انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

راهنمایی در مورد خرید هدفون مناسب

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: راهنمایی در مورد خرید هدفون مناسب

پستتوسط Pooria Azimi » 29 آوریل 2012, 08:42

امیر جان قیمت خرید رو هم می‌فرمایی؟ (البته می‌دونم که دونستن قیمت خرید در ایران بی‌فایده‌ست چون ممکنه هفتهٔ بعد ۴۰ درصد بره بالا یا بیاد پایین)
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmirT » 29 آوریل 2012, 09:08

توی سایت خودش و اپل که نوشته 150$ و من انتظار ۳۰۰ تومن این حرف‌ها رو داشتم. اما خریدم ۱۹۵ تومن. آخرین دونه‌ بود که تو ویترین هم بود، با توجه به اینکه اینجا چندان شناخته شده نیست فکر میکنم خیلی وقت هم اونجا بوده و با قیمت قدیمی گرفتم.
البته گفت بازم Klipsch میاره، مدل‌های تو گوشی‌ش رو هم زیاد داشت.
راستی یادم رفت بگم گارانتی یک ساله‌ی شرکت آرتا فرورد -که من تا به حال نشنیده بودم اسمش رو- هم داره.
But what is happiness except the simple harmony between a man and the life he leads? — Albert Camus
نماد کاربر
AmirT

پست‌ها : 342

پستتوسط nasraa » 29 آوریل 2012, 09:47

بیشتر هدفونهایی که در بازار موجود است حتی با مارکهای معتبر یک اشکال اساسی دارند : فقط صداهای زیر را عبور می دهند و صداهای بم جا می مانند که این خود باعث می شود خیلی زود از گوش کردن موسیقی خسته شوید.
هدفونهای واکمنهای سونی ( مدل کاست قدیمی ) که همراه دستگاه آن بود به نظر من صدای استاندارد دارند. هدفون گوشی K750 سونی اریکسون هم بسیار عالی است ولی فیش آن فقط به گوشی وصل میشود. ولی از آن برای مقایسه صدا میتوان استفاده کرد.
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

پستتوسط iMoon » 29 آوریل 2012, 09:54

ایا میشه این هدفون Klipsch رویی که امیر جان تهیه کردی ایا مدلی داره که به صورت هدست ازش استفاده کرد ؟
اخه خیلی ناجوره که داری موردی رو گوش میگنی بعد زنگ بزنند بهت بعد حالا بیا اینو از اون جدا کنو نمیدونم از سرت بیار پایین !!!
lol
iMoon

پست‌ها : 8

پستتوسط AmirT » 29 آوریل 2012, 10:10

nasraa نوشته است:[نمایش]
بیشتر هدفونهایی که در بازار موجود است حتی با مارکهای معتبر یک اشکال اساسی دارند : فقط صداهای زیر را عبور می دهند و صداهای بم جا می مانند که این خود باعث می شود خیلی زود از گوش کردن موسیقی خسته شوید.
هدفونهای واکمنهای سونی ( مدل کاست قدیمی ) که همراه دستگاه آن بود به نظر من صدای استاندارد دارند. هدفون گوشی K750 سونی اریکسون هم بسیار عالی است ولی فیش آن فقط به گوشی وصل میشود. ولی از آن برای مقایسه صدا میتوان استفاده کرد.

برای هدفون‌های توی گوشی قبول دارم. هرچند اونم تقریبا تو مدل‌های خوب (با قیمت بالا البته) تا حد زیادی حل شده. اما هدفون ‌های On-Ear و Over-the-Ear خیلی کمتر این مشکل رو دارن و یه جاهایی به نظر من برعکس هم هست! من چند مدلی که یه مدت تست کردم، مثل Skull Candy, Philips, Bose و همین Klipsch صدای Bass زیادی داشتن و من راحت ترم وقعی EQ رو روی Treble Booster میزارم. Sennheiser و Audio-Technica هرچند اون چند مدلی که من باهاشون گوش دادم خوب بودن.

iMoon نوشته است:[نمایش]
ایا میشه این هدفون Klipsch رویی که امیر جان تهیه کردی ایا مدلی داره که به صورت هدست ازش استفاده کرد ؟
اخه خیلی ناجوره که داری موردی رو گوش میگنی بعد زنگ بزنند بهت بعد حالا بیا اینو از اون جدا کنو نمیدونم از سرت بیار پایین !!!
lol

همین مدل مثل هدفون آیپاد پشت اون کنترولر صداش میکروفون هم داره. تا اونجا که من دیدم هر هدفونی که اون علامت made for iPhone رو داره حتما دارای میکروفون هم هست.
But what is happiness except the simple harmony between a man and the life he leads? — Albert Camus
نماد کاربر
AmirT

پستتوسط iMoon » 08 مه 2012, 02:04

در مورد خرید هندزفری که کبفیت یک هدفون خوب رو داشته باشه و تو گوشی باشه برای ایفون چی پیشنهاد میکنید ؟
ایا Klipsch مدل های تو گوشی داره یا نه ؟ اگه نه لطفا یه راهنمایی بفرمایید .
ممنون
iMoon

پست‌ها : 8

پستتوسط AmirT » 08 مه 2012, 21:41

اگر جواب دقیقی برای سوال شما وجود داشت، هدفون‌ها اینقدر مختلف نمیشدن.
همه‌ی مارک هایی که دوستان در این تاپیک بهشون اشاره کردند هدفون‌های توی گوشی هم تولید میکنند. استفاده از آیپاد و آیفون هم این روزها اینقدر زیاد شده که نیازهای این دسته کاربرها رو هم در نظر بگیرند؛ و چون مارک‌های معروفی هستند کیفیت همشونم در یک رنج هست و البته تابع قیمتشون. چیزی که باید در نظر بگیرید اینه که با چه طراحی‌ای راحت هستید، چقدر مایلید هزینه کنید، سلیقه‌ی موسیقیتون چطوره و دست آخر اینکه هدفونی که پسندیدید در بازار ایران هست یا نه.
باید توی سایت این شرکت‌ها بگردید ببینید کدوم مدل بیشتر به کار شما میاد، بهترین کار اینه که توی بازار بگردید و انواع هدفون‌ها رو امتحان کنید. چون آخرش شما باید از صدای اون هدفون لذت ببرید.
نماد کاربر
AmirT

پاسخ: راهنمایی در مورد خرید هدفون مناسب

پستتوسط AliGhz » 22 اکتبر 2014, 15:40

هدفون دیفالت آیفون ۴ برای شنیدن صدا مخصوصا در محیط‌های شلوغ مثل مترو، بسیار بد است. من مخصوصا برای شنیدن کتاب‌های صوتی، این هدفون ارزان‌قیمت را خریدم و برای مقصودِ من بسیار خوب بوده است. (۲۳.۰۰۰ تومان از دیجی‌کالا؛ گویا الان رنگ مشکی‌اش را تمام کرده اما رنگ‌های دیگر از جمله فسفری‌ موجود است.)
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Arzhang » 22 اکتبر 2014, 16:38

به شتر گفتند سلام علیکم و رحمةالله، گفت چه کارم به همه کس است؟ گوش بنده این طور هدفون‌ها تویش جا نمی‌شود،‌ یعنی می‌شود اما می‌افتد. آرزوی داشتن یک هدفون خوب به دلم مانده. اگر هدفونی روکش نمدی داشته باشد یک طورهایی توی گوشم می‌ماند اما نه باز هم کامل. اگر یک هدفونی برای گوش شتر پیدا کردی،‌ بنده طالبم.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط نیما » 22 اکتبر 2014, 18:03

http://iranrahjoo.com/product/6920

من خودم این سبک هدفون ها رو می‌پسندم چون پلاستیک ندارن خیلی کیپ نمی شن تو گوش و شکلش باعث می‌شه تو گوش بمونه. نوع فنجونی خیلی حس خوبی نداره و هی هم لق می شه.
نماد کاربر
نیما

پست‌ها : 462

قبلی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان