انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کمک برای خرید Tablet Mac

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

کمک برای خرید Tablet Mac

پستتوسط bitarafali » 26 نوامبر 2008, 20:14

سلام به دوستان گرامی...
من تصمیم گرفتم که تبلتی بخرم که اسمش ماد بوک هستش ولی هر چی سرچ کردم نمایندگی توی ایران پیدا نکردم ..

تصویر

می خواستم بدونم که چطور میتونم این لب تاب رو بخرم؟؟؟؟
این هم لینک سایت محصول:
کد: انتخاب همهٔ
http://www.axiotron.com/index.php?id=modbook

اگر کمک کنید ممنون میشم.....
نماد کاربر
bitarafali

پست‌ها : 1

پستتوسط GK » 26 نوامبر 2008, 20:54

سلام، و خوش آمدید به ایرماگ
این تبلت یک مارک و ساخته اپل نیست. و تا آنجایی هم که من می دانم، جایی نمایندگی ندارد.
خرید را باید از همان سایت axiortron کرد، و یا اینجا، که باز می فرستاندتان به سایت سازنده
موفق باشید، و محتاط !!
http://eshop.macsales.com/shop/ModBook
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط R_Behnood » 26 نوامبر 2008, 21:09

موضوع نمایندگی در ایران برای محصولات اپل کاملا منتفی است. به دو دلیل اول کم بودن تقاضا (خصوصا در این مورد خاص شاید شما تنها فرد در کل ایران باشید!(-: ) و دوم تحریمهای بین المللی.
این شرکتی که تبلت رو میسازه در واقع با تغییر یک مک بوک اینکار رو انجام میده (که میتونه مک بوک خودتون باشه، براش میفرستید و بعد تغییر یافته رو براتون میفرسته) یک نکته هم هست که با این تغییر مک بوک شما از گارانتی اپل خارج میشه.
در صورتیکه واقعا خواهانش باشید و هزینه اش رو هم بپردازید با هر کدام از فروشگاههای داخل ایران صحبت کنید میتونند براتون وارد کنند.

اما بعنوان کسی که از نزدیک با این تبلت کار کرده خدمت شما عرض میکنم بنظر من چیز جالبی نیست. (نظر کاملا شخصی و سلیقه ای هست) در نظر اول خیلی جذاب هست ولی کاربردی خیر. دقت صفحه و قلم خوب نیست و صفحه کلید مجازی هم راحت نیست. ضمن اینکه باید بفکر یک کیبرد همراه هم باشید.
اگر برای کار گرافیک میخواید که بنظر من استفاده از محصولات wacom بهتر و از نظر کیفیت قابل مقایسه نیست. wacom هم صفحه نمایش مخصوص طراحی دارد و هم تبلت و قلم با قیمت مناسب. اگر برای یاد داشت برداشتن میخواهید با یک یادداشت الکترونیکی حدود صد دلار خیلی بهتر قابل حل هست (هم نسخه کاغذی را دارید و هم نسخه دیجیتایز شده)

مخلصم
MacBook Black (MA701LL/A) 2.0GHz, 3GB
OS X 10.6
R_Behnood

پست‌ها : 334

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان