انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

بحث کلی سخت‌افزارها (مک و غیره)

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

Re: معرفی سخت‌افزارهای جدید

پستتوسط Ali.Rastegar » 17 آوریل 2010, 18:40

Appleiran Support نوشته است:[نمایش]
سلام آقای رستگار
هدف من تبلیغات نبوده ، دوستان فرق Cpu جدید خواستن من هم نوشتم ، حرف شما کاملا درسته و نوشته آقای نقاش هست ، امیدوارم سوء تفاهم بر طرف شده باشه و لازمه بگم کار من تبلیغات نیست ، من حسین خیراله نژاد ، عضو جدید خانواده اپل ایران هستم ، که دوست داشتم سوالات کسایی رو که جوابشون رو می دونم بهشون بدم ، نام کاربری قبلی من Frenzy بوده و این نام کاربری جدید من است

آقای خیراله نژاد اگر هدف شما تبلیغات نبود می‌تونستید چنین پست‌هایی که به قول خودتون با هدف کمک هست رو با همون نام کاربری Frenzy ارسال کنید. بعضی از پست‌ها هم که تبلیغ مستقیم هست و جای بحث نداره.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Appleiran Support » 18 آوریل 2010, 09:40

دوست عزیز سلام
من اگر جایی از اسم شرکت آوردم به خاطر اینه که تو قسمت درخواست نرم افزار کسانی که مطلب نوشتند آدرس می خواستند و اینکه چطوری می تونن تهیه کنن و جواب اینکه چرا با نام کاربری Frenzy مطلب ننوشتم به خاطر اینکه من نسبت به کارم مسئولیت دارم ، در حال حاظر عضو تیم پشتیبانی شرکت اپل ایران هستم و خودمو مقید میدونم که فقط در جهت شرکت قدم بردارم
باز هم ممنون از شما که از یک نام کاربری جنجال ساختین چون من فکر می کردم توی این سایت کارهای مهمتری انجام میشه .
Appleiran Support

پست‌ها : 32

پستتوسط Pooria Azimi » 18 آوریل 2010, 10:04

راستش در حال حاضر، در هر پستی که شما می‌زنید هم در امضا و هم در نشانی محل سکونتتون آدرس شرکت زده می‌شه. پس این استدلالتون خیلی واقعیت نداره که «فقط» در همون یک جا آدرس شرکت رو داده‌اید!! در حال حاضر و تا این لحظه، شما حداقل ۵۷ بار در این انجمن آدرس و تلفن شرکت همراه‌گستر رو منتشر کرده‌اید...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Appleiran Support » 18 آوریل 2010, 12:24

فکر نمیکنم داشتن امضا به دلخواه کاربر هم تبلیغات به حساب بیاد ، اگه اینجور باشه که خیلی از کاربرا مثل خود شما حتما منظور داشتین و در ضمن من جایی از قوانین سایت ندیدم که نوشتن آدرس و شماره تماس قدغن باشه ، شما اگه مشکلی دارید می تونید با مدیران سایت مطرح کنید تا قوانین سایت رو ویرایش کنن.
Appleiran Support

پستتوسط abdol » 18 آوریل 2010, 13:04

من تا حالا توی forum های فارسی زبان عضو نبودم اما توی فرنگیهاش بودم. توی اونها هم افرادی بودن که مثل شما عضو گروه ساپورت شرکت خاصی بودن ولی اونها به هیچ عنوان مثل شما بازاری عمل نکرده اند. به نظر من (جدای از اینکه کار شما تبلیغ است) حرکتتون بسیار بسیار جواد است.
شما اینطور که اکانتت نشون میده شخص حقیقی نیستی و یک شخص حقوقی هستی، و این خلاف قوانین است.
فکر می کنم این اکانت شما باید مسدود شود.
آخرین ویرایش توسط Ali.Rastegar on 05 سپتامبر 2011, 00:31, ویرایش شده در 2.
دلیل: ‎برگرداندن متن اصلی عبدل پیش از آنکه با متن‌های بی‌ربط جایگزینش کند.
abdol
Banned

پست‌ها : 686

پستتوسط Appleiran Support » 18 آوریل 2010, 13:14

عجب !!! خیلی جالبه
Appleiran Support

پستتوسط abdol » 18 آوریل 2010, 13:58

صد البته برای من هم جالبه که شما از رو نمی ری.
شما ریس شرکت هستی یا وکلیل اونی یا سخنگوی اونی؟ اگر شما عضو گروه support هستید پس بدون شک این بساطی هم که راه انداخته اید فریبکارانه است. درخواست مسدود شدن اکانت شما را با دلایل منطقی فرستادم و برای شما هم می نویسم:
امیدوارم که از مسایل حقوقی خیلی کم سر در بیارید.
۱- اگر یکی از دوستان به دستور العملهای شما عمل کرد و کامپیوترش خراب شد آیا شرکت شما مسولیت تقبل می کنه؟
۲-شما دارید خودتون را به عنوان یک شرکت (ثبت شده ظاهرا من در جریان نیستم) معرفی می کنید. این برای شما مسولیت ایجاد می کند. برای سایست irmug هم همینطور.

پس این اکانت باید مسدود شود.
ختم کلام.
آخرین ویرایش توسط Ali.Rastegar on 05 سپتامبر 2011, 00:30, ویرایش شده در 2.
abdol
Banned

پستتوسط Appleiran Support » 18 آوریل 2010, 14:04

دوست عزیز پیشنهاداتی که تا الان من برای مشکلات دستگاه ها دادم رو می تونین تو سایت اصلی اپل هم پیدا کنید پس مطمئنم که کامپیوتر کسی با دستور عملهای ما خراب نمیشه
شما هم لطف کنید این مسائل رو تموم کنید ، واقعا مشکل شما چیه با این اکانت ؟؟؟؟
Appleiran Support

پستتوسط Pooria Azimi » 18 آوریل 2010, 22:55

در فوروم‌هایی که کامپیوتری هستن، چه مختص مک باشه چه کلاً کامپیوتری، معمولاً در امضا، کاربران مشخصات کامپیوترشون رو قرار می‌دن تا دیگران هم مطلع باشن. مثلاً من پاسخ یک نفری رو می‌دم یا سوالی از یک نفر می‌پرسم. اون بندهٔ خدا نیاز نیست از من سوال کنه که آقای پ.ع. مشخصات کامپیوتر شما چیه؟ اسنولپرد داری یا لپرد؟ ۱۰.۶.۳ رو نصب کرده‌ای یا نه؟ و این جور چیزها.

در قوانین سایت فعلاً در مورد تبلیغات هیچ بحثی نشده و دقیقاً هم به همین خاطره که حساب شما تا بحال هیچ مشکلی براش پیش نیومده و حتی امضا و آدرس محل سکونتتون ویرایش نشده.

موفق باشید.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Ali.Rastegar » 19 آوریل 2010, 17:39

به زودی قوانین سایت عوض میشه و این موارد رو هم لحاظ می‌کنیم.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Pooria Azimi » 19 آوریل 2010, 22:36

نیما نوشته است:[نمایش]
خوب بعد از 309 روز اومد . باید بگم خیلی طولش داد و اون چیزی که انتظار داشتم نبودن مخصوصا تو مدل های 13 اینچ واقعا تغییر زیاد نبود.
البته بی انصافی اگه از باطریش بگزریم . همه چیز رشد داشته اما نه اون اندازه که انتظار می رفت.

به نظر می‌رسه اپل چاره‌ای نداشته و مجبور بوده که از core 2 duo در ۱۳ ایچ استفاده بکنه. وگرنه مجبور می‌شده خیلی چیزها رو عوض بکنه و عمر باطری رو خیــلی کمتر بکنه. برای همینه که به قول استیو‌ جابز، تصمیم گرفته به جای اندکی افزایش سرعت در سی‌پی‌یو، عمر باطری و گرافیک دستگاه رو خیلی زیادتر بکنه.

http://www.macrumors.com/2010/04/19/ano ... cbook-pro/
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط amirazizi » 20 آوریل 2010, 04:23

آقای خیراله نژاد

اولا بگم که اطلاعات شما در زمینه مک واقعا قابل تقدیره و جدا در این زمینه قابل احترام هستید

کار من به صورت حرفه ای تبلیغاته و لازمه بگم کاری که شما الان انجام می دید تبلیغات محض شده و من به عنوان کسی که از این راه زندگی می کنم نمی تونم برداشت دیگه ای داشته باشم

ببخشید که رک حرف می زنم اما حداقل به شعور کاربران این سایت احترام بگزارید , به خدا کسانی که عضو این سایت هستند از پشت کوه نیومدند که میگید : هدف من تبلیغات نیست

تمام اطلاعات تبلیغاتی و تجاری شما از جمله رنگ در تون تو پروفایلتون هست , آخه چرا به این واضحی به خواننده توهین می کنید ؟

این نوع برخوردتون به شدت به اسم شرکت تون اسیب می سونه و به جای تبلیغ سوع تبلیغ می شه , نمونه بارزش حرفی بود که پوریا عظیمی زد

با اینکه سرویس خوبی بهش دادید اما با دیدن این پروفایل گفت دیگه ازتون خرید نمی کنه , این اولین باری نیست که من از شرکت تون و سرویسش تعریف می شنوم , چرا می خواهید با این روش اسم شرکت تون رو لکه دار کنید ؟

این رفتار رو اگر من از یک فروشنده که صرفا دلالی می کنه می دیدم یا می شنیدم برام عجیب نبود

اما آقای خیراله نژاد , شما که دانش و اطلاعات تون اینقدر خوبه چرا ؟
amirazizi

پست‌ها : 482

پستتوسط Appleiran Support » 20 آوریل 2010, 11:25

جناب آقای امیرعزیزی سلام

این نظرلطف شماست نسبت به من
راستش من فکر نمیکردم این قضیه اینقدر مهم باشه برای کاربرای سایت که من به جای امضاء خودم و یا شرکت ، آدرس اونو داشته باشم . من امضاء رو تصحیح میکنم و امیدوارم این جنگی که بپا شده با برداشتن آدرس حل بشه چون به شخصه من فکر می کنم آدرس بهانه است چون همونطوری که دوستان اخیرن نوشتن :
‫‬توسط ‫abdol‬ » 18 آوریل 2010, 13:58
۱- اگر یکی از دوستان به دستور العملهای شما عمل کرد و کامپیوترش خراب شد آیا شرکت شما مسولیت تقبل می کنه؟
۲-شما دارید خودتون را به عنوان یک شرکت (ثبت شده ظاهرا من در جریان نیستم) معرفی می کنید. این برای شما مسولیت ایجاد می کند. برای سایست irmug هم همینطور.

مشکل ما نداشتن اطلاعات کافی و همچنین نداشتن مجوز کاره .به هر صورت من چند جمله حرف دارم برای همه کاربرای این سایت به خصوص مدیران محترم :

۱- اگر هدف این سایت اطلاع رسانی جهت کاربران مک در ایران هست ، پس تبلیغات خواسته و یا نا خواسته نباید مشکلی داشته باشه . وفکر می کنم توی عصری که نکنولوژی با این سرعت در حال پیشرفت است ، کسی که قصد خرید و یا داشتن خدمات از شرکت و یا فروشگاهی رو داره ، خودش مختاره برای انتخاب کردن و در اون صورت هم فکر می کنم تبلیغات مشکلی نداشته باشه.
۲- اگر هدف این سایت فراتر از مسائل پیش و پا افتادست و واقعا جهت رفع مشکل کاربران مک تاسیس شده پس عاجزانه از همه خواهش می کنم به داشتن امضای با آدرس و یا تبلیغات کاری نداشته باشن و برای دستیابی به هدفشون تلاش کنن .

باز هم ممنون از کسایی که این مطلب رو می خونن و یا به اون احترام میذارن و از دوستان عزیز خواهش میکنم دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه چون کسایی که به من خرده گرفتن به خاطر خیلی مسائل باید خاطر نشان کنم که اونطوری که از اسم این بخش مشخص هست ، بخش معرفی سخت‌افزارهای جدید نه محاکمه کسی که می خواد بدون چشم داشت کمکی کرده باشه و این نکته ای است که حتی آقای رستگار هم رعایت نکردن ، بقیه که هیچ .
باز هم ممنون
از جواب دادن به این پست خودداری کنید چون من امضا رو تصحیح کردم .
Appleiran Support

پستتوسط abdol » 20 آوریل 2010, 11:59

من سواد فارسیم ضعیفه (چندی پیش یکی از کاربران محترم ثابت کرد) سواد apple هم ندارم، اما اگر مشکلی برام پیش بیاد مستقیما با خود support اپل تماس می گیریم چون شما رو نماینده اپل نمی دونم و پاسخهای شما هم اعتباری واسه من نداره ضمن اینکه خودتون هم گفتی توی apple support همه‌‌ی این حرفها رو گفته، پس کاری که شما می کنی ترجمه‌ی سایت اپل واسه‌ی بقیه است و این اسمش support نیست دوست عزیز.

۱-بله بحث معرفی سخت افزار هست و نه بحث معرفی شرکت شما! شما با هر پستت داری شرکت رو هم معرفی می کنی.
۲-اگر یک نفر توی یک forum خارجی بیاد (و از کارمندان مایکروسافت باشه مثلا) و حرفی رو بزنه برای شرکت مایکروسافت و اون سایت مسولیت ایجاد می کنه (حداقلش درد سر است که من به عینه دیدم) واسه همین اونها یک سری قانون دارن که خودشون رو از این روالها دور نگه دارن.
یک سوال هم دارم:
مگه اون اکانت قبلی چه اشکالی داشت که این اکانت جدید رو ساختی؟ و کلا اصلا واسه‌ی چی این اکانت رو (با این محتویات) ساختی؟
آخرین ویرایش توسط Ali.Rastegar on 05 سپتامبر 2011, 00:22, ویرایش شده در 2.
abdol
Banned

پستتوسط Appleiran Support » 20 آوریل 2010, 12:52

گویا شما منتظر معجزه هستی؟؟؟؟ و این که نشون دادین مشکلتون آدرس نیست ، هر چند شما که کاره ای نیستی و اندازه درک شما از خوندن یه مطلب مشخص شد.
Appleiran Support

قبلیبعدی

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان