انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iTunes — آیتونز

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: iTunes — آیتونز

پستتوسط archiuter » 28 مه 2013, 14:32

بله منم همچین مشکلی داشتم ، یک بار با چیز پی انی چیزی sign in کنید ، مشکل حل میشه
 MacBook Pro Retina, 13-inch(Early 2013), 3GHz i7 - 8Gb, Mac OS X 10.8.3
نماد کاربر
archiuter

پست‌ها : 50

پستتوسط Masiha » 28 مه 2013, 21:49

Mehdi.y نوشته است:[نمایش]
دوستان مشکلی که من با اپدیت کردن ایتونز پیدا کردم قبول نکردن رمز اپل ایدی است یعنی برای هر بار دانلود کردن که قبلا باید پسورد وارد میکردم الان پسورد را نمی‌پذیرد (پیغام خطایی نمیدهد فقط میگوید دوباره وارد کن) باید هر دفعه sign out کنم و دوباره وارد بشم. کسی همچین مشکلی به غیر من نداشته است!؟

اتفاقا امروز دو بار برای من پیش آمد ولی من Sign Out نکردم. هر بار با بستن (Quit) و باز کردن مجدد، این مورد برطرف شد.
حدس می‌زنم که به اینترنت ما مربوط باشد، چون تا به حال این چنین مشکلی نداشته است.
 MacBook Air MC504LL/A (Late 2010) - iPhone 6 Plus
نماد کاربر
Masiha
Site Admin

پست‌ها : 279

پستتوسط Mehdi.y » 29 مه 2013, 01:32

کلا با vpn و غیره فرقی ندارد، این مشکل چون بعد از اپدیت بوجود امده ممکن است باگ باشد
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط Pooria Azimi » 05 ژوئن 2013, 23:31

Mehdi.y نوشته است:[نمایش]
کلا با vpn و غیره فرقی ندارد، این مشکل چون بعد از اپدیت بوجود امده ممکن است باگ باشد

بله، من هم این مشکل رو داشتم. امروز آیتیونز ۱۱٫۰٫۴ منتشر شد که این ایراد رو برطرف می‌کنه:

This version of iTunes comes with several new features and improvements, including:

New MiniPlayer. MiniPlayer now includes a beautiful new view that showcases your album artwork. In addition, a progress bar is now built right into MiniPlayer.

Improved Songs View. You can now enjoy your album artwork while in Songs view.

Multi-Disc Albums. Albums with multiple discs now appear as a single album.

This update fixes a problem that may cause iTunes to quit if you switch between wired and wireless syncing and addresses an issue that may require you to log into the iTunes Store repeatedly.

از http://www.macrumors.com/2013/06/05/app ... bug-fixes/
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmiN.D » 20 ژوئن 2013, 14:52

دوباره ارور 1009 برگشته. مگر تحریم هارا رفع نکرده بودند دوستان:|؟
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط AmiN.D » 28 ژوئیه 2013, 14:58

جدیدن وقتی برنامه ای را دانلود میکنم یا اپدیت میکنم.فایل دانلود کامل میشود اما در proccesing file می ماند و به دانلود برنامه ی بعدی نمیرود. ایتوینز هم بسته نمیشود مگر با force .جریان چیست؟
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط AliF » 20 اوت 2013, 02:03

دوستان من امروز دچار ارور ۱۰۰۹ شدم! :pensive:
آیا شما هم مثل من این رور براتون نمایش داده میشه؟ کسی هست به این مورد برخورده باشه؟
هیچی نمیتونم از اپ استور دانلود کنم به خاطر این ارور. )):
AliF

پست‌ها : 67

پستتوسط Pooria Azimi » 20 اوت 2013, 03:57

AliF نوشته است:[نمایش]
آیا شما هم مثل من این رور براتون نمایش داده میشه؟ کسی هست به این مورد برخورده باشه؟

بله.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Pooria Azimi » 20 اوت 2013, 04:01

AmiN.D نوشته است:[نمایش]
جدیدن وقتی برنامه ای را دانلود میکنم یا اپدیت میکنم.فایل دانلود کامل میشود اما در proccesing file می ماند و به دانلود برنامه ی بعدی نمیرود. ایتوینز هم بسته نمیشود مگر با force .جریان چیست؟

متأسفانه الآن امکان بررسی ش نیست، منتها یه حدسی میزنم که اگر فرصت شد بررسی میکنم ببینم درسته یا نه. اون مرحلۀ آخر (processing file) زمانیه که اگر اشتباه نکنم آیتیونز signature فایل دانلودی رو میخواد بررسی بکنه (تا مطمئن بشه سالمه، هر چند خود آیفون هم بعداً این رو هنگام نصب بررسی میکنه). برای این کار، احتمالاً نیاز به لیست certificate ـهای revoke شده هم هست (یعنی، اگر یک دولوپری برنامۀ مخربی در فروشگاه بگذاره، اپل certificate ـشون رو ملغی میکنه و دیگه برنامه شون رو نمیشه دانلود کرد). حدس من اینه که به خاطر بدبختی های اینترنت ایران، آیتیونز در همین مرحله میمونه و موفق نمیشه لیست revoked certs رو از اپل بگیره.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط AmiN.D » 23 اوت 2013, 13:29

جدیدن ب این موضوع ها ارور ۱۰۰۹ هم اضافه شده و بدبختی ما بیشتر شده.فقط من چند روز پیش به آیتینوز ۱۱ آپگرید کردم.همه چیز خوب هست جز اینکه دیگر نمیشود آلبوم هارا به صورتی cover flow دسته بندی کرد. دوم اینکه وقتی آلبومی پلی میشود کلی ادا و اوصل دارد تا بعد از تمام شدن آلبوم به آلبوم بعدی برود و همانطور pause نماند.
iPhone 5s
AmiN.D

پاسخ: کار نکردن سرویس "Location Service"

پستتوسط kate » 31 اوت 2013, 10:04

با عوض کردن دستگاه آیفون و لپ تاپم که Library موسیقی هام توش بود، به موسیقی هایی که خریدم دسترسی ندارم چون روی iCloud هم نیست. البته اپلیکیشن ها رو وقتی میرم توی AppStore میتونم از طریق iCould دوباره نصب کنم اما موسیقی ها ظاهرا به iMatch احتیاج داشته که من فعال نکرده بودم. آیا باید قید موسیقی هایی رو که خریدم بزنم؟
WINSLET
kate

پست‌ها : 1

پستتوسط Ilia » 31 اوت 2013, 18:42

این کار احتیاج به iMatch ندارد و راهش این است:

گفتن نداره که شما باید در آیتونز کامیوتر جدید با آن اکانت که این موسیقی‌ها را خریده‌اید، sign in کرده باشید و همینطور کامپیوتر جدید را Autorize کرده باشید.

1_Autorize.jpg
1_Autorize.jpg (8.48 KiB) - بازدید 11857 بار

بعد بایستی که بروید به preferences آیتونز و در قسمت فروشگاه، گزینهٔ Show iTunes in the Cloud purchases را تیک بزنید.

2_ShowIcloudPurchases.jpg

آنوقت خریدهای موسیقی شما در آیتونز دیده خواهند شد و یک علامت ابر هم بالایشان خواهد آمد که نشان میدهد که اینها الان در سایت اپل هستند و روی کامپیوتر شما نیستند. آنوقت روی آنها با دکمهٔ سمت راست ماوس کلیک کنید و گزینهٔ Download را اجرا کنید:

3_DownloadPurchasedItems.jpg

و آنها از آیکلاد دانلود خواهند شد و آن علامت ابر هم از بین خواهد رفت.
پیوست‌ها
4_Downloaded.jpg
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط AmiN.D » 20 سپتامبر 2013, 11:41

به طرز عجیبی من نمیتونم این آيتینوز رادیو رو پیدا کنم:| با اینکه اپدیت کردم و روی ۱۱.۱ هستم همچنان گزنیه ی رادیو در تول بار من نیست و همان اینترنت باقی مونده !
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط Mehdi.y » 20 سپتامبر 2013, 14:36

مگه ایتونز رادیو قرار نیست فقط برای ios باشه
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط Pooria Azimi » 20 سپتامبر 2013, 17:52

خیر - iTunes Radio روی مک هم هست، و باید در قسمت Music دنبالش بگردید.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 48 مهمان