انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکلات ویندوز 7

مقایسه و انتقال تجربیات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کاربران در مکینتاش و سیستم‌های دیگر

مشکلات ویندوز 7

پستتوسط Esmaeel.K » 21 مارس 2012, 22:50

با سلام سال نو مبارک
بعد از نصب ویندوز 7 نمی توانم تعدادی از فایل ها و فولدر ها رو نمایش دهم که تو هیچ یک از فروم ها هم راهی برای حل این مشکل ندیدم لطفا این پیغام رو بخونید :
windows photo viewer can't open this picture because you don't have the correct permissions T accsess the file Location
رنک فونت فولدرها و عکس سبز رنگ شده که اجازه نمایش رو نمیده چند لینک خارجی دیدم که توضیخاتی دادن اگه ممکنه شما هم یک نگاهی بندازید و بگین مشکل چیه و راه حلش چیه اخه زیاد زبانم خوب نیست اگه ممکنه سریع جواب بدین چون فایل ها خیلی حیاتی می باشد. :roll:
با تشکــــــــــــــــــــــر
Link 1 :
http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... 56d493d9a0

Link 2 :
http://www.sevenforums.com/music-pictur ... -help.html
iPod Touch 4G - iOS 5.1.1
Esmaeel.K

پست‌ها : 6

Re: مشکلات ویندوز 7

پستتوسط Ali.Rastegar » 22 مارس 2012, 01:47

اگر سوالتون رو در انجمنی که روی ویندوز تمرکز داره می‌پرسیدین احتمالا جواب بهتری می‌گرفتین. به هر حال، از لینک اولی که خودتون دادید ظاهراً این راه برای بعضی افراد جواب داده:
۱- کلیک راست روی فایل یا فولدری که مشکل داره و کلیک کردن Properties
۲- کلیک کردن برگهٔ Security
۳- کلیک کردن Advanced
۴- کلیک کردن Change Permissions
۵- تیک زدن include inheritable permissions from this object's parent. اگر برای فولدر این کار رو انجام میدین ظاهراً replace all child permissions رو هم باید تیک بزنید.
من ویندوز ۷ استفاده نمی‌کنم که بتونم اینها رو خودم امتحان کنم، چون نوشتید عجله دارید و زبانتون خوب نیست، نقش مترجم رو ایفا کردم :-)
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Esmaeel.K » 22 مارس 2012, 11:45

ممنون از کمکتون نمی دونم چرا این فایل های ضروریم اینطوری شد شانس ندارم که!!!!.متاسفانه با این کارم نمایش داده نشد.
Esmaeel.K

پستتوسط Ali.Rastegar » 23 مارس 2012, 01:31

به هر حال اگر error واقعی باشه و ناشی از ویروس نباشه باید با تغییر permissionها درست بشه. اینکه چه تغییری دقیقاً لازمه رو باید از منابعی که این کار رو برای ویندوز ۷ توضیح میدن پیدا کنید. اما به عنوان یه راه حل موقت، اگر Mac OS X دارید(با توجه به اینکه اینجا سوالتون رو مطرح کردید بعید نیست) درایو ویندوزتون رو با اون ببینید و اگر مشکلی نداشت فایل‌ها رو موقتا کپی کنید به جایی که راحت دسترسی داشته باشید. اگر هم سیستم عامل دیگه‌ای ندارید می‌تونید یکی از توزیع‌های Live لینوکس رو که با سیستمتون سازگار باشه بگیرید و سیستم رو با اون بوت کنید و از طریق اون فایل‌های پارتیشن ویندوز رو ببینید.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Esmaeel.K » 24 مارس 2012, 12:18

آخه مشکل اینجاست که permission لازم را برای کپی هم ندارم!!! با یک mini windows xp هم سیستم رو بوت کردم که اونم کار ساز نبود متاسفانـــــه.
Esmaeel.K

بازگشت به تبادل تجربیات کاربری در مک و سیستم‌های دیگر

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 7 مهمان