انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

هنگ کردن motion

موضوعات ویدیویی و کار با برنامه‌هایی مانند فاینال‌کات، افتر ایفکتز ، دیویدی استودیو پرو

هنگ کردن motion

پستتوسط norani » 28 ژوئیه 2011, 12:25

سلام دوستان
امروز زمانی که در motion یک text نوشتم و خواستم انرا در تب text ویرایش کنم تب text باز نشد وبرنامه هنگ می کند وبسته می شود ممنون اگه بتونید کمک کنید
norani

پست‌ها : 4

Re: هنگ کردن motion

پستتوسط Ilia » 28 ژوئیه 2011, 16:14

دقت کنید که این اواخر چه تغییری روی سیستمتان انجام داده‌اید. مثلا اگر فانتی نصب کرده‌اید آن را پاک کنید. یا اگر آپدیتی انجام داده باشید، ممکن است کار آن باشد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط norani » 28 ژوئیه 2011, 17:59

این اواخر یک بار از طریق softwar apdate اپدیت کردم حال با این اوصاف راهی وجود دارد به قبل از اپدیت برگردم مثلا restor کنم وچه به سر پروژه هام تو final cut می اید
ممنون از شما وپایدار باشید
norani

پستتوسط Ilia » 28 ژوئیه 2011, 18:58

شما بایستی به هر حال از پروژه‌هایتان روی دیسک خارجی بک‌آپ داشته باشید.

متاسفانه برگرداندن سیستم به آنچه که بوده کار ساده‌ای نیست و من فکر نمیکنم که آن منشا این مشکل باشد. اجالتا تمام فانت‌های متفرقه را از کار بیندازید، و از طریق کنترل پنل Accounts یک یوزر جدید بسازید و امتحان کنید که با آن هم همین اتفاق می‌افتد یا نه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Pooria Azimi » 28 ژوئیه 2011, 20:53

فکر می‌کنم خرجِ پاک‌کردن و نصب دوبارهٔ Motion کمتر از بازگرداندن تنظیمات کل سیستم‌عامل به گذشته‌ست (البته اگر تایم ماشین دارید. اگر ندارید، زحمت بازگشت به گذشته خیلی خیلی زیاده). به‌نظرم اگر با روش ایلیا مشکل حل نشد، اول موشن رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و اگر باز هم درست نشد (که به‌نظرم بعیده، مگر این که درست بعد از آپدیت با Software Update این مشکل براتون پیش اومده باشه)، اون‌موقع به فکر نصب دوبارهٔ‌ سیستم‌عامل بیافتید.

و با این که خیلی دارم سعی می‌کنم جلوی خودم رو بگیرم، نمی‌تونم این رو نگم و امیدوارم لحن نصیحت‌گونه‌ش رو ببخشید... هیچ‌موقع بدون داشتن بک‌آپ کامل سیستم‌عامل رو آپدیت نکنید (حتی یک آپدیت جزئی مثل ۱۰٫۶٫۸). هارد اکسترنال که ارزونه (۱ ترابایتی‌ش ۱۵۰ هزار تومان)، نرم‌افزار تایم‌ماشین هم که رایگانه و کار باهاش خیلی راحته (و برنامه‌های عالی‌ای مثل SuperDuper هم برای این کار هستند) و واقعاً ارزشش رو نداره الکی همهٔ پروژه‌ها و ... رو از دست بدید. بعنوان جدیدترین تجربه، دیشب هنگام آپدیت به ۱۰٫۶٫۸ (بعد از بک‌آپ‌گیری با تایم‌ماشین البته)، وسط نصب ناگهان دستگاه هنگ کرد و مجبور شدم دستی خاموشش کنم و اگر تایم‌ماشین نبود، تمام فایل‌هایی که دارم از دست رفته بودند. مجبور شدم هاردم رو فرمت کنم، بعد لپرد (۱۰٫۵) رو ریختم، آپدیتش کردم به ۱۰٫۶، اون رو آپدیت کردم به ۱۰٫۶٫۷، با تایم‌ماشین تنظیمات رو برگردوندم به قبل از آپدیت به ۱۰٫۶٫۸ و بعد ۱۰٫۶٫۸ رو نصب کردم. در کل، کمتر از ۴ ساعت طول کشید و حتی فایل‌های داخل منوی Open Recents برنامه‌هام و اطلاعات iDevice ـهام هم تغییر نکرده.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط norani » 29 ژوئیه 2011, 00:58

ممنون از راهنمایی ظاهرا باید motion رو دوباره نصب کنم
norani

بازگشت به تصویر متحرک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 3 مهمان