انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Hard Failure

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

Re: Hard Failure

پستتوسط Ilia » 09 سپتامبر 2010, 16:23

eysun نوشته است:[نمایش]
ایلیا هارد بدبخت کار میکند فقط boot نمیشود! برای دلخوشی من هم که شده باید یه کاری ازش بکشم!
Seagate انقدر افتضاح هست؟ تجربه بد داری؟ ظاهرا اینجا اکثرا seagate دارن!

آنقدر افتضاح نیست اما من با آن تجربهٔ خوبی نداشته‌ام. ممکن است مدلی که من خریدم اشکال داشته اما بهر حال مار گزیده شده‌ام.

آن هاردت را هم شوخی نکردم. چیزی که از یک هارد انتظار میرود، اطمینان است. آن مکانیسم S.M.A.R.T که در هارد دیدی کارش همین است که وضعیت سلامت هارد را به کامپیوترت میگوید. وقتی در هاردهایی که این مکانیسم را دارند، آن کار نکند، هارد دیگر قابل اطمینان نیست. فایدهٔ هادی که فایل‌هایی را که رویش ذخیره میکنی فردا نتواند بخواند چیست؟ پولت را حرامش نکن. هر چیزی عمری دارد.

اما از قرار هر چه تا اینجا من گفته‌ام را خودت خواستی که یکبار تجربه کنی. پس خودت میدانی. :-)
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط eysun » 09 سپتامبر 2010, 16:29

مرسی ، راجع به گارانتی چیزی نمیدونید؟ ایا گارانتی یک ساله اپل هارد رو هم شامل میشه؟
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 359

پستتوسط eysun » 09 سپتامبر 2010, 16:31

نفرمایید ایلیا خان! اگر شما نبودی که ما الان همین یک کم فایلی هم که گیرمون اومد از دست میرفت! راست میگی! پول حرومش نمیکنم! به جاش یک فلش ۱۶ گیگ بخرم برد کردم!
نماد کاربر
eysun

پستتوسط eysun » 12 سپتامبر 2010, 21:42

سلام مجدد

کار ما به تعویض هارد ختم شد ، امروز یک هارد ۵۰۰ گیگ وسترن دیجیتال ۵۲۰۰ دور گرفتیم و انداختیم ، شد ۸۰۰۰۰ تومان ، ۷۲۰۰ هم پیدا نشد در بازار. همه چیز هم خدا رو شکر بر وفق مراد است تا به حال

با تشکر ...
نماد کاربر
eysun

قبلی

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان