انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

EarPods

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

EarPods

پستتوسط .SorousH. » 10 اکتبر 2012, 12:32

سلام
میخواستم بدونم که الان EarPod اومده به بازار ایران (مخصوصا -اگه کسی خبر داره- شیراز) ؟
قیمت حدودی؟
و اینکه کسی تجربه ی گوش دادن موسیقی رو باهاش داشته؟ کیفیت چطوریه(نسبت به مدل قبلی تر)؟
نظرتون چیه که از بین EarPod و In-Ear (اپل) , کدوم یکی رو بگیرم؟

ممنون...
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

Re: EarPod

پستتوسط Ilia » 10 اکتبر 2012, 17:29

من یکی خرید‌ام. صداش از مدل قبلی حدود ده، پونزده درصد بلندتره که کار من رو راه انداخت. چون صدای مدل قبلی در جاهای پر سر و صدا برای من کفایت نمیکرد.

در مورد کیفیت صداش، من نمیتونم نظر بدم چون اینکاره نیستم. اما بایستی کیفیت اون مدل in-ear بهتر باشه (طبق قانون مقدار پول پرداختی و آش دریافتی).

من از هدفونی که داخل کانال گوش رو مسدود میکنه چندان خوشم نمیاد. این earPod از این نظر خوب چیزیه و مسلما از مدل قبلی معمولی خیلی بهتره. قسمت کنترلش هم بهتر ساخته شده. اما از لحاظ کیفیت به هر حال بایستی با هدفونهای هم قیمت خودش مقایسه بشه. که در این صورت کم نمیاره. من تا به حال چند تا هدفون تا حدود ۵۰ و ۶۰ دلاری خرید‌ام که از این بیشتر از اونها خوشم اومده. اما انتظار زیادی ازش نداشته باشید. اگر واقعا کیفیت صدا براتون خیلی مهمه، بایستی بروید سراغ مدلهای خیلی گرونتر از این.

من ازش راضی هستم. توی گوشم بند میگیره. صداش از مدل قبلی بلندتره. کنترلش خوش دست‌تره. قیافش هم جالبه. اگر یک مدل سیاهش رو هم بیرون میدادند (که نخواهند داد)، من خوشحالتر هم میشدم. خلاصه برای یک هدفون سی دلاری بنظر من بسیار عالیست.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط .SorousH. » 10 اکتبر 2012, 20:56

Ilia نوشته است:[نمایش]
من یکی خرید‌ام. صداش از مدل قبلی حدود ده، پونزده درصد بلندتره که کار من رو راه انداخت. چون صدای مدل قبلی در جاهای پر سر و صدا برای من کفایت نمیکرد.

در مورد کیفیت صداش، من نمیتونم نظر بدم چون اینکاره نیستم. اما بایستی کیفیت اون مدل in-ear بهتر باشه (طبق قانون مقدار پول پرداختی و آش دریافتی).

من از هدفونی که داخل کانال گوش رو مسدود میکنه چندان خوشم نمیاد. این earPod از این نظر خوب چیزیه و مسلما از مدل قبلی معمولی خیلی بهتره. قسمت کنترلش هم بهتر ساخته شده. اما از لحاظ کیفیت به هر حال بایستی با هدفونهای هم قیمت خودش مقایسه بشه. که در این صورت کم نمیاره. من تا به حال چند تا هدفون تا حدود ۵۰ و ۶۰ دلاری خرید‌ام که از این بیشتر از اونها خوشم اومده. اما انتظار زیادی ازش نداشته باشید. اگر واقعا کیفیت صدا براتون خیلی مهمه، بایستی بروید سراغ مدلهای خیلی گرونتر از این.

من ازش راضی هستم. توی گوشم بند میگیره. صداش از مدل قبلی بلندتره. کنترلش خوش دست‌تره. قیافش هم جالبه. اگر یک مدل سیاهش رو هم بیرون میدادند (که نخواهند داد)، من خوشحالتر هم میشدم. خلاصه برای یک هدفون سی دلاری بنظر من بسیار عالیست.

ممنون آقا ایلیا
راستش کیفیت که برام خیلی مهمه. البته خیلی قبلتر از الان به فکر خرید یک هدفون خوب بودم که In-earـه مد نظرم بود اما چون هدفون داشتم و نیازی به یکی دیگه نبود زیاد پیگیرش نشدم اما چند روز پیش هدفونم (روی خود آیپاد تاچ) گیر کرد به کتاب! و پاره شد!!
ویدئویی هم که از EarPod دیدم و گفتم این هدفون دست ساخت بشر نیست حتما فضاییها توش نقش دارن :-D ، کلی هم سوراخ و طراحیه کاملا متفاوت.
قیمت هم که خیلی خوبه...
البته به قول معروف هر گرونی ای بی دلیل نیست!

متاسفانه موقعیت تست هم اصلا وجود نداره. به احتمال In-Ear رو خواهم گرفت.
اگه کسی قیمت حدودی رو بهم بگه ممنون میشم.
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط Ilia » 10 اکتبر 2012, 23:16

EarPads هایی که با آیپاد تاچ جدید می‌آیند فاقد میکروفن هستند و برای چت یا ضبط صدا بایستی از میکروفن روی خود آیپاد تاچ استفاده کرد).
http://www.tuaw.com/2012/10/10/earpods- ... pod-touch/
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

Re: EarPods

پستتوسط .SorousH. » 11 اکتبر 2012, 12:15

این ویدئو رو توی یوتیوب دیدم و تصمیم برای خرید In-ear قطعی شد.
مقایسه ای سطحی و آماتوره اما بنظرم در حدی هست که تجربیاتش رو شریک شد.

http://www.youtube.com/watch?v=t1ip2oTeqFs
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط .SorousH. » 07 نوامبر 2012, 21:47

امروز اقدام کردم برای خرید اما پشیمون شدم.
۳۰۰هزار تومان!!!
نظرتون چیه؟ بخرم؟
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط AliGhz » 07 نوامبر 2012, 22:46

تو سایت اپل ۸۰ دلاره مدل in-ear. این یعنی دلاری ۳۷۵۰ اشلوق با قیمت ۳۰۰ که نوشتی. دیگه خودت باید ببینی می ارزه یا نه.

ضمنا توی سایت اپل، مدل earpods که ۳۰ دلاره، نسبت به in-ear ستاره های بیشتری از دید کاربران گرفته. مطمئن شو که حتما مدل خوبی رو داری میخری.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Ilia » 07 نوامبر 2012, 22:52

سال ۵۷ ما یک خانهٔ شمالی دو طبقه خریدیم ۳۲۵ هزار تومن!

سروش جان، ممکنه که مارکهای دیگه هدفون‌های بهتر از این داشته باشند. خودت رو مقید به مارک اپل نکن.

فقط حواست باشه که روش علامت سازگاری با آیفون رو بایستی داشته باشه. وگرنه کنترل‌های آیدیوایس‌ها و میکروفن رو نخواهی داشت.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط alireza3335 » 07 نوامبر 2012, 23:39

ما یک مستخدم داریم توی دانشگاه که سه تا بچه داره و اگر نه خودش و نه بچه‌هاش و نه زنش هیچی نخورند و کرایه رفت و آمدش را هم در نظر نگریم، درآمد ۲۰ روز طی کشیدن‌ش را باید بگذارد تا یک دانه از این‌ها بخرد!
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط .SorousH. » 08 نوامبر 2012, 00:31

AliGhz نوشته است:[نمایش]
تو سایت اپل ۸۰ دلاره مدل in-ear. این یعنی دلاری ۳۷۵۰ اشلوق با قیمت ۳۰۰ که نوشتی. دیگه خودت باید ببینی می ارزه یا نه.

ضمنا توی سایت اپل، مدل earpods که ۳۰ دلاره، نسبت به in-ear ستاره های بیشتری از دید کاربران گرفته. مطمئن شو که حتما مدل خوبی رو داری میخری.

تصمیم سختیه برام که بین In-Ear و Earpod کدوم رو بگیرم...
البته اون ستاره های بیشتر بنظر من بیشتر بخاطر پیشرفت کیفیتی نسبت به مدل قبلی و در رنج خودش هست.
راسیتش من زیاد به موسیقی گوش میدم و کیفیت صدا هم برام خیلی مهم هست. اگر موقعیتی برام پیش میومد که بتونم هر دو تا مدل رو مقایسه کنم خیلی بهتر میتونستم تصمیم بگیرم.

ممنون بابت نظر

سال ۵۷ ما یک خانهٔ شمالی دو طبقه خریدیم ۳۲۵ هزار تومن!

چی بگم ... :?:
نخوایم زیاد هم دور بریم، همین هدفون رو تقریبا یکسال پیش میشد با ۱۱۰-۱۲۰ هزار تومن تهیه کرد. سال ۵۷ که جای خود :-)
سروش جان، ممکنه که مارکهای دیگه هدفون‌های بهتر از این داشته باشند. خودت رو مقید به مارک اپل نکن.

مارک بدرد بخور اینجا(شیراز) به ندرت دیدم و مسلما همون ها هم قیمتشون به همین نسبت رفته بالا.
شاید رفتم سراغ AKG

alireza3335 نوشته است:[نمایش]
ما یک مستخدم داریم توی دانشگاه که سه تا بچه داره و اگر نه خودش و نه بچه‌هاش و نه زنش هیچی نخورند و کرایه رفت و آمدش را هم در نظر نگریم، درآمد ۲۰ روز طی کشیدن‌ش را باید بگذارد تا یک دانه از این‌ها بخرد!

:roll:
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط Pooria Azimi » 20 ژانویه 2013, 19:21

من امروز یکی از این‌ها خریدم (چون من زمان زیادی در طول روز هدفون (earphone در حقیقت!) توی گوشمه و در حال گوش کردن به آدیوبوک‌ها یا پادکست‌ها هستم). تردید داشتم بین این و In-ear ـها، اما آخرش EarPod خریدم - ۱۸۰ هزار تومان. مدل قبلی ایرفن‌های اپل ۱۲ هزار تومان بود و In-ear اپل، ۲۴۰ هزار تومان (فروشگاه الماس پایتخت).

راستش کیفیتش به‌طرز عجیبی خوبه. هدفون‌های قبلی اپل هم همه کیفیتشون خوب بوده (من یه سه-چهارتایی‌شون رو داشته‌م)، اما این اصلاً با اونها قابل‌مقایسه نیست. راستش انقدر کیفیتش خوبه که اعصاب‌خردی‌م از بابت این‌که این دستگاه ۲۹ دلاری رو باید ۱۸۰ هزار تومان بخریم کاملاً برطرف شده...

خلاصه، از نظر من هم این EarPod ـها ارزش خریدن دارند؛ حتی با قیمت‌های مسخره و خجالت‌آوری که الآن توی ایران هست.

(پ.ن: مطمئنم همین رو می‌شد ارزون‌تر هم پیدا کرد. اما من ترجیح دادم از مغازه‌ای بگیرم که حداقل وقتی قراره این‌همه خرج‌کنم، مطمئن باشم جنس خود اپله و تقلبی نیست)
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Ilia » 28 آوریل 2013, 00:07

دو سه روز پیش، من ایرپادزم جا مونده بود توی جیب شلوارم و با اون حسابی شسته شده بود و بعد هم رفته بود توی خشک کن و چهل و پنج دقیقه هم اونجا حسابی پخته شده بود. با کمال تعجب وقتی امتحانش کردم، هیچ مشکلی براش پیش نیومده و با همون کیفیت سابق کار میکنه. :-)

این داستان رو برای یکی از همکارهام تعریف میکردم و او گفت که این اتفاق برای آیپاد یکی از فامیل‌هایشون افتاده و اولش از کار افتاده بوده، اما بعد از یکماهی که یک گوشه افتاده بوده، دوباره امتحانش میکنند و میبینند که دوباره راه افتاده کار میکنه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Arzhang » 28 آوریل 2013, 21:27

من یه تیزر دیدم با همین موضوع. پدره روی آیپد دخترش سیب‌زمینی خرد می‌کنه بعدشم می‌ذارش توی ماشین ظرفشویی. فکر می‌کردم شوخیه!
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1450

پستتوسط Ilia » 29 آوریل 2013, 16:54

آره منهم اون رو دیده‌ام. شوخی بود.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Nav ! D » 30 آوریل 2013, 10:59

من اصلا احساس راحتی نمیکنم با ایرپاد٬
رسما شکلش گوشم رو اذیت میکنه.بیشتر از ۵ دقیقه واقعا نمیتونم ازش استفاده کنم.کلا گذاشتمش کنار و از هدفون دیگه ای استفاده میکنم.
Apple iMac MC814 - MacBook Air MD760 - iPhone 11 Pro Max - iPod Nano 6G
نماد کاربر
Nav ! D

پست‌ها : 216

بعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 9 مهمان