انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iOS 10

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: iOS 10

پستتوسط Amir_S » 17 سپتامبر 2016, 11:20

من روی آیپد از بتا اولِ نسخه ۱۰ را داشتم، با ظاهر جدید فقط در مرکز کنترل مشکل دارم و بقیه تغییرات ظاهری را دوست دارم. روش باز کردن قفل و کلا سیستم جدید این صفحه را هرچند اولش کمی عادت کردن به آن برایم سخت بود، ولی در کل دوست دارم.
پ.ن: جالب است که مشتری‌های بقیه پلتفرم‌ها همیشه از نبود بروزرسانی مرتب و بخصوص نبود تغییرات ظاهری گله دارند؛ ولی ما اپلی‌ها، دقیقا برعکس آنها، دوست داریم که همه چیز پایدار و بدون تغییر بماند تا بتوانیم با خیال راحت کارمان را بکنیم و دغدغه تغییر و چیزهای جدید را نداشته باشیم.
پ.پ.ن: و جالبتر اینجاست که آنها معتقدند که پلتفرم اپل مناسب کار نیست و فقط به درد بچه‌ها و بازی کردن می‌خورد و کسی که با دستگاهش کار می‌کند، حتما مشتری پلتفرمهای دیگر است! :)
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط sadeghi » 17 سپتامبر 2016, 12:40

iliililililililil نوشته است:[نمایش]
وقتی گوشی رو از روی میز برمیدارم به صورت خودکار صفحه روشن میشه
چجوری غیرفعالش کنم ؟

setings ---> Display & brightness ----> Raise to wake

این گزینه را خاموش کنید
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط 123ali » 17 سپتامبر 2016, 18:57

کسی نمیدونه چرا رو ios ۱۰ برنامه همراه بانک ملت و near lock کار نمیکنه؟
123ali

پست‌ها : 497

پستتوسط AmiN.D » 18 سپتامبر 2016, 00:19

اطلاعات قسمت پایین هم جدیدا اضافه شده
پیوست‌ها
IMG_4694.PNG
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط eysun » 18 سپتامبر 2016, 00:32

AmiN.D نوشته است:[نمایش]

امین جان این قبلا بود. من دیده بودم...
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 359

پستتوسط Ahmad » 18 سپتامبر 2016, 01:31

eysun نوشته است:[نمایش]

امین جان این قبلا بود. من دیده بودم...

كاملا حق با دوستمان eysun است، این اطلاعات پایین از مدتها پیش وجود داشته است
احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط AmiN.D » 18 سپتامبر 2016, 01:55

واقعا.؟ آیا باید تنظیم خاصی انجام میدادیم؟ اگر کسی روی ورڑن ۹ هنوز هست و این اطلاعات و می بینه لطف کنه اسکرین شات بده، عجیبه من این همه مدت متوجه نشدم!!
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط Amir_S » 18 سپتامبر 2016, 08:30

من روی آیفون 4sام اینها را نمی‌بینم و تا جایی که حافظه‌ام یاری می کنم، قبل از اینکه به ۱۰ بیایم، روی آیپدم هم نبودند!
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پستتوسط AmiN.D » 19 سپتامبر 2016, 19:38

دوستان من فرض کنید الان یک ایفون با ios10 دارم. برای ساخت اپل ایدی (یا دانلود از اپ استور) نیاز دارم که vp n داشته باشم چون فیلتر هست. قبلا با pptp میساختیم و میشکلی نبود اما الان که pptp نیست و این پولی ها هم هیچ کدام تقریبا l2tp و ساپورت نمیکنن. عملا استفاده از ایفون های جدید مختل میشه توو ایران.
متاسفانه روتر من هم vp ساپورت نمیکنه و نمیتونم pptp روی tp-link هم بزارم که حداقلدو دقیقه وصل شه تا برنامه های دیگه رو دانلود کنیم برای استفاده .
راه حله دیگه به ذهنتون میرسه؟ (البته احتمالا یک راه این هست که با آیتینوز دانلود کنیم و بریزیم. اما فرضا این راه هم امکانش نبود. راه دیگه نیست؟)
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط iliililililililil » 19 سپتامبر 2016, 19:42

اقا این تاچ ایدی رفته روی موخم

وقتی انگشتم رو ست میکنم تا 5 دقیقه اوکی هست و گوشی انگشت رو میشناسه و باز میشه

بعد 5 دقیقه دیگه اون انگشت رو نمیشناسه و باز نمیکنه !!!

بعدم که میرم تو ستینگ واسه ست کردن انگشت پدرم درمیاد یا ارور موو فینگر میده یا این خطها که پرمیشن همون لحظه برعکس خالی میشن

باید چیکارکرد از وقتی 10 ریختم اینجوری شده
نماد کاربر
iliililililililil

پست‌ها : 56

پستتوسط nilean » 20 سپتامبر 2016, 11:31

دوستان من فرض کنید الان یک ایفون با ios10 دارم. برای ساخت اپل ایدی (یا دانلود از اپ استور) نیاز دارم که vp n داشته باشم چون فیلتر هست. قبلا با pptp میساختیم و میشکلی نبود اما الان که pptp نیست و این پولی ها هم هیچ کدام تقریبا l2tp و ساپورت نمیکنن. عملا استفاده از ایفون های جدید مختل میشه توو ایران.
متاسفانه روتر من هم vp ساپورت نمیکنه و نمیتونم pptp روی tp-link هم بزارم که حداقلدو دقیقه وصل شه تا برنامه های دیگه رو دانلود کنیم برای استفاده .
راه حله دیگه به ذهنتون میرسه؟ (البته احتمالا یک راه این هست که با آیتینوز دانلود کنیم و بریزیم. اما فرضا این راه هم امکانش نبود. راه دیگه نیست؟)

برای دانلود برنامه‌ها از طریق آیتیونز، همچنان احتیاج به یک قند شکنه که اتصال اولیه رو برقرار کنه. راهی که من امتحان کردم استفاده از برنامه VPNShield بود که هم نسخه‌ی مک داره و هم نسخه‌ی iOS، تا پنج کاربر رو پشتیبانی می‌کنه و امکان اتصال از طریق پروتوکل‌های PPTP، LT2P و IPSec رو فراهم کرده . شخصا روش پیشنهادی سیبچه رو امتحان نکردم چون اعتمادی به این مدل خیرات‌ها ندارم.
نماد کاربر
nilean

پست‌ها : 125

پستتوسط Amir_S » 20 سپتامبر 2016, 13:59

روش سیبچه هم یه VPN ساده‌ست، فقط فرقش اینه که احتمالا سرور خودشون در خارج از ایران رو استفاده می‌کنند و برای جلوگیری از مشکل قانونی در داخل ایران و بالارفتن ترافیک سرور خودشون، فقط ترافیک آدرسی که اپل برای اتصال به اپ‌استور برای ورود و ثبت و تایید سفارش استفاده می‌کنه رو انتقال می‌ده و بقیه بسته‌ها رو مستقیم نه!
و اینکه خیلی هم خیرات نیست، چون اگه کسی نتونه از اپ‌استور دانلود کنه، بساط خودشون هم جمع می‌شه…
پ.ن: البته این بی‌اعتمادی در من هم هست، چون به هر حال ترافیک ما داره از سرور‌های یه نفر سوم (که در این مورد خاص داخل ایرانه و استفاده از دیتای ما براش می‌تونه مفید و راحت باشه) رد می‌شه… ولی اگه فقط برای شروع دانلود استفاده و بعد قطعش کنیم، فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پستتوسط AmiN.D » 20 سپتامبر 2016, 14:13

nilean نوشته است:[نمایش]

برای دانلود برنامه‌ها از طریق آیتیونز، همچنان احتیاج به یک قند شکنه که اتصال اولیه رو برقرار کنه. راهی که من امتحان کردم استفاده از برنامه VPNShield بود که هم نسخه‌ی مک داره و هم نسخه‌ی iOS، تا پنج کاربر رو پشتیبانی می‌کنه و امکان اتصال از طریق پروتوکل‌های PPTP، LT2P و IPSec رو فراهم کرده . شخصا روش پیشنهادی سیبچه رو امتحان نکردم چون اعتمادی به این مدل خیرات‌ها ندارم.

این روش شما جوابگوی وضعیتی نیست. چون مشکل اینجاس که استور فیلتر هست. باید اول من بتونم این برنامه و دانلود کنم که از کانکش هاش استفاده کنم. اما خب نمیتونم !
پ.ن: مثل اینکه برخی از این شرکت های پولی امکان استفاده از l2tp و گذاشتن اما خیلی محدود هست و همیشه جواب نمیده. راه دوم هم استفاده یک باره از سیبچه و دانلود برنامه های ثالث هست.
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط nilean » 21 سپتامبر 2016, 10:50

Amir_S نوشته است:[نمایش]
روش سیبچه هم یه VPN ساده‌ست، فقط فرقش اینه که احتمالا سرور خودشون در خارج از ایران رو استفاده می‌کنند و برای جلوگیری از مشکل قانونی در داخل ایران و بالارفتن ترافیک سرور خودشون، فقط ترافیک آدرسی که اپل برای اتصال به اپ‌استور برای ورود و ثبت و تایید سفارش استفاده می‌کنه رو انتقال می‌ده و بقیه بسته‌ها رو مستقیم نه!
و اینکه خیلی هم خیرات نیست، چون اگه کسی نتونه از اپ‌استور دانلود کنه، بساط خودشون هم جمع می‌شه…
پ.ن: البته این بی‌اعتمادی در من هم هست، چون به هر حال ترافیک ما داره از سرور‌های یه نفر سوم (که در این مورد خاص داخل ایرانه و استفاده از دیتای ما براش می‌تونه مفید و راحت باشه) رد می‌شه… ولی اگه فقط برای شروع دانلود استفاده و بعد قطعش کنیم، فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

بله امیر جان. از این منظر حق کاملا با شماست.
نماد کاربر
nilean

پستتوسط nilean » 21 سپتامبر 2016, 11:06

امین جان درست می‌گی. من حواسم به ریشه مساله نبود که از AppStore مک هم امکان دانلود در حال حاضر میسر نیست. کسی اگر بخواد رو این روش پافشاری کنه می‌تونه اپلیکیشن‌های ثالث مثل هات‌اسپات‌شیلد رو خارج از اپ‌استور دانلود کنه و بعد این مسیر رو پیاده کنه.
نماد کاربر
nilean

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان