انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل قبول نکردن پسورد مودم در iOS

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

مشکل قبول نکردن پسورد مودم در iOS

پستتوسط Ali_Omid » 18 اکتبر 2016, 10:38

هر بار که از دفتر به خانه می‌آیم، آیفون و آیپدم در وصل شدن به مودم مشکل دارند. مودم را نشان می‌دهند ولی وصل نمی‌شوند. وقتی هم که دستی مودم را انتخاب می‌کنم، پسورد را قبول نمی‌کند و پیغام غلط بودن پسورد می‌دهد. چندین بار دستگاه را ریست می‌کنم، مودم را از لیست حذف می‌کنم تا اینکه بالاخره بدون آنکه دلیلش را بفهمم، پسورد را قبول می‌کند.
جالب اینجاست که در دفتر هم دقیقا از همین مدل مودم استفاده می‌کنم و آنجا هیچ مشکلی ندارد!
مدل آیفون، 6 است و آیپد، مدل پروی جدید. ‌iOS هم آخرین نسخه.
Ali_Omid

پست‌ها : 144

پاسخ: مشکل قبول نکردن پسورد مودم در iOS

پستتوسط AmirT » 18 اکتبر 2016, 14:50

ممکنه مشکل از تنظیمات Channel وای‌فای در مودم باشه، یکی از دوستان من مشکل مشابهی با مودم محل کار داشت که اینطوری حل شد. توی تنظیمات وایرلس در مودم، Channelهای مختلف رو امتحان کنید، یا در کل تنظیماتش رو با مودم محل کار مقایسه کنید.

ضمنا نرم افزار Wireless Diagnonistics که روی خود مک میاد، ابزاری به نام Scan داره که از منوی Windows قابل دسترسیه، این ابزار با اسکن محیط، خلوت‌ترین کانال وای‌فای رو پیشنهاد میده. بهترین کانال‌ها برای عدم تداخل با مودم های اطراف هم، کانال های ۱، ۶ و ۱۱ هستند؛ به این معنی که اگر همه مودمشون رو روی یکی از این سه کانال قرار بدن، مودم ها کمترین تداخل رو با هم دیگه خواهند داشت.
But what is happiness except the simple harmony between a man and the life he leads? — Albert Camus
نماد کاربر
AmirT

پست‌ها : 342

پاسخ: مشکل قبول نکردن پسورد مودم در iOS

پستتوسط Ali_Omid » 22 اکتبر 2016, 11:19

مشکل از دوری دستگاه‌ها از مودم بود. بعد از نزدیک کردن دستگاه به مودم، پسورد را قبول می‌کند و با دور شدن همچنان ارتباط برقرارمی‌ماند.
Ali_Omid

پست‌ها : 144

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 6 مهمان