انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Apple TV

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

Apple TV

پستتوسط iSam » 11 سپتامبر 2019, 10:49

من هرچی گشتم تاپیکی برای اپل تی وی پیدا نکردم و برای همین این تاپیک را ایجاد کردم، حالا اگر موجود هست، یکی زحمت انتقال این را به آنجا بکشد.
من نیاز به خرید اپل تی وی دارم و الآن هم با‌ داغ شدن بحث اکانت تی وی پلاس و مجانی بودنش در سال اول، راغب تر هم شده ام. فقط میخواستم بدونم، آیا کسی میدونه که کی آپدیت اپل تی وی میاد، چون اگر تا کمتر از یکسال دیگه باشه، سریعا همین ورژن 4K را خواهم خرید.
 iMac 27
 iPhone 7 Plus
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1902

پاسخ: Apple TV

پستتوسط Ilia » 11 سپتامبر 2019, 16:51

اول نوامبر:
https://www.macrumors.com/2019/09/10/ap ... per-month/
فکر میکنم بهتره آن موقع بخری چون آن موقع با خرید اپل‌تیوی یک سال آبونمان آن را مجانی خواهی گرفت. البته چک کن که در کشور سرویسش اقامتت ارایه خواهد شد یا نه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 5921

پستتوسط iSam » 12 سپتامبر 2019, 02:49

ممنون ایلیا جان، اینکه از اول نوامبر سرویس ارایه میشود را میدانم، چون اینجا از اپل برام ایمیل اومده که برای ما در اتریش و آلمان و سوییس ارایه خواهد شد و این یکسال هم شاملش است، ولی نمیدانم خود سخت افزار اپل تی وی هم آپدیت میشود به این زودی ها یا نه!
 iMac 27
 iPhone 7 Plus
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط eysun » 12 سپتامبر 2019, 17:48

iSam نوشته است:[نمایش]
ممنون ایلیا جان، اینکه از اول نوامبر سرویس ارایه میشود را میدانم، چون اینجا از اپل برام ایمیل اومده که برای ما در اتریش و آلمان و سوییس ارایه خواهد شد و این یکسال هم شاملش است، ولی نمیدانم خود سخت افزار اپل تی وی هم آپدیت میشود به این زودی ها یا نه!

کسی که قطعی نمیدونه ولی کم کم وقتشه. توی اکتبر یه special event دارن همیشه که به نظرم این رو هم معرفی میکنن...

https://buyersguide.macrumors.com/#Apple_TV
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 353

پستتوسط iSam » 12 سپتامبر 2019, 18:15

آره اکتبر معمولا مکمل مراسم هاشون هست، ولی یک جا خوندم که امسال می‌خوان تو اکتبر روی سرویس ها و دولوپر بتاها و غیره مانور بدن.
حالا ما که صبر کردیم، تا اکتبر هم صبر می‌کنیم و بعد تصمیم میگیریم .
 iMac 27
 iPhone 7 Plus
 Think Different
نماد کاربر
iSam

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 1 مهمان