انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

نصب فاینال کات

موضوعات ویدیویی و کار با برنامه‌هایی مانند فاینال‌کات، افتر ایفکتز ، دیویدی استودیو پرو

نصب فاینال کات

پستتوسط M.Reza » 01 فوریه 2007, 07:30

سلام علی جان
من چند وقت پیش با یکی از دوستان اقدام به خرید یک بسته کامل فاینال کات پرو کردیم برای شرکتی که با هم کار میکنیم. کل برنامه را روی مک شرکت نصب کردم ولی وقتی سی دی های برنامه را آوردم خونه در موقع نصب مشکل پیدا کردم و همش سریال نامبر میخواد وقتی هم سریال نامبر را وارد میکنم قبول نمیکنه، البته بگو روی کامپیوتر من از قبل فاینال کات نصب بود ولی دی وید ی استودیو و موشن و ... را نداشتم ، بد جوری هم بهشون نیاز دارم چیکار کنم؟ یکی به من گفت همه فایلهایplist را از قسمتlibrary- performance باید پاک کنم. کردم ولی... ممکن است من و راهنمایی کنید؟ هرچی سریال نامبر های متفرقه وارد کردم جواب نداد.
M.Reza

پست‌ها : 12

پستتوسط Ali.Rastegar » 01 فوریه 2007, 16:12

شاید اون نسخه‌ای که شما برای شرکت خریدید با نسخه‌ی نصب شده بر روی کامپیوتر فرق داره؟
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط M.Reza » 01 فوریه 2007, 20:04

اگه منظورتون نسخه از قبل نصب شده فاینال کات پرو در کامپیوتر من است بله با نسخه جدید فرق میکرد قبلی مدل ۴ فاینال کات پرو بود و کپی و این یکی فاینال کات پرو استودیو است.
M.Reza

پست‌ها : 12

پستتوسط Ali.Rastegar » 02 فوریه 2007, 15:39

والا من راه حل خاصی به ذهنم نمیرسه جز اینکه شما این مقاله رو بخونی:
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=301182
و بر طبق اون الگو که در اصل برای finalcut express هست خودت تغییرات لازم رو در نظر بگیری.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

بازگشت به تصویر متحرک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان