انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

اپل آیدی: پاسخ پرسش‌های امنیتی را فرموش کرده‌ام

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: جواب سوالهای امنیتی را فرموش کرده‌ام

پستتوسط user59 » 20 ژوئیه 2013, 10:49

Pooria Azimi نوشته است:[نمایش]
در گذشته چند بار مشکلاتی از این دست برای من پیش اومده بود که هر بار با ارسال ایمیل به پشتیبانی اپل (http://support.apple.com) مشکل رو برطرف کردند. چندین بار برای دوستان دیگه در ایرماگ هم که چنین مشکلاتی پیش اومده بوده، به‌جز یک مورد که نمی‌دونم نتیجه چی شد، اگر اشتباه نکنم در تمام موارد دیگه مشکلات رو پشتیبانی اپل تونست برطرف بکنه.

به‌نظر من فعلاً ناامید نشید؛ انقدر پاپی پشتیبانی (ایمیل و بعد تلفنی) بشید تا شاید مشکل رو برطرف کنند - ۵۰۰ دلاری که خریده‌اید رو حیفه به این سادگی از دست بدید. فقط به ایرانی بودن خودتون اشاره نکنید، اما اگر لازم شد بگید که فعلاً ساکن «ایران» هستید و از آدرس این کشور خرید می‌کنید، و این که به‌دلایل شخصی دوست ندارید کارت اعتباری خودتون رو به اپل بدید و ترجیح می‌دید همیشه از کارت هدیه استفاده کنید. لحنتون هم خیلی آزرده و ناراحت باشه (appeals to emotion!!!).

ممنونم از توضیحات و توصیه ها. آدرس ایمیل شون رو دارید؟ توی صفحه ساپورت فقط شماره تلفنها هست.
user59

پست‌ها : 9

پاسخ: اپل آیدی: پاسخ پرسش‌های امنیتی را فرموش کرده‌ام

پستتوسط AliGhz » 20 ژوئیه 2013, 10:53

من این مبحث را چون طی پست‌های زیادی دارد به یک موضوع متمرکز می‌پردازد، با مبحث اپل آیدی ادغام نکردم. اما پست اول آنجا را ویرایش کردم برای افزودن لینک این مبحث. پیشنهاد می‌کنم دوستانی که به مبحث حاضر می‌آیند، برای اطلاعات بیشتر دربارۀ اپل آیدی این مبحث را هم ببینند: viewtopic.php?f=26&t=2930
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Pooria Azimi » 20 ژوئیه 2013, 11:19

user59 نوشته است:[نمایش]
ممنونم از توضیحات و توصیه ها. آدرس ایمیل شون رو دارید؟ توی صفحه ساپورت فقط شماره تلفنها هست.

شما باید از صفحهٔ ساپورت، قسمت آیتیونز رو انتخاب کنید تا به http://www.apple.com/support/itunes/ww/ برسید (و اون‌جا هم اگر فروشگاهتون مال آمریکا بوده، باید آمریکا رو انتخاب کنید). بعد به قسمت Contact Support رفته و فروشگاه رو انتخاب کنید.

حواستون باشه که در صفحات بعدی، در خیلی موارد سعیشون اینه که شما رو به‌جای تماس با پشتیبانی هدایت کنند به KB ـهای مربوط به مشکل. فریب نخورید و گزینه‌هایی رو انتخاب کنید که شما رو به فرم تماس با پشتیبانی برسونند.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط user59 » 20 ژوئیه 2013, 11:28

Pooria Azimi نوشته است:[نمایش]
user59 نوشته است:[نمایش]

شما باید از صفحهٔ ساپورت، قسمت آیتیونز رو انتخاب کنید تا به http://www.apple.com/support/itunes/ww/ برسید (و اون‌جا هم اگر فروشگاهتون مال آمریکا بوده، باید آمریکا رو انتخاب کنید). بعد به قسمت Contact Support رفته و فروشگاه رو انتخاب کنید.

حواستون باشه که در صفحات بعدی، در خیلی موارد سعیشون اینه که شما رو به‌جای تماس با پشتیبانی هدایت کنند به KB ـهای مربوط به مشکل. فریب نخورید و گزینه‌هایی رو انتخاب کنید که شما رو به فرم تماس با پشتیبانی برسونند.

خیلی خیلی ممنونم.
user59

پست‌ها : 9

پاسخ: اپل آیدی: پاسخ پرسش‌های امنیتی را فرموش کرده‌ام

پستتوسط Arzhang » 26 سپتامبر 2014, 04:15

امشب در یک حرکت محیرالعقول بالاخره به همراه همسرم زنگ زدیم امریکا و در کمال تعجب سوالات امنیتی من را ریست کردند. یک قدری طول کشید اما انجام شد. این را نوشتم که اگر از ایران کسی به مشکل من خورد ناامید نشود و پی اش را بگیرد. ابتدا یک ماشین سخنگو پاسخ داد اما سپس در جایی که نتوانست شماره سریال دستگاه را بفهمد ما را وصل کرد به یک آدمیزاد زنده و او هم به یک آدمیزاد زنده ی دیگر تا این که بالاخره یک کدی داد و یکباره چشمش به سوالات امنیتی منور شد. این طور وقتها میفهمم دوستانی که آن طرف آب زندگی میکنند چقدر خوش به حالشان است. موضوع به این سادگی مدت زیادی برایم دردسر شده بود :(
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

قبلی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 18 مهمان