپاس‌گذارم. ولی یادم رفت که بنویسم بعد از این جریان ویندوز 7، بوت کمپ رو پاک کردم. تغییری بوجود نیومد... کلا دیسکی که Macintosh HD روش بود رو Erase کردم، پارتیشن‌ها رو Delete کردم و از اول پارتیشن بندی کردم (Pure Clean Installation). ولی باز مشکلم حل نشده. این که می‌گم مشکل از ویندوز و بوت‌کمپه، به این خاطره که بعد از نصب بوت‌کمپ این اتفاق‌ها افتاد.
Mac Pro (mid 2009), 12 GB RAM, OS X 10.8.5, Avid Media Composer 8.3.1
iPhone 5s 32GB, iOS 9.1
iPad 2 64GB 3G, iOS 9.1
نماد کاربر
cyra

پست‌ها : 313

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 8 مهمان