انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پخش فایلهای صوتی و تصویری از کامپیوتر روی آی‌دیوایس‌ها

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پخش فایلهای صوتی و تصویری از کامپیوتر روی آی‌دیوایس‌ها

پستتوسط omidbj » 31 مه 2010, 12:25

سلام دوستان، من یک بار از کسی شنیدم که با آیفون میشه از طریق وای فای، فایل های موزیکی که در لایبرری آیتیونز هست رو اجرا کرد، یعنی بدون اینکه موزیک ها رو روی آیفون بریزم، در محدوده اکسس پوینت با وای فای، آنها را از آیفون پخش کنم، چیزی مثل رادیو اما با استفاده از وای فای، برنامه خاصی وجود داره برای اینکار آیا ؟ ممنونم
omidbj

پست‌ها : 6

Re: پرسش در مورد استفاده از آیفون به عنوان پخش فایل های صوتی

پستتوسط Microsoft24 » 31 مه 2010, 17:52

omidbj نوشته است:[نمایش]
سلام دوستان، من یک بار از کسی شنیدم که با آیفون میشه از طریق وای فای، فایل های موزیکی که در لایبرری آیتیونز هست رو اجرا کرد، یعنی بدون اینکه موزیک ها رو روی آیفون بریزم، در محدوده اکسس پوینت با وای فای، آنها را از آیفون پخش کنم، چیزی مثل رادیو اما با استفاده از وای فای، برنامه خاصی وجود داره برای اینکار آیا ؟ ممنونم

تصویر

با استفاده از نرم افزار Remote که بصورت free در App store هست میشه این کار روکرد!

البته در این حالت ، آیفون به عنوان ریموت iTunes استفاده میشه!

اطلاعات بیشتر :

http://www.apple.com/itunes/remote/

موفق باشید!

امید
از کجا باید شروع کرد ، درد دل که گفتنی نیست ، قصه ی من خیلی وقته که دیگه شنیدنی نیست .
نماد کاربر
Microsoft24

پست‌ها : 349

پستتوسط omidbj » 31 مه 2010, 22:19

سلام دوست عزیز، ممنون از راهنماییتون، این رو می دونم، اما ظاهرا برنامه ای هست که اینکار رو به این شکل انجام میده که میتونه از لایبرری شما موزیک ها رو بخونه و پخش کنه، مثل رادیو، من دنبال چنین چیزی هستم
omidbj

پستتوسط Ilia » 31 مه 2010, 23:23

آنکه شما میگویید را من ندیده‌ام اما ببینید Airphones کارتان را راه می‌اندازد یا نه.
با Airphones هنوز هم کامپیوترتون باید صدا را پخش کند اما صدایش بجای کامپیوتر از آیفون یا آیپد پخش میشود. هر صدایی را هم پخش میکند و مختص به آیتونز نیست.

http://airphonesapp.com
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط omidbj » 31 مه 2010, 23:50

مرسی دوست من، این تقریبا همان کار رو انجام میده و به منظورم نزدیک است، ممنونم از کمکتون
omidbj

پستتوسط sadeghi » 01 ژوئن 2010, 10:09

سلام
این برنامه را امتحان کنید

airvideo
که البته مخصوص پخش ویدیو از روی مک به آیفون است اما به نظرم با موزیک هم مشکلی ندارد
البته باید سرور آن (airvideo server) هم روی مک نصب شده و در حال اجرا باشد.
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط omidbj » 01 ژوئن 2010, 10:33

درود بر شما آقای صادقی، ممنون از راهنماییتون
omidbj

پستتوسط Pooria Azimi » 07 ژوئن 2010, 04:06

این برنامه‌ای که الآن معرفی می‌کنم البته ربط مستقیمی به این تاپیک نداره، اما در راستای هدف اونه و ممکنه به کار یه کسی بیاد. Air Video ویدئوها رو ( با هر فرمتی - از avi تا mkv + زیرنویس و ... ) از مکینتاش ( و ویندوز ) ، به آی‌فون یا آی‌پد Stream می‌کنه.

اگر آی‌پد دارید حتماً این برنامهٔ رایگان رو بگیرید، چون (مثلاً ) ممکنه روزی یک فیلمی رو بخواهید ببینید و ترجیح بدید با آی‌پد ببینیدش، اما حوصلهٔ تبدیل فرمت و ریختنش در آی‌پد رو نداشته باشید (یا اگر آی‌پد ۱۶ گیگی دارید، اصلاً فضا برای یه فیلم ۲-۳ گیگی نداشته باشید ). اینجاست که این برنامه به کارتون می‌آد و سازنده‌ش رو دعا می‌کنید:

http://www.inmethod.com/air-video

باید سرورش برای مک ( یا ویندوز ) رو هم دانلود بکنید و در تنظیمات برنامه در آی‌فون یا آی‌پد، کامپیوترتون رو بعنوان یک سرور بهش اضافه بکنید.

* اگر در داخل کشور هستید و نمی‌تونید این برنامهٔ رایگان رو از آی‌تیونز دانلود بکنید، به من pm بزنید.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط tooka » 07 ژوئن 2010, 13:02

من خیلی وقته از این برنامه جالب ستفاده میکنم و بینظیره.جالبه بدونین یه کانورتر قوی هم هست که بعد از انتخاب و تبدیل فایلها اتوماتیک رو ایتونز سینکشون میکنه.
tooka

پست‌ها : 7

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 9 مهمان