انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iOS 7

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: iOS 7

پستتوسط perse » 25 ژوئیه 2014, 16:53

1460 هست . ولی CDMAنمیدونم یعنی چی (این کلمه رو که ننوشته البته !) حالا بذارم واسه دانلود تا ببینم چی میشه ! حجمم تموم شد همین اول ماهی !! :D
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط saeidk » 26 ژوئیه 2014, 10:31

ظاهراً دو مدل ارتباط موبایل داریم اینی که توی ایران هست gsm است و یک مدل cdma هم هست که در بعضی کشورها استفاده می‌شه.
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط the end » 26 ژوئیه 2014, 13:49

سلام با این برنامه میتونید تشخیص بدین که کدوم frimware رو باید برای دستگاه دانلود کنید،
https://github.com/iH8sn0w/f0recast-for ... .2_osx.zip
نماد کاربر
the end

پست‌ها : 65

پستتوسط perse » 29 ژوئیه 2014, 12:21

سلام!
من يه مشكل ديگه اى كه دارم با برنامه ى Mail هست ، ايميلهاى Hotmail منو فقط دو سه تاى آخرى رو نشون ميده .،.
فقط من اين مشكلو دارم ؟!
نماد کاربر
perse

پستتوسط perse » 31 ژوئیه 2014, 18:21

حالا غير از اين مشكل كه گويا دوستان اين مشكلو ندارن ، مشكل ديگه زمانى پيدا شد كه من زمانى كه آيپدمو Restore كردم به آيتونز وصل بود ديگه مسلما . اما در نهايت مراحل پايانى رو سيمو كشيدم و از خود آيپد انجام دادم(اين كه از بك آپ استفاده ميكنى يا جديد و ..) الان مشكل اينجاس كه وقتى دوباره آيپدو به كامپيوتر ويندوزى خودم وصل ميكنم و به آيتونز دوباره همون چيزو ميخواد ! كه از بك آپ استفاده ميكنى يا آيپد جديد ! مشكلو چيكارش كنم دوستان!؟
نماد کاربر
perse

پستتوسط Ilia » 31 ژوئیه 2014, 21:02

perse نوشته است:[نمایش]
حالا غير از اين مشكل كه گويا دوستان اين مشكلو ندارن ، مشكل ديگه زمانى پيدا شد كه من زمانى كه آيپدمو Restore كردم به آيتونز وصل بود ديگه مسلما . اما در نهايت مراحل پايانى رو سيمو كشيدم و از خود آيپد انجام دادم(اين كه از بك آپ استفاده ميكنى يا جديد و ..) الان مشكل اينجاس كه وقتى دوباره آيپدو به كامپيوتر ويندوزى خودم وصل ميكنم و به آيتونز دوباره همون چيزو ميخواد ! كه از بك آپ استفاده ميكنى يا آيپد جديد ! مشكلو چيكارش كنم دوستان!؟

مشکلی در کار نیست. داستان این است که وقتی شما آیپدتان را ری استور میکنید، یعنی اینکه آن را به حالتی که انگار امروز خریده باشیدش در میاورید. در این صورت این آیپد دیگر برای آیتونز شما شناخته شده نیست (و قرار هم نیست که باشد). حالا آیتونز از شما میپرسد که آیا میخواهید که از این آیپد بعنوان یک آیپد (با هویتی) جدید استفاده کنید؟ یا اینکه میخواهید که اگر بک آپی از قبل موجود باشد، از آن استفاده کند و هر چه قبلا روی بک آپ آن آیپد قدیمی بوده را روی این آیپد نو بازنویسی کند؟

اگر حالت اول ر ا انتخاب کنید، آن آیپد بعنوان یک آیپد جدید متعلق به شما روی آیتونز شناخته خواهد شد اما همه چیز آن را بایستی از نو تنظیم کنید. اگر هم خواستید مثلا میتوانید قبل از اینکه چیزی رویش بریزید، بفروشیدش و اطلاعاتی از شما در آن نمانده باشد.

اما اگر حالت دوم را انتخاب کنید، آیتونز از شما خواهد خواست که بک آپی را که در آیتونز هست را انتخاب کنید، اگر آن بک آپ پسورد داشته باشد، آنرا از شما خواهد پرسید و حتی المقدور هر چه در آن بک آپ بوده باشد را روی آیپد خواهد ریخت و آیپد را با هویت آن بک آپ به شما تحویل خواهد داد. این برای وقتی خوب است که مثلا آیپد شما مشکل پیدا کرده باشد، یا آیپد جدیدی را میخواهید جایگزین قبلی یا به آن اضافه بکنید.

حالا با شماست که کدام جواب را انتخاب کنید.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط perse » 01 اوت 2014, 17:29

آقا ممنون ! حل شد ! فقط يه سوالى ، به اطلاعات درون برنامه هاى آى او اس از آيتونز نميشه دسترسى داشت؟ يه فايل منيجر دانلودر و .. ؟
نماد کاربر
perse

پستتوسط saeidk » 01 اوت 2014, 18:17

با آیتونز نه ولی با برنامه‌های دیگه مثل iTools چرا می‌شود
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط Ilia » 01 اوت 2014, 19:49

perse نوشته است:[نمایش]
آقا ممنون ! حل شد ! فقط يه سوالى ، به اطلاعات درون برنامه هاى آى او اس از آيتونز نميشه دسترسى داشت؟ يه فايل منيجر دانلودر و .. ؟

بله. آیپد یا آیفونتان را به آیتونز وصل کنید، بروید رویش و بزنید روی دکمهٔ Apps و صفحه را پایین بیاورید تا برسید به قسمت File Sharing. بعد برنامهٔ مورد نظرتان را در آنجا پیدا کنید. اگر این قابلیت را داشته باشد (که حتما برنامهٔ دانلود کردن دارد)، روی آن برنامه کلیک کنید و محتوای آن را در سمت راست ببینید (مثل عکس). بعد هر چه میخواهید را با ماوس بکشید بیرون و جایی که میخواهید روی مکتان کپی کنید.
پیوست‌ها
iTunes_Files.png
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط perse » 06 اوت 2014, 16:58

جالبه كه iBooks اين قابليت رو نداره
نماد کاربر
perse