انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

نیاز به درایور کارت گرافیک

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

نیاز به درایور کارت گرافیک

پستتوسط hamid136464 » 29 اوت 2010, 11:34

سلام به همه مک کاران عزیز من یه لب تاپ دل وسترو 1015 دارم و روش مکینتاش ideneb نصب کردم ولی با کارت گرفیک مشگل دارم هر چی تو نت واسه درایور گشتم متاسفانه هنوز نتونستم برای کارت گرافیکش درایور پیدا کنم خواهشم از دوستان عزیز اینه که اگر کسی درایور این کارت گرفیک رو داره لینگ دانلود بده یا بگه از کدوم سایت میشه پیداش کرد
مدل کارت گرافیک لپتاپ من

mobile intel(r) 45 express chipset family
اگه کمک کنین ممنون میشم
نماد کاربر
hamid136464

پست‌ها : 5

Re: نیاز به درایور کارت گرافیک

پستتوسط .SorousH. » 29 اوت 2010, 17:40

با اجازه بزرگان سایت
دوست عزیز فکر نکنم کسی بتونه کمکت کنه چون اینجا همه مکینتاش رو روی سیستمهای خود اپل دارن نه روی چیز دیگه ای. البته این نکته رو هم بگم که شما از هکینتاش استفاده می کنی و مسلما به مشکلاتی بر خواهی خورد یا خوردی و بهترین کارایی مک را هم نمیچشی .
اگه توی گوگل سرچ گنی به نظرم بهتره
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط Pooria Azimi » 30 اوت 2010, 21:11

خلاف قوانین سایته، اما اگر اشتباه نکنم، یک برنامه‌ای بود با نام KEXT Helper که کارش این بود درایورهای هکینتاشی‌ها رو از اینترنت سرچ بکنه. اگر موجود باشند البته.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط hamid136464 » 04 سپتامبر 2010, 15:54

با سلام به همه دوستان
عزیزان ممنونم که جواب دادین اما خوب من هزینه خرید لپ تاپ اپل رو ندارم به قول معرف فلوس لا موجود و حرف شما عزیز درسته من از هکنتاش استفاده می کنم و می دونم که کارایی یک مک واقعی رو نداره اما بازم از حاظر نیستم به ویندوز برگردم من ۲ سالی هست که دیگه طرف ویندوز نرفتم مگه به خاطر واحد های درسیم که محبور بشم با پارالل دسک تاپ ویندوز رو بالا بیارم
بازم می گم خواهش می کنم کمکم کنین خیلی بد جور گیر کردم نیاز به درایور گرافیک دارم از همه کسانی که میتونن کمک کنن خواهش می کنم دست یاری به طرفم داز کنن
بازم ممنونم از پیش کسوتان عزیز
نماد کاربر
hamid136464

پستتوسط javadkh65 » 04 سپتامبر 2010, 16:45

تا انجايي که من يادم هست کارت گرافيک شما درايور هکينتاش نداشت! الان هم پس از چند ماه يه سرچي کردم ديدم مثل اينکه هنوز هم نيومده براش
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط hamid136464 » 05 سپتامبر 2010, 09:13

دوباره سلام مرسی از این که بازم به فکر من هستین :-D
خوب باید بگم آره خودمم زیاد گشتم ولی یادمه توی یه سایت یه چیزی در مورد ویرایش کردن فایل های kext خوندم البته یاد نمیاد کجا بود ولی یادمه توشته بود میشه درایورهایی که در قالب فایهای ککست هستن رو ویرایش کردم مثلا درایور ککست گرافیک جیفورس مدل ۸۴۰۰ رو برای ۸۹۰۰ رو از روی همون فایل اول با یه سری تغییرات درست کرد اگه بزرگان اهل فن کسی در مورد این موضوع اطلاعاتی داره ومیتونه در مورد کمک کنه ممنون میشم
بازم از همه عزیزان تشکر می کنم و یه خبر دیگه این که ویروس ها دارن زیاد میشن به فکر دانلود آنتی ویروس باشین
نماد کاربر
hamid136464

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 8 مهمان