انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Beautiful Black MacBook

بخش موضوعات متفرقه

Beautiful Black MacBook

پستتوسط R_Behnood » 26 مارس 2007, 19:49

سلام
خواستم از همه دوستانی که من رو راهنمایی کردن و خصوصا دوست عزیز آقای رستگار سپاسگزاری کنم.
بالاخره بعد از مدت مدیدی تحقیق و پرس جو و همینطور خوندن IRMUG من یک MacBook مشکی خریدم که واقعا هم خیلی زیباست!(-:
من از AppleIRAN یا همون همراه پردازان جهان خریدمش. اگر به حساب تبلیغ یا تعریف بیجا نزارید، جدا از قیمت مناسبی که دادند خود آقای محسنیان هم تا جایی که میتونستن وقت گذاشتن و راهنمایی کردن و بیشتر از یک ساعت همه قسمتها رو تست کردن. نمیدونم بعدا چی پیش بیاد ولی تا الان که هم از خرید از ایشون و هم از خود دستگاه خیلی راضی هستم.
تنها موضوع اینه که نمیتونم به اینترنت یا PC وصل بشم که این موضوع رو در یک تاپیک دیگه مفصل مطرح میکنم و منتظر راهنمایی دوستان میشینم!(-:
چیزی که الان نمیتونم از گفتنش بگذرم اینه که، این نوت بوک واقعا چیز زیبا و خوبیه، حتی من حس میکنم ویندوز رو از خود PC هم سریعتر اجرا میکنه! شایدم این خیالاته منه که تازه خریدم و ازش خوشم میاد!
بازم از همگی دوستانی که زحمت کشیدن و اطلاعاتشون رو با من تقسیم کردم ممنونم.
ارادتمندم

پ.ن.
میخواستم عکسش رو بزارم اینجا ولی بعد خودم کلی به این فکر خندیدم! همونیه که تو سایت اپل هست و همه شما هم دیدین!(-:
R_Behnood

پست‌ها : 334

پستتوسط iSam » 26 مارس 2007, 22:44

دوست عزیز مبارک باشه و امیدوارم بیشتر از طول عمرش برات کار کنه ! برای حل مشکل اتصال به نت بگو تا راهنمایی کنیم . به چه صورت ( چه پروتکلی ) قصد اتصال به نت را داری و همینطور شبکه با پیسی ؟
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Ali.Rastegar » 27 مارس 2007, 09:27

خیلی خیلی مبارک باشه :-)