انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیفون — iPhone

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: آیفون — iPhone

پستتوسط Nav ! D » 14 دسامبر 2013, 02:43

دقیق نمیدونم ولی خیلی از برنامه ها وقتی که اجرا میشن یه ارتباطی میخوان برقرار کنن که الان چون دسترسی ها محدوده این ارور میاد.
با vpn هیچ مشکلی نیست
برای همه نیست و با بعضی از اوپراتور ها این مشکل هست(برای مثال من اینترنت مخابرات دارم مشکل داره ولی دوستم فناوا و بدون مشکل کار میکنه)
Apple iMac MC814 - MacBook Air MD760 - iPhone 11 Pro Max - iPod Nano 6G
نماد کاربر
Nav ! D

پست‌ها : 216

پستتوسط saeidk » 14 دسامبر 2013, 14:18

پارس‌آنلاین که یکی از بزرگترین سرویس‌دهنده‌هاست هم همینه. برنامه هم نمی‌شه گرفت.
من که اگر گوشی‌ام را عوض کنم یه اندرویدی می‌گیرم و خودم رو از شر این ارورها و ios7 راحت می‌کنم.
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط AmiN.D » 19 دسامبر 2013, 21:57

البته این یک مشاوره هست. من اسمارت فون ندارم و الان بین خرید ایپد مینی رتینا و ایفون ۵ اس مردد هستم.برای هر دو هم ظرفیت ۳۲ گیگ مهم است ونوع ایپد هم 4G . به نظر شما کدام یک و انتخاب کنم(با توجه به قیمت ها و استفاده..) اگه از تجربیات خودتون بگید ممنون میشم
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط .SorousH. » 20 دسامبر 2013, 00:51

AmiN.D نوشته است:[نمایش]
البته این یک مشاوره هست. من اسمارت فون ندارم و الان بین خرید ایپد مینی رتینا و ایفون ۵ اس مردد هستم.برای هر دو هم ظرفیت ۳۲ گیگ مهم است ونوع ایپد هم 4G . به نظر شما کدام یک و انتخاب کنم(با توجه به قیمت ها و استفاده..) اگه از تجربیات خودتون بگید ممنون میشم

باید خودتون ببینین به کدومش بیشتر نیاز دارین.
هر دو ios هستن و تفاوتی از بابت سیستم عامل و بیشتر نرم افزارها ندارن پس از طرف این موضوع انتخاب رو راحتتر میکنه.
اگر که صفحه نمایش بزرگتر از ۴اینچ آیفون بیشتر نیازتون هست پس بهتره آیپد رو انتخاب کنین در غیر اینصورت به عقیده ی من آیفون ۵اس انتخاب بهتریه چون اول اینکه اسمارتفون ندارین، همیشه همراهتونه و دوربین بهتری رو در اختیار دارین اما آیپد رو همیشه و هر جا نمیتونین با خودتون ببرین، خطر دزدیده شدنش بیشتره، دیگه تماسای تلفنی و پیامک هم نمیتونین داشته باشین.
از لحاظ قیمت هم ظاهرا در حال حاضر آیفون ۱۰۰هزار تومان از آیپد گرانتره که دیگه بستگی به قدرت خرید خودتون داره.
در آخر، اگر که من بجای شما بودم آیفون رو با توجه به نیازم انتخاب میکردم.
;)
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط Nav ! D » 30 ژانویه 2014, 14:31

دوستان براي تغيير رنگ ظاهري بدنه ي آيفون چي پيشنهاد ميكنيد؟
براي مثال فايو اس گلد، قسمت هاي سفيدش تبديل به مشكي شه...
نماد کاربر
Nav ! D

پستتوسط میم مثل مهدی » 06 فوریه 2014, 18:54

سلام
همونطور که قبلا گفتم من پسورد مربوط به بک آپ در ایتونز رو فراموش کردم و الان همجنان وقتی که بک آپ میگیرم روی همون فایل بک آپ گرفته میشه و من دسترسی بهش ندارم یعنی اگه بخوام ازش استفاده کنم پسورد میخواد
حالا میخوام بدونم هنوز که به مشکلی برنخوردم چطور میتونم این پسورد رو بردارم یا عوض کنم یا این که از این به بعد بک آپ رو تو یه مسیر دیگه یا یه فایل دیگه بگیرم که دیگه نیاز به پسورد نداشته باشه؟

ممنون
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پست‌ها : 209

پستتوسط Mehdi.y » 06 فوریه 2014, 19:58

شما میتونید توی perferences ایتونز توی تب Devices بکاپ را کلا پاک کنید و از نو بکاپ گیری کنید
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط Nav ! D » 06 فوریه 2014, 22:00

دوستان من شارژ گوشیم که به ۸ درصد میرسه خاموش میشه کلا،
بعد که میزنم به شارژ روشن میشه و از همون شارژ ۸درصد شروع میشه به شارژ شدن تا به ۱۰۰ برسخ
قضیه چیه؟ نظرتون چیه؟
نماد کاربر
Nav ! D

پستتوسط میم مثل مهدی » 06 فوریه 2014, 22:12

سلام
اقا ما اين كارو كرديم ولي بازم تيك encrypt iphone backup هستش؟؟؟؟
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پستتوسط Ilia » 07 فوریه 2014, 03:42

همونطور که مهدی گفت، از طریق Preferences آیتونز برو به قسمت دیوایس و بک آپت رو دیلیت کن.
بعد اینطور که اینجا در سایت اپل نوشته؛
http://support.apple.com/kb/HT4946
احتمالا شما مجبور خواهی بود که آیفونت رو بعنوان یک آیفون جدید به آیتونز بشناسونی که راهش اینه:
http://support.apple.com/kb/HT4137

اینبار مواظب باش که یا انکریپت نکنی، یا اگه میکنی، پسوردش رو یادت نره.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6178

پستتوسط AliGhz » 07 فوریه 2014, 13:44

Nav ! D نوشته است:[نمایش]
بعد که میزنم به شارژ روشن میشه و از همون شارژ ۸درصد شروع میشه به شارژ شدن تا به ۱۰۰ برسخ
قضیه چیه؟ نظرتون چیه؟

حدس من این است که دستگاه دارد درصد باتری را نادرست نمایش می دهد (اگر رفتار غیرعادی دیگری ندارد). سرچی کردم؛ ممکن است باتری نیاز به کالیبره شده داشته باشد. بگذارید باتری دستگاه کامل تمام شود و خودش خاموش شود. بعد آن را تا ۱۰۰٪ شارژ کنید. احتمالا مشکل نمایش نادرست درصد باتری، حل می شود.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط AliGhz » 07 فوریه 2014, 14:57

AliGhz نوشته است:[نمایش]
Nav ! D نوشته است:[نمایش]
قضیه چیه؟ نظرتون چیه؟

حدس من این است که دستگاه دارد درصد باتری را نادرست نمایش می دهد (اگر رفتار غیرعادی دیگری ندارد). سرچی کردم؛ ممکن است باتری نیاز به کالیبره شده داشته باشد. بگذارید باتری دستگاه کامل تمام شود و خودش خاموش شود. بعد آن را تا ۱۰۰٪ شارژ کنید. احتمالا مشکل نمایش نادرست درصد باتری، حل می شود.

الان که دوباره پرسش شما را دیدم، متوجه شدم همین کار را گویا انجام می دهید. بد نیست یک بار گوشی را ریستارت کنید. یعنی با نگه داشتن همزمان دکمه های پاور و هوم، برای چند ثانیه، بگذارید دستگاه خاموش شود؛ و بعد آن را روشن کنید.

اگر این هم مشکل را حل نکرد، شاید با ریستور گوشی، مسئله حل شود. یعنی همه ستینگ ها و اطلاعات گوشی و فایل ها و داده ها و موسیقی ها و... پاک شود، و از ابتدا مثل یک آیفون نو، اینها را از بکاپی که دارید ریستور کنید.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Nav ! D » 08 فوریه 2014, 08:44

دقیقا همین کارهارو کردم، گذاشتم خودش خاموش شه و تا ۱۰۰ شارژ شد و مشکل پابرجا بود
ری استور کردم هم فرقی نکرد (بدون برگردوندن بکاپ) کماکان سر ۸٪ خاموش میشه،
خودم هم حس میکنم درصد رو فقط اشتباه نشون میده...
در هر صورت به نظر میرسه کار خاصی نمیشه کرد الان و باید صبر کنم تا ۷.۱ بیاد و تست کنم ببینم به کجا میرسه
وقتی که خاموش میشه به ایتونز که وصل میشه پیغام میده به نزدیک ترین اپل استور مراجعه کنید.
نماد کاربر
Nav ! D

پستتوسط میم مثل مهدی » 14 فوریه 2014, 23:31

Ilia نوشته است:[نمایش]
همونطور که مهدی گفت، از طریق Preferences آیتونز برو به قسمت دیوایس و بک آپت رو دیلیت کن.
بعد اینطور که اینجا در سایت اپل نوشته؛
http://support.apple.com/kb/HT4946
احتمالا شما مجبور خواهی بود که آیفونت رو بعنوان یک آیفون جدید به آیتونز بشناسونی که راهش اینه:
http://support.apple.com/kb/HT4137

اینبار مواظب باش که یا انکریپت نکنی، یا اگه میکنی، پسوردش رو یادت نره.

سلام

ایلیا خان من بک آپ رو پاک کردم ولی وقتی دوباره وصلش میکنم به ایتونز مثل قبل میشناسشش

و طبق گفته شما که گفتی دوباره باید بشناسونمش به ایتونز تو این لینک که دادی گفته باید بک اپ بگیرم ازش بعد پاکش کنم گوشی رو و... خب حالا مشکل اینجاس که اگه بخوام بک اپ بگیرم دوباره همون مشکل و دارم و اگه بخوام دوباره برش گردونم دوباره ازم پسورد میخواد
حالا تکلیف چیه؟
ممنون
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پستتوسط Ilia » 15 فوریه 2014, 06:39

مهدی جان متاسفانه یا خوشبختانه هیچ رقم امکان نداره که این موضوع رو دور بزنی.

حالا کاری که بایستی بکنی اینه که اول سعی کنی که هر چی در آیفونت داری بکشی بیرون. یعنی مثلا آدرس هایت یا بوکمارک هایت و غیره رو با مکت یا با آیکلاد سینک کنی. اگه نتایج بازی هایت برایت مهمه، اونها رو در گیم سنتر با آیدیت ثبت کنی. هر چی عکس درش داری با آیفوتو کپی کنی. اگر مثلا عکس یا اطلاعاتی در Messages مثلا داری کپی و ایمیل کن و غیره. خلاصه هر چی اطلاعات قابل کپی کردن در برنامه های دیگرت داری به هر نحوی که میشه (مثلا ایمیل کردن به خودت و غیره) بکشی بیرون.
خواستی به این لینک راهنمایی اپل هم در این باره نگاه کن:
http://support.apple.com/kb/HT1296

بعدش مجبوری مثل همون لینکی که قبلا نوشتم، بری به ستینگ آیفونت، در پایین قسمت General کلا دستگاه رو ریست و Erase کنی. بعدش آیفون رو به عنوان یک آیفون جدید وصل میکنی به آیتونز مکت و برنامه هایی که میخواهی و آهنگ ها و غیره رو مثل یک آیفون جدید میریزی توش. این بار دیگه دکمهٔ انکریپت چک نخورده. وقتی که سینکش کنی آدرس و چیزهایی که با مک و آیکلادت سینک شده بودند از نو برمیگردند روش. اما اطلاعات داخلی برنامه های دیگرت از بین خواهند رفت و بایستی مجددا وارد بشوند.

این رو کاریش نمیشود کرد، و گر نه دیگر انکریپت کردن دیگر کار بیهوده ای میشد. هر کسی که یه آیفون گیرش میومد میگفت که من پسوردش رو یادم رفته و اطلاعات خلایق رو میکشید بیرون.

این هم لینک بحثش در فوروم اپل:
https://discussions.apple.com/thread/30 ... 0&tstart=0
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6178

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 21 مهمان