انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

OS X vs. Vista

بخش موضوعات متفرقه

پستتوسط Ali.Rastegar » 12 مه 2007, 19:07

فکر کنم برای کشف این موضوع بهتر است اول از نام فایل اجرایی(exe) که پیام تبلیغاتی را نمایش میدهد مطلع شوی.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Parham » 13 مه 2007, 05:22

بعله، اول باید این کار رو کرد. اما خیلی جالبه که همچین اسمی انگار اصلآ هیچ جا وجود نداره! یک جا چیزی شبیه پیدا کردم که shortcut از آب درآمد!
بهنود جان، CCleaner رو هم نصب کردم و کلی چیز خراب پیدا کرد! اما جرات نکردم رجیستریمو تمیز کنم، خاطرات خیلی بدی از این کار دارم. چیز جالب دیگه این که CCleaner توی لیست برنامه ها هیچ جایی نیست و فقط میشه با shortcut اش راهش انداخت. از چیزهای عجیب دیگه اینکه ویندوز خودش میره و هی صفحه کلیدهای توی لیستمو عوض میکنه. من فارسی و فرانسه خواسته بودم، ولی لیستم به فرانسه و آلمانی تغییر پیدا میکنه... :-)
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط Ali.Rastegar » 13 مه 2007, 18:18

عجیبا غریبا! پرهام جان متن آن پیغام تبلیغاتی که هربار در موقع startup می‌آید در گوگل جستجو کن شاید کاربرهای دیگری مثل خودت کلافه شده باشند و راه حلی نوشته باشند.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Parham » 13 مه 2007, 18:33

علی جان، به جایی که دستگاه رو ازش خریده بودم مراجعه کردم، و فروشنده میگفت بیشتر کسانی که این دستگاه رو به اونها فروخته این شکایت رو داشته اند!
برنامه ای که باز میشه یک applet هست که قائدتآ باید کاربر رو مستقیمآ با یک کلیک به سایتی به اسم my club vaio ببره، ولی این کارو نمیکنه (خرابه!) و بهر حال باز میشه و باید هر بار پنجرشو بست. برای من هم خیلی عجیبه که هیچ جا چیزی نمیشه پیدا کرد که بکل این پنجره رو از بین ببره. همونطور که گفتم، خود سونی یک فیکس کوچک برای دانلود روی سایتش گذاشته که بنظر میرسه برای اینکار باشه، ولی اون هم کاری نمیکنه.
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

قبلی

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان