انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیفون — iPhone

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: آیفون — iPhone

پستتوسط mbhajiani » 09 مارس 2012, 12:47

سلام دوستان

فایل های صدای ذخیره شده رو چطور میشه روی لب تاپ ریخت و گوش داد؟
mbhajiani

پست‌ها : 9

پستتوسط Ilia » 09 مارس 2012, 18:37

اگر منظور شما آنهاییست که با برنامهٔ Voice Memos که با آیفون می‌آید است، آنها بعد از سینک، میروند به داخل آیتونز کامپیوتر شما.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6178

پستتوسط mbhajiani » 09 مارس 2012, 23:09

ببخشید میپرسم اینقدر
فکر کنم سوالهای ساده ای باشه
دانلود کردم برنامه‌ها رو
ipa
چطور باید نصب کنم؟
جیلبریک شده
سیدیا هم دارم
mbhajiani

پست‌ها : 9

پستتوسط Pooria Azimi » 29 آوریل 2012, 23:47

نگاهی به داخل یک شارژر بی‌نام و نشان آیفون: http://www.arcfn.com/2012/03/inside-che ... y-you.html

نشون می‌ده که چطور این سازندهٔ درپیت با حذف قطعات ضروری آداپتور تونسته قیمت رو تا این حد پایین بیاره. مثلاً این آداپتور به‌راحتی ممکنه ولتاژی تا ۳۴۰ ولت رو از خودش عبور بده، یا تداخل الکتریکی‌ش باعث کار کردن نادرست تاچ‌اسکرین می‌شه.

هیچ موقع در خرید یا تعویض آداپتور برق دستگاه‌ها (مخصوصاً اپل!) اگر درست کار نمی‌کنند خساست به‌خرج ندید، چون کاملاً ممکنه که ولتاژ بالایی رو از خودشون عبور بدن که باعث سوختن تمام قطعات داخلی دستگاه بشه. قیمت یک آیفون یا مک‌بوک پرو تقریباً ۲۵ برابر آداپتورشه و نمی‌ارزه به این خاطر کل مک‌بوک/آی‌فونتون نابود بشه. نیازی هم نیست حتماً این آداپتور ساختهٔ اپل باشه. فقط کافیه یه شرکت نسبتاً معتبر و اسم‌دار ساخته باشدش و از ظاهرش هم مشخص باشه که تقلبی نیست.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

خرید آیفون 4S

پستتوسط iMoon » 06 مه 2012, 00:26

سلام به دوستان و درود...
خسته نباشید ..
بلاخاره با این وضعیت ناجور قیمت ها تصمیم بر این گرفتم یه ایفون ۴ اس بخرم . قصد خرید ۶۴ دارم , حالا بعضی ها هم میگن ۳۲ هم خوبه ..در انتخاب رنگ هم موندم !! :o
امروز پایتخت بودم ۶۴ رو قیمت گرفتم با تخفیف ۱/۶۲۰۰۰۰ , ۳۲ هم بود 1/400 .
حالا از دوستان خواهشی داشتم که ایا جایی مطمین تو پایتخت میشناسن برای خرید ؟؟ و اینکه کدام یک از این حجم ها مناسب تره برای خرید ؟؟
دوم اینکه اگه بنده به یکی از اقوام که در امریکا سکونت دارند تماس بگیرم و درخواست گنم برام انلاک فکتوری بگیرن چقدر در میاد ؟؟ و اینکه امکان ارسالش هست ؟ ایا معادل همین جا در نمیاد با تمام هزینه ها ؟
یه مورد دیگه اینکه فروشنده ها میگفتن سفارش امارت ,چین ( هنگ کنگ ) ,امریکای جنوبی , اروپا , لوس انجلس تو بازار پخشه که البته لوس انجلس اصلا پیدا نمیشه ! حالا سوال اینجاست که این فرقی میکنه ؟؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون دوستان
iMoon

پست‌ها : 8

پستتوسط iMoon » 07 مه 2012, 00:19

خب خدارو شکر کسی اصلا نیست تو این انجمن که مارو راهنمایی کند !!
عجب !!!!!!!!!!!!!
iMoon

پستتوسط sadeghi » 07 مه 2012, 01:45

خب حافظه که هرچی بهتر باشه مسلما بهتره اما اصولا اگر بازی های پرحجم و یا فیلم های متعدد نمی خواهید به صورت همزمان روی آیفون داشته باشید ۳۲ کافی است. مثلا بازی هایی مثل فیفا حدود یک گیگ جا می گیرند. هر فیلم حدودا ۶۰۰ مگ (البته طبعا به کیفیت آن بستگی دارد).
در مورد قیمت بهتر است با محاسبه هزینه ها خودتان حساب کنید اما ارسال آن از طریق پست تا جاییکه می دانم ممکن نیست مگر مسافر بیاورد که در این صورت کمی ارزان تر می شود اما نه چندان.
مورد آخر هم که از آن شوخی هاییست که فقط فروشنده‌های ایرانی بلدند. هیچ تفاوتی از نظر سخت افزاری بین محصولات اپل در کشورهای مختلف نیست.
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط Amir_S » 07 مه 2012, 09:56

البته فقط یه مورد بین سفارش امارات (و احتمالا سایر کشور های عربی) با بقیه وجود داره... که باعث میشه توصیه کنم اون رو نخرید:
گوشی های سفارش امارات face time ندارند! (در حقیقت این قابلیت بنا به سفارش دولت!؟ غیر فعال‌ه و فقط با jailbreak میشه فعال‌ش کرد.
برای بقیه کشور ها هم میتونید به سایت اپل تو اون کشور مراجعه کنید... تو صفحه ای که feature های آیفون رو نوشته، اونایی که نکته ای رادند رو به ستاره علامت زده و زیرش توضیح داده. مثلا: http://www.apple.com/ae/iphone/#facetime

پ.ن: نمیدونم با اون کلکی که پوریا برای برگردوندن کیبورد فارسی پنهان شده پیشنهاد داد، میشه فیس تایم رو هم برگردوند یا نه!؟ ولی اگه بشه فکر کنم بتونم از یه نفر یه شیرینی خوب بگیرم :-)
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط iMoon » 07 مه 2012, 22:13

ممنون دوستان
بعد اینکه دوستان زمانی که ایفون ۴ اس به صورت اناک فکتوری خریداری میشه ایا باید با ورژن جدید اپدیت بشه یا نه ؟ اخرین ورژنی که روش نصبه چنده ؟
بعد لطف میکنید بگید اطلاعات اولیه کار با ios 5 کجا درج شده ؟ تا بتونیم کاملا از اون امکانات استفاده کنیم . اگه فارسی موجود باشه ممنون میشیم .
سوم اینکه به محض خرید باید چه نکاتی رو در دستگاه انجام داد ؟
ممنون از راهنماییتون
درود
iMoon

پستتوسط iMoon » 08 مه 2012, 23:17

الو ؟
کسی نیست....
iMoon

پستتوسط Ilia » 09 مه 2012, 05:00

قائدتا همیشه بایستی آیفونتان را آپدیت نگه دارید مگر آنکه مسئله جیلبریک کردن مانع باشد. یعنی مثلا جیلبریک آخرین نسخه موجود نباشد و قدیمیترش باشد. من الان نمیدانم که کدام نسخه را میشود جیلبریک کرد یا نه.

راهنمای فارسی را من سراغ ندارم، اما راهنماهای PDF محصولات اپل اینجا هستند:
http://support.apple.com/manuals/

و این راهنماها در برنامه iBooks در آیفون و آیپد هم میتوانید جستجو و دانلود و مطالعه کنید.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط iShahin » 10 مه 2012, 01:39

خودتون رو برای آیفون ۵ آماده کنید :-D به احتمال غریب به یقین ۴ اکتبر معرفی میشه :-)

http://mashable.com/2011/09/27/apple-ip ... -to-expect

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط fovi » 12 مه 2012, 21:19

سلام
من نسبت به آیفون ۴ ام مصرف باتریم بیشتر شده بود البته از location service هم استفاده می کنم همینطور از سیری و سرویس ایمیل که هر یه ساعت یه بار تنظیمش کردم.
جند وقته پیش تو اینترنت یه کیس باتری دار دیدم و به نظرم رسید که برای گوشیم بخرم ،یه کیس خریدم و الان دارم استفاده میکنم اما الان داشتم جعبه اس رو دقیق نگاه میکردم دیدم هیچ مارکی نداره و ..
حالا ترسیدم که نکنه به گوشیم آسیبی برسونه،کسی نظر یا تجربه ای تو این زمینه داره؟لطفا راهنماییم کنید.
اینم لینک عکس جعبه اس:
https://docs.google.com/open?id=0Bxg...25TeE4zVjNYZWM

پی نوشت:البته تو خود سایت اپل یه کیس باتری دار رو تبلیغ کرده به اسم mophie اگر اشتباه نکنم و عنوان کرده که سیستم هوشمند باتری آیفون باعث میشه که تا وقتی که باتری کیس شارژ داره از باتری گوشی استفاده نشه.
من بیشتر از این نگرانم که نکنه این کیس غیر استاندارد باشه اما با خودم فکر کردم از لحلظ منطقی وقتی یه باتری با سورس آداپتور اپل و با ولتاژ و آمپر مشخص شارژ بشه از لحاظ منطقی نمی تونه آمپر و ولتاژ بالاتر از اون رو خروجی بده و به گوشی آسیب برسونه البته این رو باید کسی که برق و الکترونیک خونده راجع بهش نظر بده
نماد کاربر
fovi

پست‌ها : 84

پستتوسط Ilia » 13 مه 2012, 02:49

Fovi جان، لینک عکست که برای من کار نمیکند. اما کلا اگر به کیفیت وسیلهٔ جنبی‌ای شک دارید، بنظر بهتر است که از آن استفاده نکنید. این حتی در مورد یک سیم هدفون ساده هم صدق میکند.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط fovi » 13 مه 2012, 08:58

ممنونم ایلیا جان
فعلا محض احتیاط قاب رو در آووردم
لینک قبلی نمی دونم چرا خراب شد
این عکس خود کیس هستش:
http://dl.dropbox.com/u/14030783/Photo.jpg
زنگ زدم به فروشنده ،طرف میگه نگران نباش الان چیزی که تو بازار ایرانه اینه و خیلی هم فروش داشته!میگم این که نشد دلیل بی ضرر بودن!
نماد کاربر
fovi

پست‌ها : 84

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 1 مهمان