انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Problem again

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

پستتوسط Behnam » 09 ژوئیه 2007, 04:47

بگو بگو تورو خدا بگو آیپادت چی شد؟!!
----------------------
با عرض معذرت از رضا! ایرماگ اینجوریه. گاهی حرف تو حرف میاد. مثلاً من نمی‌تونستم برای «بگو بگو تو رو خدا بگو» یک موضوع جدید باز کنم! ولی خب حالا برای اینکه از دلت درآورده باشم رفتم و این صفحه رو برات پیدا کردم.
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=301733
میگه خاموش کن. همهٔ سیم‌ها منجمله سیم برق رو بکش. ده ثانیه صبر کن. بعد در حالیکه دکمهٔ power رو فشار داده‌ای سیم برق رو دوباره وصل کن. بعد دکمهٔ power رو وِل کن. حالا دوباره دکمهٔ power رو فشار بده تا استارت بشه.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Ali.Rastegar » 09 ژوئیه 2007, 18:30

رضا جان ما بی تقصیریم ازت خبری نشد تاپیکت رو منحرف کردیم، امیدوارم دلخور نشده باشی :-)
بهنام جان به گمانم باید از دل من هم در بیاری چون اون لینک رو من تو صفحه‌ی اول همین تاپیک داده بودم :-D
پی‌نوشت۱: پرهام جان G5 شاید یکی از پرمشکلترین مکهای PowerPC باشد(البته برنامه‌ی تعویض قطعات G3و G4 هم به اندازه‌ی کافی به راه بود.) اما باز هم به مشکلات مکهای اینتلی به خصوص MacBook و MacBook Pro نمی‌رسد! مخصوصا سری اول Macbook Pro! یکی از دوستان من یکی از همین مدلها دارد و تا به حال فکر می‌کنم ۳-۴ بار مجبور شده به دوبی بفرستد و فکر کنم تا الان نصف بیشتر قطعاتش تعویض شده باشد!
به نظر من هم بخش تست دستگاه و نرم‌افزار در اپل به شدت ضعیف است، بخش نرم‌افزار نمونه‌های بارز آن: ویروس ویندوزی در iPod Video، ایجاد تداخل در بسیاری از سیستمها بعد از نصب بروزرسانیهای اپل که بعضا باعث انتشار مجدد بروزرسانی در چند روز آینده می‌شود، تست نکردن Safari بر روی ویندوزهای غیر انگلیسی و آن آبروریزی crashها و... . سخت‌افزار که جای خود دارد!
پی نوشت ۲: درمورد مکهای اینتلی چون هنوز تازه هستند تعمیر و تعویض رایگان است.(احتمالا غیر از هزینه‌ی حمل) اما محصولی مانند iMac G5 که سری مربوط به من و پرهام بیشتر از دو سال از تولیدشان می‌گذرد و مشکل پرهام حداقل در این سری خیلی رایج نبوده و باعث گسترش گارانتی نشده، در واقع یک محصول خارج از گارانتی است و چنین اتفاقاتی قابل پیش‌بینی.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط iSam » 09 ژوئیه 2007, 22:55

به هر حال الآن مبارکه . راستی پرهام فعلا به افتخار راجر فدرر یکی از سیستمهاتو بفرست برای من که صوابی هم کرده باشی :lol: .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Parham » 10 ژوئیه 2007, 00:24

دودورودودود فدرر!