انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پر پر زدن تصویر مانیتور

بخش فنون تشخیص مشکل، تعمیر و نگهداری

پر پر زدن تصویر مانیتور

پستتوسط saman_jmk » 12 فوریه 2018, 15:41

سلام
یه مک بوک ایر مدل ۲۰۱۵ دارم که حدود دو ماه پیش چایی ریخت روش البته سریع خاموشش کردم برگردوندمش و خشکش کردم بعد یه ساعت روشن کردم که لپ تاپ روشن شد اما مانیتور خیلی سیاه دیده میشد به طوری که به سختی میشد محتوای صفحه رو دید که همونطوری گذاشتم یه ۷ - ۸ ساعت خاموش موند گذاشتمش توو روزنامه و برنج ریختم روش و دور و برش تا رطوبتش هم گرفته بشه بعد اون اوکی بود یه چند روز هم یه صدایی مثل صدا پشه هم از فن میومد که اونم حل شد اما امروز یکم فشار اوردم بهش یعنی املیتور اندروید اجرا کردم باهاش که یه خورده داغ کرد و فنش هم صداش در اومد بعد یه نیم ساعت صفحه شروع کرد به پر پر زدن خاموش روشنش کردم صفحه مجدد سیاه شد مثل همون موقع که چایی ریخته بود روش مجدد خاموشش کردم برای نیم ساعت ۴۰ دقیقه اما باز روشن کردم همونطوری بود توو همون حالت پسورد و وارد کردم وارد شدم صفحه روشن تر شد اما تند تند پر پر میزد اما سرعت پر پر زدنش هی کمتر میشد ظرف یکی دو دقیقه هم خوب شد
الان میخوام بدونم مشکل از همون چایی ؟؟ و چه چیزی ممکن آسیب دیده باشه ؟ مشکل جدیه باید ببرمش تعمیر یا نه؟

ممنون
saman_jmk

پست‌ها : 1

پاسخ: پر پر زدن تصویر مانیتور

پستتوسط Nyaiesh » 12 فوریه 2018, 16:15

سلام
البته بنده تعمیرکار نیستم ولی مشکل باید از کارت گرافیکت باشد و حتما باید معاینه شود
خدایا کیهان و زمین و نوترون در طواف و ما در خواب
نماد کاربر
Nyaiesh

پست‌ها : 357

بازگشت به تعمیر و نگهداری

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 6 مهمان