انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

عکس برروی مخاطب بصورت فول اسکرین در ایفون

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

عکس برروی مخاطب بصورت فول اسکرین در ایفون

پستتوسط safavy2002 » 21 مارس 2016, 20:13

با سلام ، خسته نباشید

دوستان چطور میشه کاری کرد که عکس مخاطبین روی ایفون را بصورت فول اسکرین دید موقعی زنگ میزنن ؟

من دو روش رو رفتم یکی از قسمت گالری ایفون عکس مورد نظر رو انتخاب و بعد به مخاطب مورد نظر و روش دیگه تو مخاطبین گوشی مخاطب مورد نظر بعد Edit بعد عکس رو انتخاب کرد

منتها مشکل من اینه که موقعیکه ایکلود گوشی رو خارج میکنم از گوشی و روی گوشی دیگه ای به فرض مثال میزارم اون مخاطب دیگه عکسش بصورت فول اسکرین نمایش داده نمیشه فقط کوچیک نشان داده میشه

واقعا واسم جای سواله چرا باید اینجوری باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
نماد کاربر
safavy2002

پست‌ها : 23

پاسخ: عکس برروی مخاطب بصورت فول اسکرین در ایفون

پستتوسط Arzhang » 22 مارس 2016, 02:10

من البته جوابی ندارم اما یک سؤال به سؤال دوستمان اضافه می‌کنم و آن این که چرا برخی عکس‌های مخاطبان من به صورت فول اسکرین هستند و برخی نه؟ دو چیز را تقریباً مطمئن هستم اول آن که دقیقاً «برخی مخاطبان ثابت» فول اسکرین‌اند و دوم این که (با اطمینان کم‌تر) کیفیت و اندازه‌ی عکس در این مورد مؤثر نیست.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط alireza3335 » 22 مارس 2016, 02:17

وای چه جالب
منم فکر میکنم تجربه‌ام مشابه ارژنگ باشد
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط saghati » 22 مارس 2016, 05:05

و از همه جالب تر ،‌ تجربه من هست :
مثلا در مورد یک شخص ، بعضی مواقع فول اسکرین و بعضی مواقع با عکس کوچک نشان داده میشود . و همچنین زمانی که میخواهم تلفن رو جواب بدم ، دقیقا برای یک شخص خاص ، بعضی مواقع باید نوار رو از چپ به راست بکشم تا بتونم جواب بدم و بعضی مواقع دگمه ای هست یعنی باید روی دگمه جواب ، تب بکنم تا بتونم جواب بدم ....
saghati

پست‌ها : 55

پستتوسط Pooria Azimi » 22 مارس 2016, 10:15

http://ipod.about.com/od/phonefeatures/ ... -Calls.htm

ممکنه روش بالا پاسخ‌گو باشه.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmirT » 22 مارس 2016, 11:32

جالب اینکه من همه عکس‌ها رو با مک به کانتکت‌ها اضافه کردم، اما این حالت برای یه سری پیش اومده برای یه سری نه!
من فکر میکنم چندان بیربط به کیفیت نباشه، چون الآن که نگاه میکردم اونهایی که بزرگ نشون داده میشن، به نظر کیفیت بهتری دارن.

Pooria Azimi نوشته است:[نمایش]
http://ipod.about.com/od/phonefeatures/fl/How-to-a-Get-Full-Screen-Picture-in-iPhone-Phone-Calls.htm

ممکنه روش بالا پاسخ‌گو باشه.

این روش هم برای چندتا از کانتکت‌ها جواب داد.
But what is happiness except the simple harmony between a man and the life he leads? — Albert Camus
نماد کاربر
AmirT

پست‌ها : 342

پستتوسط safavy2002 » 22 مارس 2016, 12:10

چه جالبه واقعا این مورد شماهم براتون جای سواله
من تا اون جایی که میدونم عکس باید تازه گرفته شده باشه و از کیفیت خوبی برخوردار باشه
گرچه من نقص میکنم حرف خودمو به این دلیل من دوتا عکس اخوی و پدرم که با دوربین حرفه ای گرفته شده تو گوشیم دارم عکس اخویم رو به مخاطبش دادم که چندیدن بار که گوشی رو عوض کردم و اپل ای دی رو عوض کردم رو گوشی های دیگه مورد نداشته ولی عکس پدرم متاسفانه کوچک نشون داده میشه
من یه فکری الان به مغزم رسید اونم اینه که تا اوجایی که بدونم عکس مخاطب نباید Wide باشه باید برش داد اون قسمتی که از عکس میخواهیم بشه عکس مخاطب
تست کنید خبرشو بدید باز منم تست میکنم

دوستان خواهشن نظر بدید که به نتیجه برسیم
ممنون
نماد کاربر
safavy2002

پست‌ها : 23

پستتوسط Strasboorg » 13 آوریل 2016, 23:44

saghati نوشته است:[نمایش]
و از همه جالب تر ،‌ تجربه من هست :
مثلا در مورد یک شخص ، بعضی مواقع فول اسکرین و بعضی مواقع با عکس کوچک نشان داده میشود . و همچنین زمانی که میخواهم تلفن رو جواب بدم ، دقیقا برای یک شخص خاص ، بعضی مواقع باید نوار رو از چپ به راست بکشم تا بتونم جواب بدم و بعضی مواقع دگمه ای هست یعنی باید روی دگمه جواب ، تب بکنم تا بتونم جواب بدم ....

تا جایی که یادمه اگر گوشی لاک باشه باید سوآیپ کنید به راست و اگر روشن و آنلاک باشه دگمه‌ای میشه!
نماد کاربر
Strasboorg

پست‌ها : 120

پستتوسط mehd » 24 اکتبر 2016, 14:02

سلام به دوستان هیچ ارتباطی به wide بودن عکس نداره من چند روز پیش عکس برادرم فول اسکرین می افتاد اما الان نم افته و نمیدونم چرا :x :x :x :x :x
mehd

پست‌ها : 1

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان