انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

نمایش اندازه تصویر در فاینال ؟

موضوعات ویدیویی و کار با برنامه‌هایی مانند فاینال‌کات، افتر ایفکتز ، دیویدی استودیو پرو

نمایش اندازه تصویر در فاینال ؟

پستتوسط sohrab » 03 آوریل 2007, 21:28

سلام
می خواستم بدونم کسی میدونه تو فاینال چه جوری میشه اندازه تصویر ( تایم ‍پلان ) که تو تایم لاین
هست رو مانند اسمش روش حک کنه که اندازه نماهایی که کار می کنیم همیشه جلوی چشممون باشه .
ممنون
sohrab

پست‌ها : 31

پستتوسط Ali.Samadi » 05 آوریل 2007, 07:32

متاسفانه این امکان در نسخهٔ فعلی فاینال‌کات وجود نداره.
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط sohrab » 06 آوریل 2007, 13:23

مرسی علی جان
ولی خیلی عجیبه ! چون خیلی کار پیچیده ای نیست !!!
راستی من دیگه از Avid سویچ کردم به فاینال .
امید وارم راضی تر نگهم داره .
ضاهرا امکانات خوبی واسه قطع نگاتیو داره Cinema tools که البته هنوز خیلی باهاش سرو کله
نزدم ! ;-)
و خیلی خوب با Pro Tools هماهنگه که البته Avid هم خیلی بد نبود ولی به نظرم تو کار کردن توی تایم لاین هنوز اوید نرم تره کار می کنه .
sohrab

پستتوسط Ali.Samadi » 06 آوریل 2007, 13:37

سهراب جان من الان حدود ۷ ساله که دیگه با اوید کار نمیکنم واسهٔ همین نمیتونم واقعا بگم که کدام در تایملاین بهتر کار میکنند ولی چیزی که معلومه اینه که امکاناتی که اپل بعنوان سویت به کاربر میده بی نظیر هست. همان امکان ادیت نگاتیو و یا امکان تولید جلوه‌های ویژه... حالا باید دید که ۱۴ آوریل اپل چی نشان میده.
در مورد همکاری با پروتولز هم آره من تا بحال با چندین شرکت صداگذاری سروکار داشتم و هیچ مشکلی در استفاده از omf نداشتم.
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط sohrab » 06 آوریل 2007, 14:36

در تایید حرفت میخوام بگم دقیقا من به تازگی با اپل آشنا شدم و بار اول هم جذب طراحی بی نظیر
و فکر شده سیستم شدم بعدا که جدی تر مشغول کار با اون شدم دیدم که به تمامی نکات سیستم و سیستم تدوین فکر شده . در حال حاضر هم فیلم جدیدی رو که گرفتم با فاینال کار می کنم و باید بگم خیلی احساس خوبی داره !! :-) وبه خصوص صدای کم :o (می دونی صدای فن هارد اکسترنال ها بیشتره !!!) و بزودی میخوایم کار صداشو رو Pro Tools شروع کنیم . که امید وارم خوب پیش بره . منم میخوام بدونم به زودی اپل چی پرزنت میکنه چون گاهی تو فاینال قاصی میکنه امید وارم تو سیستم عامل جدید که اینتل بیسه رو هم شامل میشه این مشکلم حل بشه .
sohrab

بازگشت به تصویر متحرک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 6 مهمان