انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پارسه 4

در اینجا می‌توانید نرم‌افزارهای اصلی خود را عرضه کنید

پارسه 4

پستتوسط sadegh » 27 دسامبر 2004, 04:00

ویرایشگر فارسی:
-امکان تغییر ویژگیهای هر پاراگراف
-قابلیت اعمال نوع وشکل قلم به هر بخش از متن
تبدیل متن بین قالبهای مختلف:
-استاندارد بین المللی Unicode
-متن فارسی کلاسیک مکینتاش
-متن فارسی Windows در نگارشهای گوناگون
پشتیبانی قلمهای مختلف فارسی وعربی:
-قلمهای استاندارد تسنیم
-قلمهای TPR تسنیم
-قلمهای Arabic XT
پنجره دستیار پارسه:
-فعال در کلیه برنامه ها
-توانایی ویرایش متن انتخاب شده در نرم افزار لاتین
-صدور متن با یک کلیک

قیمت:165000 تومان
پیوست‌ها
Parse.gif
Parse.gif (21.58 KiB) - بازدید 25723 بار
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پست‌ها : 46

تخفیف ویژه نوروزی

پستتوسط sadegh » 21 فوریه 2006, 19:02

شرکت تسنیم در نظر دارد طی اسفند ماه سال جاری تخفیف فوق العاده و بی سابقه ای برای کاربران کامپیوترهای Apple Macintosh بعنوان هدیه نوروزی اختصاص دهد.
این تخفیف شامل دو نرم افزار « پارسه ۴ » و « نرم افزار صفحه آرایی فری هند فارسی Textra Freehand » می شود.
قیمت نرم افزار « پارسه ۴ » ۱۶۵۰۰۰۰ ریال و نرم افزار « تکسترا فری هند » ۲۶۵۰۰۰۰ ریال برای هر کاربر می باشد که تنها با پرداخت ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال، هر دو نرم افزار روی تمام کامپیوترهای Apple موسسه شما نصب خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره «۰۹۱۲۳۳۸۱۴۷۷» تماس حاصل فرمایید.
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پرسش در باره برنامه پارسه

پستتوسط هادی » 21 فوریه 2006, 21:18

اقای صادق
آیا شرکت تسنیم در ایران، سایت اینترنتی دارد
آیا برنامه پارسه ۴ قابل استفاده در سیستم جدید است
با سپاس
هادی
هادی

Re: پرسش در باره برنامه پارسه

پستتوسط sadegh » 21 فوریه 2006, 22:26

بله. آدرس سایت تسنیم :
http://www.tasnimsoft.com

برنامه پارسه ۴ با سیستم عامل نسخه ۱۰.۳ و ۱۰.۴ قابل استفاده است
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پستتوسط مهمان » 21 فوریه 2006, 23:00

آقای شفیعی
لطف کنید دو سه تصویر از پارسه ۴ را اینجا برای ما بگذارید ( اولین صفحه باز با آیکون‌ها، با یک متن فارسی، وغیره )
پشتیبانی این نرم افزار از فایل‌های word ویندوز تا چه حدی است؟
مهمان

پستتوسط Ahmad » 22 فوریه 2006, 00:27

من که هیچوقت از قیمتهای «تسنیم» سر در نیاوردم. مثلا قیمت برنامه «پارسهٔ ۴» را آقای شفیعی ۱۶۵۰۰۰۰ ریال ذکر کرده‌اند که به دلار آمریکا می‌شود حدود ۱۸۰ دلار. در سایت «تسنیم» قیمت همین برنامه ۱۲۵۰۰۰۰ ریال ذکر شده که به دلار می‌شود ۱۳۷ دلار. در صفحهٔ SoftSkill قیمت برنامهٔ ArabixPro که باید همان پارسه باشد با نام دیگر، ۱۵۹ دلار ذکر شده است.

امیدوارم که کسی از شرکت تسنیم بر ما بازدیدگنندگان ایرماگ «منت» بگذارد و برای یک بار هم که شده قیمت درست محصولات خود را برای مشتریان احتمالی خود اعلام کند.

احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط sadegh » 22 فوریه 2006, 12:35

Anonymous نوشته است:[نمایش]
آقای شفیعی
لطف کنید دو سه تصویر از پارسه ۴ را اینجا برای ما بگذارید ( اولین صفحه باز با آیکون‌ها، با یک متن فارسی، وغیره )
پشتیبانی این نرم افزار از فایل‌های word ویندوز تا چه حدی است؟

در مورد پشتیبانی نرم افزار از فایل‌های word ویندوز :
من یک متن ۶ صفحه ای فارسی لاتین Word رو به صورت Plain Text با Encoding utf-8 ذخیره کردم و بدون مشکل توی پارسه باز کردم.
پیوست‌ها
1.jpg
1.jpg (54.4 KiB) - بازدید 25671 بار
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط sadegh در 22 فوریه 2006, 13:09.
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پستتوسط sadegh » 22 فوریه 2006, 12:37

فونتهای تسنیم پارسه ۴
پیوست‌ها
2.jpg
2.jpg (61.14 KiB) - بازدید 25668 بار
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پستتوسط sadegh » 22 فوریه 2006, 12:39

مبدل متن
پیوست‌ها
3.jpg
3.jpg (47.78 KiB) - بازدید 25666 بار
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پستتوسط sadegh » 22 فوریه 2006, 12:41

پارسه ۴
پیوست‌ها
4.jpg
4.jpg (46.98 KiB) - بازدید 25666 بار
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پستتوسط sadegh » 22 فوریه 2006, 13:38

Ahmad نوشته است:[نمایش]
من که هیچوقت از قیمتهای «تسنیم» سر در نیاوردم. مثلا قیمت برنامه «پارسهٔ ۴» را آقای شفیعی ۱۶۵۰۰۰۰ ریال ذکر کرده‌اند که به دلار آمریکا می‌شود حدود ۱۸۰ دلار. در سایت «تسنیم» قیمت همین برنامه ۱۲۵۰۰۰۰ ریال ذکر شده که به دلار می‌شود ۱۳۷ دلار. در صفحهٔ SoftSkill قیمت برنامهٔ ArabixPro که باید همان پارسه باشد با نام دیگر، ۱۵۹ دلار ذکر شده است.

امیدوارم که کسی از شرکت تسنیم بر ما بازدیدگنندگان ایرماگ «منت» بگذارد و برای یک بار هم که شده قیمت درست محصولات خود را برای مشتریان احتمالی خود اعلام کند.

احمد

احمد جان در مورد سایت تسنیم حق با شماست، این ایراد به تسنیم وارده که قیمت نرم افزارشو هنوز رو سایتش به روز نکرده، قرار شده امروز این کارو انجام بدن.
اما در مورد SoftSkill و نرم افزار ArabixPro :
SoftSkill شرکتی مستقل از تسنیم و در مورد قیمت گذاری هم تابع سیاستهای خودشه .
اما ArabixPro هم به لحاظ فونتها با پارسه ۴ متفاوته که اینهم در اختلاف قیمت بی تاثیر نیست.
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پستتوسط Ahmad » 22 فوریه 2006, 14:14

صادق جان ممنون بابت توضیح. یکی دو سئوال دیگر بابت روش شدن بهتر کل جریان

۱- تفاوتی راکه که ذکر کرده‌اید، بین ArabixPro و پارسه آیا فقط در تعداد و نوع خط است و یا از لحاظ فنی نیز این دو نرم افزار با هم متفاوت هستند؟ مثلا آیا یکی از دیگری پیشرفته‌تر است؟ اگر در تعداد خط است لطفا از کم و کیف این مسئله بازدیدکنندگان سایت را باخبر کنید.

۲- شیوهٔ کار با این برنامه چگونه است؟ آیا همانند« الفبا» متنی فارسی را در ادیتور آن به تحریر می‌آید/یا وارد می‌شود و سپس با کپی کردن آن متن میشود آنرا در نرم‌افزارهای دیگری که با سیستم نوشتاری راست به چپ سازگار نیست چسباند؟ ممنون می‌شوم که در این مورد نیز توضیح بدهید.

ممنون بابت اطلاعات مفیدی که شما هر از چندگاه در اختیار ما بازدیدکنندگان ایرماگ می‌گذارید. واقعا شما برای بازاریابی و معرفی محصولات این شرکت بیش از خود آنها تلاش می‌کنید، که این البته هم برای ما کاربران فارسی‌زبان مک نافع است و هم برای معرفی و انتشار محصولات شرکت تسنیم.

۳- سئوال آخرکه البته چندان مهم نیست ولی من از سر کنجکاوی آنرا مطرح می‌کنم. «تسنیم» به چه معنائی است؟ من در هر فرهنگ لغتی که در اختیارم بود نگاه کردم ولی معنی این کلمه را نیافتم.

ارادتمند، احمد

در ضمن من برای معرفی بعضی از محصولات این شرکت (سافت اسکیل) مدتی پیش مطلبی نوشتم که اگر مراجعین ای سایت قبلا آنرا ندیده‌اند می‌توانند به آن نگاهی بیندازند. در آدرس زیر:
http://irmug.com/portal/modules.php?op= ... d=9&page=1
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پستتوسط مهمان » 22 فوریه 2006, 14:47

با توجه به تصاویر، نرم افزار گویا بد نیست. شرکت فروشنده متاسفانه یک نسخه‌ی free trivial برای آزمایش نگذاشته است تا مثل دیگر نرم افزار ها ( ملل، نکسوس... ) آنر امتحان کرده و مطمن بشویم. ۱۸۰ دلار پول کمی نیست !!!!
راستی کسی می‌دونه حرف «همزه» مثلا برای «مطمن» را کجای صفحه کلید باید جست ؟
مهمان

پستتوسط Ahmad » 22 فوریه 2006, 16:14

Anonymous نوشته است:[نمایش]
راستی کسی می‌دونه حرف «همزه» مثلا برای «مطمن» را کجای صفحه کلید باید جست ؟

مطمئن

بسته به اینکه از چه صفحه کلیدی برای تایپ کردن متن استفاده می‌کنید. مثلا من از Persian-QWERTY بروی صفحه کلید سوئدی استفاده می‌کنم (که شما می‌توانید از بخش دریافتهای همین انجمن آنرا دریافت کنید). جای «حمزه» در این صفحه کلید در جای حرف I انگلیسی است. بهترین راه برای پی بردن به جای حروف استفاده از برنامهٔ keyboard Viewer است. از منوی صفحه کلیدها دستور Show Keyboard Viewer را انتخاب کنید. یک صفحه کلید بروی میز کارتان ظاهر خواهد شد. اکنون از همان منو صفحه کلید فارسی‌ای که در کامپیوتر خود نصب کرده‌اید انتخاب کنید و جای حروف مختلف را ببینید.

صفحه ۹ تا ۱۲ از کتابی که علی نوشته بطور کامل در این مورد توضیح داده. کتاب را از آدرس پایین دریافت کنید. کما اینکه ایشان شرح مفصلی داده‌اند راجع به تمام مواضیعی که مربوط به زبان فارسی بروی مکینتاش می‌شود، امری که داشتن این کتاب را برای همهٔ کاربران ضروری می‌نمایید.

http://irmug.com/portal/modules.php?op= ... tit&lid=24

احمد
پیوست‌ها
untitled.png
untitled.png (85.75 KiB) - بازدید 25672 بار
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پستتوسط مهمان » 22 فوریه 2006, 16:29

احمد عزیز
ممنون برای « مطمئن» . و کلی شرمنده‌گی بابت املای غلط « حمزه» من !
جهت اطلاع دیگر دوستان، جای «حمزه» روی یک صفحه‌ی فرانسوی azerty بالای حرف D است.
مهمان

بعدی

بازگشت به عرضهٔ نرم‌افزار

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 2 مهمان