انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

omid هستم ، یا همون Microsoft24

مکانی برای طرح پروژه‌ها و پیشنهادهایی که نیاز به همیاری گروهی دارند

omid هستم ، یا همون Microsoft24

پستتوسط Microsoft24 » 04 ژانویه 2011, 14:37

تصویر

دوستان من در ” IRMUG“ ،

متاسفانه طی مشکلات اخیر با سیستم وی بی ، دیتابیس کلا از بین رفته ، و درست کردنش تقریبا غیر ممکن ه! استفاده از دامنه ی Omidx.com از اولش هم برای انجمن زیاد منطقی نبود ، و چون اکثر کاربرای انجمن تخصصی سیستم عامل ، در حقیقت کاربر مکینتاش بودند ، پس منم بحث رو یه خورده تخصصی تر میکنم! اگه به دنبال مکینتاش اینجا اومدید ، Macs.ir با ظاهری زیباتر در خدمت شماست!

و اما Omidx.com این دامنه ، به سایت شخصی بنده ی حقیر تبدیل میشه و چیزی که در قالب وبلاگ در Omidx سابق بود ، محوریت اصلی Omidx جدید قرار میگره!

من بابت انجمن قبلی (انجمن تخصصی سیستم عامل) واقعا متاسفم ، شاید بگید : تاسف فایده ای نداره! چون با تاسف خوردن شما که پست های من بر نمیگرده!!!

ولی چه کنم که مشکل نداشتن لایسنس و تحریم های شرکت ویبولیتن علیه ایران بود و بس! ولی در Macs.ir ما تحت لایسنس ویبولیتن فعالیت میکنیم! ودیگه از این مشکل ها نظیر بهم ریختن دیتابیس ، آپگرید و… نخواهیم داشت!پس برای حمایت از منم که شده در Macs.ir ثبت نام کنید! سرور های کنونی ما ، در ایالت تکزاز در ایالات متحده ی آمریکا ، با مشخصات : Cpu: Core i7 8 Core , RAM :16Gb ,… وپهنای باند نامحدود! در خدمت شما کاربران عزیز هستند!

کاربران عزیز ، نگران انجمن های رقیب نباشید! درسته که مشکلات پیش اومده باعث شد که رتبه ی ما در گوگل که ۱ رو رد کرده بود! و یا رتبه ی الکسا ی زیر ۵۰۰۰ ما صفر بشه!

اما طبق صحبت های تلفنی من با شرکت ویبولیتن در آلمان ، قرار شد ، به سایت هایی که از نسخه ی نال (کرک) شده استفاده میکنند! یک حال اساسی داده بشه! و حتی اگر این دوستان از هاست وارز استفاده کنند! بازم ساسپند بشن! میگید نمیشه ؟ پس وایستید و نگاه کنید! : دی

به زودی ، شاهد اتفاقات جالبی خواهیم بود! من به عنوان یک عضو رسمی وی بی ، نمیزارم کسی کپی رایت این شرکت رو زیر پا بزاره!

یادتتون باشه ، این سورپرایز اول من ه! قبلا گفته بودم ، دو سورپرایز براتون دارم! پس تا دومی منتظر بمانید! چون کاملا شگفت زده خواهید شد! : دی

با تشکر ،

امید سامیر
از کجا باید شروع کرد ، درد دل که گفتنی نیست ، قصه ی من خیلی وقته که دیگه شنیدنی نیست .
نماد کاربر
Microsoft24

پست‌ها : 349

افتخار میکنم که کاربر مکینتاش هستم! :)

پستتوسط Microsoft24 » 02 فوریه 2011, 08:12

درود به اساتید و کاربران ایرماگ ،

افتخار میکنم که کاربر مکینتاش هستم ،

همیشه دوست داشتم ، به کاربران مکینتاش خدمتی داشته باشم ،

از این رو پس از شکست های پی در پی در سایت های مختلف و بدست آوردن تجربه ،

اینبار ، سایتی رو که یکماه پیش تاسیس کردم رو کامل کردم ،

از این پس ، شما ،

بله خود شما که دارین این تاپیک رو می خونید ، می تونید با عضویت در Macs.ir ، کلیه ی نرم افزار ها و بازی های سیستم عامل مکینتاش رو با لینک مستقیم و از رو سرور من ، با سرعتی مطلوب و قابلیت Puse / Resume بصورت رایگان ، دریاقت کنید ،

نرم افزار ها و بازی های سیستم عامل مکینتاش ، روزانه آپدیت خواهند شد ، اکنون بیش از 10 گیگ برنامه در سرور آپلود شده و این روند ادامه خواهد داشت!

نرم افزار های iOS به زودی ...!

شخصا در زندگی هیچ وقت به پول فکر نکردم و اعتقادی هم به کاربر ویژه ، VIP ، پرمیوم ، طلایی ، نقره ای و... ندارم ، پس شمایی که کاربر مکینتاشی ، شمایی که بین OS های موجود درست انتخاب کردی ، مکس ، با سرور های اختصاصی و قدرتمند ، در خدمت شماست!

این تاپیک فقط جهت اطلاع رسانی به شما کاربر عزیز در ایرماگ ایجاد شده و مدیران محترم ، اگر فکر می کنید ، قصد من تبلیغات بوده ، این تاپیک رو سریعا حذف نمیایید!

موفق و پیروز باشید ،

امید
از کجا باید شروع کرد ، درد دل که گفتنی نیست ، قصه ی من خیلی وقته که دیگه شنیدنی نیست .
نماد کاربر
Microsoft24

پست‌ها : 349

بازگشت به همیاری گروهی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان