انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

جیل‌بریک — Jailbreak

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: جیل‌بریک — Jailbreak

پستتوسط Amir_S » 08 ژوئیه 2012, 19:14

من شنیده بودم که وقتی شارژر مک بوک رو به برق بزنیم و اون خط توان کافی نداشته باشه، همچین پیغامی میده و باتری شارژ نمیشه ولی دستگاه با برق کار میکنه...
احتمالا اینجا هم همین مساله پیش اومده... چون جایی خونده بودم که شارژر آیپد جریان بیشتری میده.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Arzhang » 16 ژوئیه 2012, 21:13

برای اطلاع دوستان بگویم که ظاهراً جیلبریک کردن آیپد یک با سیستم عامل 5.1.1 ممکن است شما را با مشکل طولانی شدن زمان شارژ رو به رو کند. حالا چندین روز از جیلبریک کردن من می‌گذرد و چند بار این موضوع را امتحان کرده‌ام و همان طور که گفتم گاهی پیام Not charging می‌دهد و گاهی هم بدون پیام شارژ می‌شود اما زمان شارژ شدن طولانی شده است، چیزی حدود ۹ ساعت.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط Pooria Azimi » 04 فوریه 2013, 21:51

جیلبرک Untethered برای iOS 6 و iOS 6.1 هم درآمد:

http://evasi0n.com

از http://www.macrumors.com/2013/02/04/eva ... d-ios-6-x/

نیاز به گفتن نیست که اگر دستگاهتون نیاز به آنلاک داره (مثل من، که دستگاهم با روشی موسوم به آنلاک SAM آنلاک شده)، این راه‌حل مشکل شما نیست و «نباید» به نسخه‌های جدیدتر آپگرید کنید و روی همون نسخه‌ای که هستید باید بمونید.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Pooria Azimi » 04 فوریه 2013, 22:45

البته انگار من اشتباه می‌کردم. صحبت بالا (که این روش برای آنلاک کردن پاسخ‌گو نیست) در مورد افرادی که با روش‌های قدیمی آنلاک کرده‌اند (اگر اشتباه نکنم اسمش ultrasn0w ـه) صادقه و نه در مورد کسانی که مثل من با SAM آنلاک کرده و فولدر Lockdown رو ذخیره کرده‌ن: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=21504 و http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=21639
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Pooria Azimi » 05 فوریه 2013, 06:47

این ویدئوییه که انجام روش بالا (رفتن از iOS 5.1 با آنلاک SAM به iOS 6.1 با آنلاک SAM) رو توضیح می‌ده. البته خود توضیحش برای من خیلی مهم نبود و کار خاصی هم که قبلاً در جاهای دیگه،‌من‌جمله دو لینکی که در پست قبلی گذاشته‌ام، گفته‌شده‌بود انجام نمی‌ده. اما برای من حداقل این مزیت رو داشت که بعد از دو-سه‌ساعت چرخیدن توی اینترنت و پیدا نکردن هیچ کسی که رک و پوست‌کنده بگه آیا این جیلبرک جدید با SAM هم کار می‌کنه یا خیر، مطمئن شدم که این‌کار خطرناک نیست و فردا و پس از دانلود فایل ۹۰۰ مگابایتی، برای کوچ به iOS 6.1 اقدام خواهم کرد (همهٔ اطلاعات در سایت‌های دیگه در حد تئوری بودند - یعنی گفته‌بودند که باید جواب بده، اما هنوز تست نکرده‌ایم).

https://www.youtube.com/watch?v=sn95cpwqB2s
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Strasboorg » 05 فوریه 2013, 15:34

من با iOS 6.1و با آیفون ۵ امروز جیلبرک کردم
و به زیبایی و بدون مشکل و در عرض ۵ دقیقه جیلبرک شد
همه چیز بدون مشکل کار میکنه و به نظر من بعد از limera1n که Geohot درستش کرده بود یکی از تر و تمیزترین جیلبرک هاست این روش !
نماد کاربر
Strasboorg

پست‌ها : 120

پستتوسط Strasboorg » 06 فوریه 2013, 18:05

این عکس ترافیک سایت evasi0n.com از ۱ ساعت مونده به جیلبرک ( که قبلش زمان هر چی ه ساعت موعود نزدیک تر میشه توسط تیم جیلبرک توییت میشد ) تا همین اواخر که هست ( حدوده ۳۰ ساعت )
من فکر میکردم جایگاه ایران خیلی بالاتر از این حرفها باشه که اشتباه میکردم مثکه :ی

تصویر
نماد کاربر
Strasboorg

پست‌ها : 120

اطمینان خاطر pod2g به کاربران, جیلبریک ios7 عمومی خواهد شد

پستتوسط the end » 17 سپتامبر 2013, 00:10

پس از عرضه نسخه gm یا گلد مستر ios 7 که از لحاظ محتوا با نسخه نهایی تفاوتی نداره طبق معمول یه سنت دیرینه، هکرها دست به کار شدن و با یورش به سمت کد های این سیستم عامل جنگ جدیدی بین اونها و اپل به راه افتاد
ظاهرا همین ابتدای کار این هکرها هستند که خبرهای امیدوار کننده ای برای کاربرا دارن...
pod2g هکر به نام و کار بلد تیم Evad3rs در توییت خودش به این قضیه اشاره میکنه:
[نمایش]
من بیشتر و بیشتر به جیلبریک عمومی ios 7 امیدوار هستم

و اون در انتهای این توییت میگه که این به معنی عرضه زودهنگام این جیلبریک نیست...

تصویر

چندی پیش هم در اخبار داشتیم که تیم Evad3rs موفق به اجرای کد های مخرب در ios7 شد و تونست به کرنل این سیستم عامل دسترسی پیدا کنه

مجموع این اخبار حاکی از عرضه قطعی این جیلبریک داره و موج مثبتی بین کاربران مشتاق این فرآیند ایجاد کرده

منبع:
http://www.iclarified.com/33724/pod2g-i ... -jailbreak
نماد کاربر
the end

پست‌ها : 65

پاسخ: جیل‌بریک — Jailbreak

پستتوسط Pooria Azimi » 23 دسامبر 2013, 00:44

یک جیلبرک جدید برای iOS 7 منتشر شده.

اکیداً توصیه میشه که اون رو نصب نکنید. این نسخه توسط و با همکاری یک شرکت چینی ساخته شده، و با نصبش علاوه بر اپ استور این شرکت چینی (Tiag)، کلی آت و آشغال دیگه هم روی سیستم نصب میشه، و برنامه استور هم خارج از sandbox ـه، و عمداً Cydia Store رو به صورت پیشفرض روش قرار نداده ن. کلاً این جیلبرک از نظر امنیت اصلاً با دفعات قبل فایل مقایسه نیست.

در ضمن، این با ۷.۱ که به زودی منتشر میشه هم سازگار نیست. اگر علاقه به جیلبرک دارید، از رفتن به ۷.۱ خودداری کرده و منتظر باشید یه جیلبرک دیگه منتشر بشه.

کاش میشد f.lux رو بدون جیلبرک روی آیفون نصب کرد :disappointed:

https://news.ycombinator.com/item?id=6950125
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط alireza3335 » 12 اوت 2016, 16:54

من روی آیپد ایر و iOS 9.3.2 هستم. جیلبریک کردم منتهی از روی Cydia هر توئیکی که نصب می‌کند در آخر روی Loading باقی می‌ماند و برای اینکه از این وضعیت خارج شود مجبور هستم Force restart کنم و بعد از آن هم ظاهراً دوباره نیاز است تا از همان برنامه Pangu، باید re-jailbreak نمایم.
از دوستان کسی به این مشکل برخورده است و می‌داند راه آن چیست؟
ممنون
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط alireza3335 » 12 اوت 2016, 21:25

آقا من ریستور کردم چون مشکلات جدی ایجاد شده بود. اگه کسی راه حلی برای موضوع بالا پیدا کرد لطفاً در اختیار بنده قرار بده. ممنون.
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پستتوسط alireza3335 » 12 اوت 2016, 21:39

alireza3335 نوشته است:[نمایش]
من روی آیپد ایر و iOS 9.3.2 هستم. جیلبریک کردم منتهی از روی Cydia هر توئیکی که نصب می‌کند در آخر روی Loading باقی می‌ماند و برای اینکه از این وضعیت خارج شود مجبور هستم Force restart کنم و بعد از آن هم ظاهراً دوباره نیاز است تا از همان برنامه Pangu، باید re-jailbreak نمایم.
از دوستان کسی به این مشکل برخورده است و می‌داند راه آن چیست؟
ممنون

این مشکل هم کاملاً رفع شد. راستش من به iOS 9.3.3 ریستور کردم. و کاملاً درست شد. منتهی بدیش این بود که content بعضی از برنامه‌ها که تا حدی بهشون احتیاج داشتم از بین رفت. مثلاً PDF Expert که خب البته یک نسخه از همه چیز را روی مک دارم ولی نظم و ترتیبی که بعد از این همه مدت روی آیپد ایجاد کرده بودم از بین رفت.
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پستتوسط alireza3335 » 11 سپتامبر 2016, 14:47

سلام
توئیکی داریم که DNS اپراتور برای cellular data رو به صورت دستی تغییر بده؟
البته ظاهراً این مشکل DNS override در beta 2 iOS 10 حل شده.
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

قبلی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 15 مهمان