انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

macbook adapter

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

macbook adapter

پستتوسط saba » 29 آوریل 2009, 14:59

دوستان سلام

امروز وقتیکه داشتم در applications دنبال یه icon میگشتم ،هنگام scroll کردن متوجه شدم که این ایکانها مثل سابق ثابت و بی حرکت نمایش داده نمیشن و موقع scroll کردن وقتیکه به هر کدام از آنها میرسم تصویر انها با پرش بسیار سریع و محسوسی نمایش داده میشه،در حالیکه قبلا اینطور نبود و هر قدر که با موش scroll میکردم و با لا و پا ئین میرفتم ،این شکلک ها بی حرکت سر جای خود نشسته بودند ،اما الان بنظر میاد که وقتی به تک تک انها میرسم با کمی تاخیر تازه تصویر انها باز میشه .

سوال دیگری از دوستان دارم در رابطه با mag adapter ،باز هم امروز برای اولین بار دقت کردم و دیدم که ،هنگامیکه mag adapter را به مکبوک وصل میکنم برای ذخیره کردن ،نور آن ابتدا برای دو ثانیه سبزه و بعد نارنجی یا قرمز میشه و چون تا بحال اصلا به این مو ضوع دقت نکرده بودم ،نمیدونم که آیا این یک فرایند طبیعی ست یا اینکه این تبدیل رنگها هشداری ست که دارم از مکبوک میگیرم.
MACBOOK AIR 2.13 GHZ CORE 2 DUO
Memory 4GB 1067 DDR3
saba

پست‌ها : 133

پاسخ: macbook adapter

پستتوسط Ilia » 29 آوریل 2009, 15:34

صبا جان،

اون رنگ چراغ آداپتور طبیعیه. سبز یعنی باتری شارژه، نارنجی یعنی داره شارژ‌ میشه.

علت با تاخیر نشون دادن اون آیکونها هم احتمالا از این ناشی شده که شما از Onyx استفاده کرده‌ای و catch اونها رو در سیستم از بین برده‌ای. حالا سیستم بایستی دوباره همه اونها او نو بخونه. دقت کن اگر دوباره بروی و فولدر برنامه‌هات رو باز کنی، اینبار اونها سریعتر لود میشوند.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 9 مهمان