انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

restore از icloud

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

restore از icloud

پستتوسط fovi » 04 ژانویه 2012, 18:34

با سلام.
من بعد از مدتها تصمیم گرفتم گوشیم رو برای اولین بار جیلبریک کنم.خودم جیلبریک کردم و اونقدر جوگیر شدم که شروع کردم به اینستال کردن قابلیت های مختلف و برنامه هایی که تو اپ استور نیستن روی گوشیم.آخرین چیزی که اومدم اینستال کردم یادمه در مورد notification center بود و بعد از اون گوشیم دچار مشکل شد و صفحه اش یک چارم میشد و اذیت میکرد.برای اینکه راحت شم اومدم restore to factory setting انجام دادم اما یادم نبود که تمام بک آپ من روی icloud هستش..
حین ریستور کردن زدم از icloud استفاده بکنه اما حجم بک آپ فوق العاده زیاد بود و بعد از چند بار امتحان منصرف شدم. و زدم به عنوان یه دیوایس جدید ریستور بشه اما
بین اپلیکیشن هایی که دارم یه voice recorder بود که وقتی درس میخوندم صدام رو روش ضبط میکردم و فایلهایی که داشت فوق العاده برام مهم بود.الان که آیکلاد رو با گوشیم چک میکنم بک آپ فایلهام اونجاست اما نمی دونم چی کار کنم تا فقط همون فایلها که حجمش ۳۰۰ مگ هست رو دانلود کنم.
به ذهنم رسید بقیه ی اپلیکیشن ها رو پاک کنم. بعد یه بک آپ به آیکلاد بگیرم و بعد مجدد ریستور کنم تا فقط فایلهای همون برگرده.کسی نظر خاصی نداره؟
نماد کاربر
fovi

پست‌ها : 84

Re: restore از icloud

پستتوسط Ilia » 04 ژانویه 2012, 19:25

اگر دوباره ری‌استور کنی، باز همون که ری‌استور کردی بر میگرده. فکر نمیکنم که بشه که انتخاب کرد که مثلا فقط این قسمتش رو میخواهم. فکر کنم که چاره‌ای نداری بجز اینکه بگذاری که یا درست و حسابی ری‌استور بشه یا از خیرش بگذری.

با این وضع اینترنت فعلی آنجا اشتباه کرده‌ای که بک‌آپت رو فقط برده‌ای روی آیکلاد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط fovi » 04 ژانویه 2012, 19:58

ممنون از پاسختون تنها چیزی که به نظرم رسید این بود که همه ی بک آپ ها رو غیر از اون قسمت از روی آیکلاد پاک کردم و همه ی اپلیکیشن ها رو هم جز recorder pro پاک کردم و یه بک آپ آیکلاد گرفتم و بعد مجدد زدم restore to factory setting و بعد هم restore from icloud backup حالا که فعلا وسط کاره ببینم درست میشه یا نه.
ممنون
نماد کاربر
fovi

پستتوسط Mehdi.y » 05 ژانویه 2012, 01:42

با سلام
دوست عزیز فکر نکنم با این کارم نتیجه بگیری اقا ایلیا درست می‌گن نمی‌شه یه قسمتی از بکاپ را انتخاب کرد یا با پاک کردن نرم افزارها مانع برگشت قسمتی از بکاپ شد متاسفانه راهی نیست اما بهتر است دیگر بکاپ را بر روی icloud نگه ندارید.
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط fovi » 05 ژانویه 2012, 14:45

مثله اینکه دارم نتیجه میگیرم.البته کاری که بالا کردم جواب نداد اما باز ریستور کردم به یه بک آپی که تو آیکلاد داشتم.چون تمام محتویات آیکلاد رو قبلا پاک کرده بودم به جز موردی که برام مهم بود، موقع ریستور کردن همه ی اپلیکیشن ها رو از آیتونز سینک کرد و مقداری از recorder pro رو هم از آیتونز سینک کرد و نیمه ی راه ایستاد و ازم رمز اکانت اپلم رو خواست و فکر کنم داره فایلها رو دانلود میکنه.
البته نمیدونم چی شد اینترنت شاتل یهو قطع شد(زنگ زدم عصبانی ،گفتن سراسریه!)و رفت از اول اما امیدوارم ایندفعه تموم شه و شرش کنده شه.
نماد کاربر
fovi

پستتوسط fovi » 05 ژانویه 2012, 14:48

---------------
تکراری ببخشید بلد نیستم پست رو پاک کنم
آخرین ویرایش توسط fovi on 05 ژانویه 2012, 14:59, ویرایش شده در 2.
نماد کاربر
fovi

پستتوسط fovi » 05 ژانویه 2012, 14:57

البته این قابلیت ریستور کردن بخشی از بک آپ یه قابلیت ساده اس که من نمیدونم چرا اپل امکانش رو فراهم نکرده!ضمن اینکه من شاید بخوام فایلهای یه برنامه رو ریستور کنم بدون اینکه نیاز داشته باشم کل دستگاه ریستور بشه!امیدوارم آخرش مجبور میشم یه ایمیل بدم بهشون که کمکم کنن!

----
یه خاطره از کمک گرفتن از اپل:
من یه دوستی داشتم که به قول معروف چترباز بود و منم اشتباه کرده بودم و کامپیوترش رو authorize کرده بودم تا از خرید های من تو اپ استور استفاده کنه.یه بار بهش گفتم یه بار هم تو حساب رو شارژ کن و حرف بدی زد که به این مفهوم بود مگه عقلم کمه!بهم شدید برخورد و کل اینترنت رو گشتم که چطور میتونم کامپیوتر اون رو deauthorize کنم که راه اصلیش این بود که بعد از اینکه ۵ تا کامپیوتر authorize شد یه گزینه میاد که میتونی همه رو deauthorize کرد .اما خوب من ۳ تا کامپیوتر دیگه میخواستم که نداشنتم.خلاصه یادمه یه ایمیل دادم به پشتیبانی اپل و جریان رو توضیح دادم البته به این صورت که لپ تاپم رو فروختم وکسی که خریده بدون اجازه ی من از خرید هام استفاده میکنه و خواستم کمک کنن.
اونها هم هر ۲ لپ تاپ رو deauthorize کردن :-)
نماد کاربر
fovi

پستتوسط Mehdi.y » 05 ژانویه 2012, 15:08

با سلام
البته در خود ایتونز در منوی کاربری گزینه‌ای دارد که تمامی کامپیوترها را می‌شود حذف کرد.
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط fovi » 05 ژانویه 2012, 15:49

Mehdi.y نوشته است:[نمایش]
با سلام
البته در خود ایتونز در منوی کاربری گزینه‌ای دارد که تمامی کامپیوترها را می‌شود حذف کرد.

تو لینک زیر این مساله که من گفتم نوشته شده بود:
http://support.apple.com/kb/ht1420
اما جالبه که حداقل ۵ کامپیوتر شده ۲ تا :
Note: You may only use this feature once per year. The Deauthorize All button will not appear if you have fewer than two authorized computers. If you need assistance on using this feature, please contact iTunes Store support via email (http://www.apple.com/support/itunes/store/).

اما مطالب سایت های قدیمی تر و راهکارشون نشون میده که این مساله قبلا همونطور بوده که من گفتم:

http://www.macworld.com/article/49193/2 ... orall.html

بعیید نیست تو آپدیت های جدید این مساله تغییرکرده باشه
نماد کاربر
fovi

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 19 مهمان