انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

اپل آیدی — Apple ID

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: اپل آیدی — Apple ID

پستتوسط saeidk » 13 اوت 2013, 00:36

این اواخر اپل به ip و ادرس پستی گیر می‌ده و دیگه به راحتی نمی‌شه اکانت ساخت
مگر این که با یک کلکهایی این موضوع رو دور زد
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط nilean » 13 اوت 2013, 02:46

تو این لینک فرایند ثبت نام اپل آی‌دی خیلی ساده‌تر شده و خبری از ارور تماس با پشتیبانی‌ آی‌تیونز نیست:
https://appleid.apple.com/cgi-bin/WebOb ... lang=en_US

این هم لینک کتاب زرد آمریکا که شامل آدرس کامل و تلفن شرکت‌ها و مغازه‌ها و غیره است که حین ثبت نام ممکنه به درد می‌خوره:
http://www.usyellowpages.com/

و نهایتا تو این لینک هم به صورت تصادفی یه پروفایل جعلی ساخته می‌شه که برای ثبت نام تو خیلی سایت‌ها و ساخت اپل آی‌دی مناسبه:
www.fakenamegenerator.com

اطلاعات جعلی‌ای که هر بار تولید می‌کنه علاوه بر اسم، فامیل،‌ آدرس، کد پستی و ... شامل مشخصات کارت اعتباری و پلاک ماشین هم می‌شه.

فقط یه نکته،‌ اونم اینکه یه سری قیمت‌ها و قوانین تو فروشگاه آیتیونز و اپ استور کشورهای مختلف با هم تفاوت دارن و اگر قصد خرید کارت هدیه آی‌تیونز و یا خرید از آی‌تیونز به هر شکلی رو دارید؛ علاوه بر وارد نکردن اطلاعات کارت اعتباری جعلی، حتمن این رو در نظر بگیرید. کلن همون لینک اول از همه ساده‌تر و مناسب‌تره و نیازی به وارد کردن جزئیات کارت اعتباری نیست.

تو اینترنت تبلیغ ساخت اپل‌ آی‌دی از قیمت ۱۰۰۰ تومن تا ۵۰.۰۰۰ تومن زیاده و بعضی‌هاش رو بین ۵ نفر تقسیم می‌کنن. آدم تو کار این بعضی از مردم می‌مونه ولله.
نماد کاربر
nilean

پست‌ها : 125

پستتوسط saeidk » 13 اوت 2013, 10:57

ممنون. چند ماه پیش هرچی سعی کردم از داخل آی‌تونز برم نشد. و محبور شدم برم انجمن آی‌فون و اونجا بخوام که مجانی برام درست شد. ولی با روش اول که امتحانی درست شد ولی توی گوشی آزمایش نکردم
نماد کاربر
saeidk

پستتوسط aamir » 15 اوت 2013, 23:43

من فکر میکنم که ساخت اپل آیدی نه نیازی به وی پی ان داره و نه چیز دیگه، اون پیغام فقط زمانی ظاهر میشه که شما آدرس و تلفن و کدپستی خودتون رو درست وارد نکرده باشید.
چون اپل از یه تاریخی به بعد آدرس رو validte میکرد. fakenamegenrator.com که دوستان اشاره کردن هم بعضا آدرس رو الکی میسازه، یعنی فقط با فرمت آدرسهای آمریکا یه چیزی میسازه. . بهترین راه اینه که آدرس یک هتل یا مغازه و یا حتی خونه یه بنده خدایی رو از یه جا پیدا کنید. بعد آدرس رو توی گوگل مپ بزنید تا مطمئن شید که ادرس درسته. کد پستی هم باید ۵ رقمی باشه و فرمت تلفن های آمریکا هم به این صورت هست ۷۸۹۰-۴۵۶(۱۲۳)
بنابراین واقعا نیازی نیست که برای ساخت یه اکانت به کسی پول بدید و اگه همه چی رو درست وارد کنید مشکل حل میشه.
من اگه بتونم در خصوص آدرس و بقیه چیزا به کسی کمک کنم کوتاهی نخواهم کرد. حتی برام سخت هم نیست که برای کسی اکانت بسازم (اگر بخواهد)

در مورد کارت اعتباری هم سایت هایی مثل اپل که قراره در آینده فقط با یک کلیک از اکانت شما پول کم کنند، همون لحظه به بانک وصل میشن و اطلاعات کارت شا رو چک میکنن. بنابراین اطلاعات جعلی در خصوص اپل جواب نمیده.
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

پستتوسط saeidk » 15 اوت 2013, 23:55

همونطور که گفتم با روش اول و بدون وی پی ان تونستم یه اکانت آزمایشی بسازم با یه ادرس الکی. ولی توی خود گوشی آزمایش نکردم که می شه برنامه گرفت یا نه
نماد کاربر
saeidk

پستتوسط saeidk » 02 سپتامبر 2013, 22:33

این روش هم کار نکرد. ID ساخته می‌شه ولی وقتی از داخل گوشی می خواهی وصل بشی باز شماره کارت می‌پرسه و اون سایت هم آدرس و کارت زدم ولی نشد. خلاصه این روش جواب نداد.
نماد کاربر
saeidk

پستتوسط Ilia » 04 سپتامبر 2013, 00:02

برای منهم این طور دنیا شده که روی آیپادی که برای دوستی خریده بودم ارور داده و کار نکرده. برای همین من اخیرا هر بار که خواسته‌ام اپل آیدی بسازم، اول یک اکانت جدید لاین روی یکی از مکهایم درست کرده‌ام، بعد در داخل آن اکانت مک، آیکلاد رو درست کردم و راه انداخته‌ام و همچنین در داخل آیتونز اون اکانت مک، به استور وصل شده‌ام و همه چیزش رو اونجا راست و ریست کرده‌ام. وقتی که همه چی کار میکرد و میزون شده بود، اون وقت روی مثلا آیپاد تاچ مشخصات اون اکانت رو وارد کردم. ازتون میخواد که ایمیلش رو کانفرم کنید و دوباره قبول کنید و غیره، اما الزاما کردیت کارت یا حتی گیفت کارت نمیخواد.

چیزی که مهمه اینه که اولا ip و غیرهٔ ایران رو نداشته باشید، دوما آدرس و تلفن و غیره که میدهید، واقعی باشه و وجود داشته باشه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط aamir » 04 سپتامبر 2013, 00:42

saeidk نوشته است:[نمایش]
این روش هم کار نکرد. ID ساخته می‌شه ولی وقتی از داخل گوشی می خواهی وصل بشی باز شماره کارت می‌پرسه و اون سایت هم آدرس و کارت زدم ولی نشد. خلاصه این روش جواب نداد.

یعنی موقع ثبت نام در قسمت Billing info بجای کردیت کارت گزینه None رو انتخاب کردید و الان باز از شما شماره کارت میخواد؟
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

پستتوسط saeidk » 04 سپتامبر 2013, 10:16

توی این صفحه لینک داده شده Billing info نیست و می‌شه ID درست کرد ولی بعدش وقتی عملاً از داخل گوشی می‌خواهی برنامه بگیری ازت کارت و اینها می‌پرسه. ولی چند وقتیه که اپل محدودیت ip ایران رو برداشته دیشب از داخل itunes خود کامپیوتر رفتم و یک نرم‌افزار مجانی را انتخاب کردم که گزینه none ظاهر بشه و به راحتی تونستم اپل آی‌دی درست کنم (البته با کمک آدرس از www.fakenamegenerator.com)
نماد کاربر
saeidk

پستتوسط alireza3335 » 12 مارس 2014, 10:43

من همیشه برای پیدا کردن یک تاپیک در انجمن درباره آن جستجو می‌کنم و معمولا در صفحه اول موضوع را پیدا کرده و پستم را در آن وارد ‌می‌کنم اما این بار خیلی تلاش کردم با رعایت case sensitive، به هیچ وجه تاپیک مربوط به Apple ID پیدا نمی‌شد. اصلا راه بهتری برای پیدا کردن تاپیک وجود دارد یا اگر موجود نمی‌باشد بهتر نیست یک فکری به حال آن بشود؟
من چند سال پیش یک اپل آیدی درست کرده بودم که مربوط به استور انگلستان می‌باشد. خیلی گشتم تا استور را به ایالات متحده تغییر دهم که نشد. یک اکانت دیگر ساختم و آدرس و شماره تلفن یک شخص حقیقی در امریکا را وارد کردم. اما هنگامی که در اپ استور آن آیدی را وارد می‌کنم از من اطلاعات حساب می‌خواهد که گزینه none وجود ندارد و من در همین مرحله متوقفم. راستش قصد خرید از اپ استور را دارم و می‌خواستم با کارت هدیه این کار را انجام بدهم که به این مشکل برخوردم.
اصولا نمی‌شود یکی از این حساب‌های ویزا یا مستر داشت که تا آخر عمرمان حسرت یکی از آن‌ها روی دلمان ننشیند؟! اگر نمی‌شود بفرمایید که من اصلا چطور می‌توانم از همان حساب قدیمی‌ام به استور امریکا مهاجرت کنم یا اینکه چطور می‌توانم این اکانت جدیدی که ساختم را فعال کنم؟
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط Amir_S » 12 مارس 2014, 13:51

داشتن کارت اعتباری، صرف داشتن این کارت مطرح نیست، مساله این‌ه که علاوه بر اینکه باید کارت مال اون کسی باشه که اطلاعاتش وارد شده، باید مال همون کشوری باشه که دارید اکانت ش رو می‌سازید.
یعنی مثلا من کارت ویزا از گرجستان دارم، نمیتونم اکانت استور آمریکا رو بسازم (گرجستان هم که فکر نکنم استور داشته باشه)
همینجا این سوال برای من هم پیش اومده که اگه یه نفر که الان در کانادا زندگی می کنه، کلا به انگلستان مهاجرت کنه و بخواد از کارت اعتباری جدید استفاده کنه، یعنی همه خرید هاش پر!؟
•••
اما برای ساخت اکانت جدید… شما باید حتما اطلاعات مالی حساب رو موقع خرید یه برنامه رایگان وارد کنید تا گزینه none هم وجود داشته باشه. اینطور رایج‌ه که میگن باید از طریق آیتونز خرید رو شروع کنید و بگید که حساب ندارید و الی آخر… در غیر اینصورت اون حساب دیگه گزینه none رو نشون نخواهد داشت.
اما من تجربه یه مقدار متفاوت دارم. قبلا یه اکانت با ایمیل اصلی م درست کرده بودم برای face time و وقتی مک اپ استور راه افتاد نتونستم اون رو استفاده کنم (به خاطر همین مساله ای که گفتم) و یه اکانت دیگه درست کردم، اما بعدا که آیفون خریدم و اون اکانت اولی رو وارد کردم، اونجا موقع خرید گزینه none رو هم نشون داد! و الان هم از همین اکانت استفاده می‌کنم و فقط برای آپدیت خرید های قبلی‌م از اون اکانت اجباری کمک می‌گیرم.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط sadeghi » 12 مارس 2014, 15:27

Amir_S نوشته است:[نمایش]
همینجا این سوال برای من هم پیش اومده که اگه یه نفر که الان در کانادا زندگی می کنه، کلا به انگلستان مهاجرت کنه و بخواد از کارت اعتباری جدید استفاده کنه، یعنی همه خرید هاش پر!؟
.

سلام
انتقال اکانت و در نتیجه خریدها از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر به هیچوجه امکان ندارد. اما خوب شما می توانید اکانت جدید را افتتاح کنید و برنامه های قبلی را هم روی دستگاهتان داشته باشید. فقط در موقع آپدیت کردن باید به آن اکانت سویچ کنید.
این ظاهرا همان کاری است که خود شما هم الان انجام می دهید.

محسن
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط alireza3335 » 12 مارس 2014, 20:40

Billing address را از آیتونز باید تغییر داد و از آنجا استور را هم عوض کردم الآن از استور ایالات متحده خرید کردم. فقط یه ایرادی که وجود داشت این بود که من از طریق سایت موارد یاد شده را تغییر داده بودم بعد که با آیپد می‌خواستم خرید کنم می‌گفت payment information باید بازنگری شود که آن‌جا بی خود گیر می‌داد که کد پستی (همان امریکایی) اشتباه است که با جستجو در اینترنت متوجه شدم که باید با آیتونز به استور وصب شوم تا اطلاعات روی هر دو دستگاه همخوانی داشته باشد.
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پاسخ: پرسش‌های یک تازه وارد در مورد مک

پستتوسط 123ali » 24 ژوئن 2015, 18:52

بله خیلی ممنون .
دوستان من یه گيفت کارت خریدم ولی ارور میده .
ارور:
This code must be redeemed in the U.S. storefront
به نظر تون مشکل چیه ؟
ممنون
123ali

پست‌ها : 497

پاسخ: پرسش‌های یک تازه وارد در مورد مک

پستتوسط AmirT » 24 ژوئن 2015, 19:05

توی iTunes Store اون ته صفحه، گوشه سمت راست، یه گزینه هست که بازار محلی که میخوای ازش خرید کنی رو میتونی انتخاب کنی. شاید اون رو آمریکا نیست، فکر کنم اگر درستش کنی حل بشه.
But what is happiness except the simple harmony between a man and the life he leads? — Albert Camus
نماد کاربر
AmirT

پست‌ها : 342

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان