انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیفون — iPhone

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: چند سوال راجع به آیفون 4

پستتوسط ihumun » 05 اکتبر 2010, 15:35

سلام دوست عزیز
من تهران زندگی میکنم و ایفون 4, 16 gigدارم.
۱-اره راضیم و اون مشکلی که مربوط به چپ دستا بودو اصلا احساس نکردم...
۲-در مورد bumper راستش چون قیافشو دوست ندارم اصلا نخریدم ولی نیازی هم احساس نکردم...
۳-خب در این مورد باید بگم که بدنه ایفون۴ خیلی لیزه و اره حتی اگه رو مبل هم گذاشته باشی و گوشی ویبر بده شدیدا لیز می خوره،من از یه قابی استفاده میکنم که تمام سطح پشت پوشونده و این قضیه رو رفع کرده...
۴-این اتفاق بعد از گذشت یک ماه اصلا برام پیش نیمده
در کل خوب چیزیه برو تو کارش رفیق...
ihumun

پست‌ها : 44

Re: سوال در مورد خرید آیفون

پستتوسط mojtaba.1369boy » 27 اکتبر 2010, 14:09

سلام
میخام بدونم میشه گوشی های اپل به قیمت خود سایت اپل خرید همون 199 دلار؟ تو یکی از نمایندگی کشورها مثلا مالزی؟
کلا چه جور میشه یه گوشی انلوک نشده که قیمت همون باشه خرید؟
ممنون
mojtaba.1369boy

پست‌ها : 2

پستتوسط iShahin » 27 اکتبر 2010, 15:39

نه نمیشه اون گوشی ها رو با قرارداد میدند اینقدر این سوپسیدی هست که شرکت های تلفن میدن بهت برای اینکه باهاشون قرارداد ببندی و قیمت گوشی بدون قرارداد بالاتره چون اون سوپسید روش نیست.

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

Re: امکان فارسی نویسی در آیفون 4

پستتوسط goldingname » 29 اکتبر 2010, 19:37

apple نوشته است:[نمایش]
با سلام
آیا امکان فارسی نویسی برای اس ام اس و وبگردی در آیفون 4 وجود دارد.
و سوال دوم اینکه آیا تنوع برنامه های موجود برای آیفون4 به اندازه گوشیهای نوکیا با سیستم عامل سیمبین است :?: :arrow:

و البته اگر از کیبورد عربی خوشتون نمیاد و احیانا JB هم کردید میتونید از این هم استفاده کنید
viewtopic.php?f=26&t=2127
تصویر
تصویر
تصویر
نماد کاربر
goldingname

پست‌ها : 122

پستتوسط mojtaba.1369boy » 31 اکتبر 2010, 19:28

من كه نفهميدم جوابي كه دادي يعني چي؟
mojtaba.1369boy

پست‌ها : 2

پستتوسط javadkh65 » 31 اکتبر 2010, 19:33

مجتبی جان قیمت گوشی اپل همه جا نزدیک ۸۰۰ هزار تومنه، اون چیزی که شما می بینی توی سایت اپل ۱۹۹ دلار بعلاوه یک قرارداد زورکی هستش که مجموعا پول گوشی با قرارداد از ۸۰۰ هزار تومن هم فراتر می ره اگر کسی رو داری که بخره قرارداد رو خودش استفاده کنه و گوشی لاک شده رو بده به تو و شما آنلاکش کنی می تونی تصور کنی که ۱۹۹ دلار بخریش وگرنه برو تو کار ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومن که توی تهرون آیفون ۴ رو بخری البته آنلاک
ناگفته نمونه که توی مالزی هم اوضاع همینه و فکر کنم اونجا آنلاک رو می فروشند و نزدیک ۸۰۰ هزار تومن هم به پول ما می شه البته رینگیت مالزی گرون شده قیمت دقیق رو خودت پیدا کن
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

آیفون آنلاک فکتوری

پستتوسط aamir » 20 نوامبر 2010, 02:19

یکی از نزدیکان من یک آیفون ۴ خریده که برای ریختن نرم افزار اون رو روی میز کار من گذاشته
آیفون جیلبرک شده بود و یک سری اپلیکیشن هم داشت . . من برای شروع erase data رو زدم که متاسفانه روی آرم اپل گیر کردو دیگه بالا نیومد.
دستگاه رو روی حالت ریکاوری بردم و الان هم دارم براش iOS4.1 دانلود میکنم / سریال دستگاه رو هم چک کردم و دیدم که آنلاک شده در UK هست.

حالا سوالی که دارم اینه که در جایی خونده بودم که برای فعال شدن سیم کارت باید آیفون رو در آیتیونز رجیستر کرد تا اپل فعالش کنه!
سوال دوم اینه که الان همه چی قانونیه دیگه؟ یا باز هم در این مدلها باید مراقب چیز خاصی بود ؟
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

Re: آیفون آنلاک فکتوری

پستتوسط javadkh65 » 20 نوامبر 2010, 02:23

امیر جان اگه آیفون آنلاک فکتوری باشه که خوب به جای خاصی نیاز نداره و با restore کردن دوباره به کار می افته
javadkh65

پستتوسط Hosein89 » 20 نوامبر 2010, 09:16

فقط عجله کن و سریع ریستور کن چون اگه ۴.۲ ریلیز یشه دیگه نمیتونی به ۴.۱ ریستور کنی و مجبوری بری ۴.۲ و این یعنی جیلبریک بی جیلبریک!
Hosein89

پست‌ها : 48

پستتوسط aamir » 20 نوامبر 2010, 11:23

قضیه این شد که میبینید
من خونده بودم که این حالت فقط برای دستگاه های لاک بوجود میاد / مشکل از چیست پس؟

پ.ن : سوال من کاملا جنبه علمی داره و میخوام بدونم که چه مشکلی هست / در غیر این صورت میدونم که الان باید به عمل شریف جیلبرک پرداخت!
پیوست‌ها
Screen shot 2010-11-20 at 10.15.34 AM.png
امیر
نماد کاربر
aamir

پستتوسط javadkh65 » 20 نوامبر 2010, 11:46

شما سیمکارت توی آیفون گذاشتی یا نه؟ این پیغام زمانی که سیمکارت غیر از اون اصلی ای که براش لاک شده گذاشتی توش نیست، اون یه پیغام دیگه است، اگر سیم می ذاری کار نمی کنه آیفونت آنلاک فکتوری نیست عزیزم، لاک شده و با Ultrasn0w آنلاک نرم افزاری شده بوده و حالا هم با آپدیت Baseband نمیشه فعلا آنلاکش کرد مگر اینکه قضیه چیز دیگری باشه که من از اون بی اطلاعم!
javadkh65

پستتوسط aamir » 20 نوامبر 2010, 12:13

نه متاسفانه سیم کارت ندارم بزارم / یعنی خوب چون دیوایس ماله من نیست / یعنی اگه سیم کارت بزارم دستگاه اکتیو میشه؟ / یعنی اگه کسی سیم کارت نداشته باشه نمیتونه از دستگاهش برای امور دیگه استفاده کنه؟ / و این پیغام فقط یک بار اول میاد یا هر دفعه که سیم نداشته باشه میاد؟
امیر
نماد کاربر
aamir

سوالاتی درباره آیفون ۴

پستتوسط Terminator44 » 01 دسامبر 2010, 18:38

سلام به همه دوستان
من قصد دارم تا 1 هفته دیگه آیفون 4 بخرم. چند تا سوال خدمتتون داشتم. ممنون میشم جواب بدید.
اول میخواستم بدونم آیا به غیر از مشکل آنتن دهی (که واسه من اهمیتی نداره) آیا واقعا مشکل خاص و مهم دیگه ای هم تو آیفون 4 وجود داره؟ مثلا من چیزهایی مثل این شنیدم (که فکر نکنم درست باشن) : ریست کردن هنگام اجرای بازی یا برنامه - مصرف شارژ زیاد - کندی در بعضی اوقات. و در ضمن آیا مشکلاتی که شما فکر می کنید آیفون 4 داره، میتونه باعث بشه که من یه گوشی دیگه انتخاب کنم؟؟ چون خودم نظر اولم آیفون هست و به نظرم گوشی های دیگه هر چقدر گرون هم باشند به پاش نمیرسن.
همچنین میخواستم بدونم فرق نسخه 16 و 32 گیگ در چی هست؟ فقط در حافظه؟ چون این مورد در مورد گوشی های دیگه صادق نیست.
و آخرین سوال اینکه من میخوام از دوبی بگیرم. قیمت واسه 16 گیگ رو 820 و واسه 32 رو 1 میلیون 80 هزار بهم گفتن.میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند بپرسم آیا این قیمت درسته؟؟ در ضمن اگه میشه قیمت رو در کشورهای دیگه هم اعلام کنید.

ببخشید. خیلی زیاد شد :blush:
Think Globally - Act Locally
Bill Gates
نماد کاربر
Terminator44

پست‌ها : 44

Re: سوالاتی درباره آیفون 4

پستتوسط mak86 » 01 دسامبر 2010, 19:30

من ۳۲ رو تو جمهوری ۱.۱۵۰ دیدم، اگه چونه بزنی پایینتر هم میدن.(همین هفته)
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ...باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
mak86

پست‌ها : 130

Re: سوالاتی درباره آیفون 4

پستتوسط aamir » 02 دسامبر 2010, 11:22

ریست شدننش احتمالا مربوط به جیلبرکی هست که دوستان انجام میدن / من نزدیک 24 ساعت با آیفون 4 کار کردم و همچین مشکلی نداشت / مصرف شارژش در حالتی که بخواهید از امکانات game و کلا app استفاده کنید بالاست!
ولی در کل در آیفون امکانات ابتدایی یک گوشی تلفن وجود نداره و واقعا نمیدونم چرا اپل این مشکل رو حل نکرده / البته تحقیق نکردم ببینم نظر مردم در این باره چیه!
مثلا شما گزینه delivery report در بخش sms ندارید / یا اینکه نمیتونید از call list یک شماره رو پاک کنید و...

اما در مورد قیمت / با هر قیمتی که میخرید فقط این مورد رو حتما مدنظر داشته باشید که آیفونتون unlock factory باشه! در غیر اینصورت مصایبی از قبیل آنلاک کردن و دردسرهای بعدش رو هم باید متحمل بشید.
امیر
نماد کاربر
aamir

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 31 مهمان