انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

تقاضای سیستم عامل مک او اس ایکس نسخه تایگر Tiger 10.4

در اینجا می‌توانید نسخه اصلی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای مورد نظرتان را تقاضا کنید

تقاضای سیستم عامل مک او اس ایکس نسخه تایگر Tiger 10.4

پستتوسط Siavash_mT » 30 اوت 2018, 13:14

سلام دوستان عزیز . من خیلی به محصولات شرکت اپل از بچگی علاقه مند بودم الان میخام سیستم عامل تایگر ( پنتر هم باشه خوبه)
رو لب تاپ خودم نصب کنم فعلا هم با این اوضاع قیمتا نمیشه مک بوک یا ای مک خرید.
چون تازه کارم دقیق نمیدونم ولی ایا نسخه تایگر یا پنتر رو میشه در کنار ویندوز رو لب تاپ معمولی نصب کرد؟؟؟
*دلیل علاقه من به نصب این دوتا نسخه اینه ک هم سخت افزار من زیاد قوی نیست میترسم نسخه های جدید مک او اس رو ساپورت نکنه و دوما با تم آکوا این دوتا خیلی حال میکنم 8) :smirk: :joy: *
سیستم من به این صورته :
CPU :Intel Pentium CPU P6200 @2.13GHz
Ram : 3Gb
مدل لب تاپ هم Dell Inspiron N5040 هست و سیستم عملش هم در حال حاضر Windows 10 هست.
بیزحمت اگه کسی نسخه ای از این سیستم عامل داره یه جا آپلود کنه و لینکشو برام بفرسته خیلی ممنون میشم
Siavash_mT

پست‌ها : 1

پاسخ: تقاضای سیستم عامل مک او اس ایکس نسخه تایگر Tiger 10.4

پستتوسط Ilia » 31 اوت 2018, 05:09

پنتر و تایگر در سالهای ۲۰۰۳ و ۴ منتشر شده‌اند و آنقدر قدیمی هستند که حتی یک براوزر اینترنت قابل اعتماد هم برایشان موجود نیست و چندان دستگاه قابل استفاده‌ای نخواهی داشت.
E9FC9450-8881-4E11-A88D-97C030FD73CB.png

حداقل سیستمی که واقعا قابل استفاده باشد، لاین و مانتین لاین هست. نمیدانم که روی دستگاه شما نصب بشود یا نه، ولی اگر کامپیوتر شما ویندوز ۱۰ را میکشد، احتمالا لاین را هم بتواند قبول کند اما کلا انتظار معجزه از آن نباید داشت. سایتهای راهنمای هکینتاش بایستی راهنمای خوبی باشند.

متاسفانه یا خوشبختانه ایرماگ محل رد و بدل نرم‌افزار نیست ولی پیدا کردن آن در اینترنت کار مشکلی نباید باشد.

اگر نصب هکینتاش فقط برای تجربه و کنجکاوی باشد که هیچ، اما اگر دستگاه قابل استفاده میخواهید، نصب نسخهٔ سبکی از لینوکس فکر بهتری است. حتما میدانید که میشود شمایلش را هم تا حد زیادی شبیه مک بکنید: https://www.omgubuntu.co.uk/2018/07/lin ... -mac-theme
5D75CABC-F0A0-425A-BF9C-119260EB3404.jpeg
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بازگشت به تقاضای نرم‌افزار و سخت‌افزار

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 5 مهمان