انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشاوره در باره خرید محصولات اپل

بخش موضوعات متفرقه

پستتوسط mohamad_mac » 14 دسامبر 2006, 00:57

سلام
آقای رستگاری
من به همراه پردازان زنگ زدم و با محسنیان صحبت کردم قیمتهاشون خوب بود به نصبت قیمتهایی که دوستای شما می دادندحالا قراره برم و یک مک بوک پرو جدید بگیرم با گارانتی که اونا میگن سیب طلایی حالا نمی دونم چیکار کنم

دیگه دلمو زدم به دریا خدا کنه ......

فردا صبح قراره برم ببینم و کارکنم و اگر خوشم اومد بخرم
mohamad_mac

پست‌ها : 7

پستتوسط Ali.Rastegar » 14 دسامبر 2006, 14:00

onfuve نوشته است:[نمایش]
منظور من این بود که شاید macbook هنوز به طور کامل امتحانش را پس نداده....

فکر کنم در مدل Core2Duo دیگه به بلوغ رسیده باشه.
mohammad_mac نوشته است:[نمایش]
من به اون شماره ها که فرموديد زنگ زدم نويسه پرداز نداشت - کريستال خيلي بالا مي گفت - دي افروز هم نداشت - کام سرو هم درست جواب نداد . تسنيم هم نداشت .

شما مثل اینکه پستهای من رو به دقت نمیخونید، گفته بودم کام سرو دیگه وجود نداره. در ضمن در انجمن جستجو کنید شرکتهای دیگه هم هستن، همراه پردازان، رادان، ASC و... .پارسه و نقش هم فکر کنم لپ تاپهای اپل رو میارن.
به نسبت قیمتهایی که دوستای شما می دادند

من یادم نمیاد دوستی رو به شما معرفی کرده باشم؟! منظورتون شرکتهای لیست شده در ته کتاب هست؟ اون لیست فقط برای اطلاع افراد هست و من حتی نمیتونم صلاحیتشونو تایید یا رد کنم چه برسه به اینکه از دوستان من باشند :-)
به زودی لیست رو حذف می‌کنم تا خیال همه راحت بشه.
دیگه دلمو زدم به دریا خدا کنه ......
فردا صبح قراره برم ببینم و کارکنم و اگر خوشم اومد بخرم

ایشالا به خوبی و خوشی گذشته باشه :-)
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط mohamad_mac » 15 دسامبر 2006, 02:02

سلام آقای رستگاری

من شرمنده هستم که باعث ناراحتی شما شدم ولی من قصدی نداشتم من از زمانی که با ایرماگ اشنا شدم تنها کسی رو که می دیدم شما بودید و هنوز هم به نظر من شما اطلاعات زیادی دارید .
من فقط از شما کمک خواستم
ولی مثل اینکه باعث سوء تفاحم شده

من اگر می گم دوستان شما چون این کتاب رو خودتون اماده کردید و اطلاعاتتون کامل بوده و نمی دونم چرا میگید اونها دوستانتان نیستند ویا همکارانتان نیستند . و صلاحیت بهشون بدید .

من 1 کاربر معمولی هستم و از شما به عنوان 1 شخص فعال و مدیر توقع کمک دارم و راهنمایی .

شما سریع ناراحت می شید .

من دستگاه نوت بوک رو خرید کردم و تنها سوال من این بود چون اسم همراه پردازان نیست آیا بخرم یا نه همین که شما ناراحت شدید .

من حتی از محسنیان سوال کردم چرا اسمشون تو کتابها نیست اون گفت نمی دونم ما شاید صلاحیت نداریم اسممون توکتاب باشه همین

من دستگاهم خریدم با گارانتی سیب طلائی هم خریدم خیلی هم رازی هستم و تازه می خوام مظاهم شما بشم و هی از شما سوال کنم البته اگر ناراحت نمی شید .................

من بازم شرمنده هستم که باعث ناراحتی شما شدم

1 سوال می تونم بازم ازتون در باره کار کردن سوال کنم یا نه
mohamad_mac

پست‌ها : 7

پستتوسط Behnam » 15 دسامبر 2006, 04:19

mohamad_mac,
دوست عزیز کامپیوتر نو مبارک. علی رستگار مشغول بروز رساندن کتابش هست و همانطور که اعلام کرده در نسخهٔ جدید لیستی از توزیع کنندگان مک در ایران وجود نخواهد داشت چون ظاهراً توزیع کنندگان مدام کم و زیاد می‌شوند و هرچه در کتاب وارد شود به سرعت کهنه و ناقص خواهد شد. دلیل عدم وجود همراه پردازان در آن لیست هم همین است و هیچ دلیل دیگری ندارد. شاید ایرماگ برای این مشکل راه بهتری پیدا کند تا لیست توزیع کنندگان همیشه بروز باشد. عصبانیتی در کار نیست. قضیه این است که ایرماگ یک انجمن غیر انتفاعی است و نمی‌خواهد توهمی نسبت به نزدیکی یا وابستگی ایرماگ به کانون‌های تجاری پدید آید.
ایرماگ خانهٔ شما و همهٔ کاربران مک است. هر سوالی داشتید بپرسید. البته توصیه می‌شود که کتاب علی از یک طرف و مقالات و گفتگوهای گذشته در ایرماگ از طرف دیگر هم مورد توجه قرار بگیرد تا حتی‌الامکان از طرح سوالات تکراری و پاسخ‌های تکراری پرهیز شود.
در هر حال شرکت فعالانه در ایرماگ و طرح مطالب، بهتر از سکوت و ملاحظهٔ بیش از اندازه است. در طرح مشکلات کاربری خود تردید نکنید. جستجو در گفتگوها و مقالات گذشتهٔ ایرماگ نیز منبع خوبی برای کسب اطلاعات است.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Ali.Rastegar » 15 دسامبر 2006, 17:34

البته بهنام کاملا توضیح داد و من فقط از این جهت که این دوستمون مطمئن بشن دلخوری وجود نداره بعضی موارد رو تکرار میکنم.
سلام آقای رستگاری
من شرمنده هستم که باعث ناراحتی شما شدم ولی من قصدی نداشتم من از زمانی که با ایرماگ اشنا شدم تنها کسی رو که می دیدم شما بودید و هنوز هم به نظر من شما اطلاعات زیادی دارید .
من فقط از شما کمک خواستم

من از اینکه چنین برداشتی درمورد لیست ته کتاب هست ناراحت شدم، اما از دست خود شما دلخور نشدم و نیازی به عذرخواهی نیست :-)
من اگر می گم دوستان شما چون این کتاب رو خودتون اماده کردید و اطلاعاتتون کامل بوده و نمی دونم چرا میگید اونها دوستانتان نیستند ویا همکارانتان نیستند . و صلاحیت بهشون بدید .

اشتباه شما همینجا است. من فقط لیست افرادی که در حدود زمان نگارش کتاب ۳۰ نکته، سخت‌افزار مک، نرم‌افزار مک و iPod می‌فروختند را تهیه کردم و نوشتم که این لیست قطعا کامل نیست. این لیست فقط به عنوان راهنمای خریده و همیشه توصیه کردم به همه شرکتها تماس بگیرین و هیچ شرکتی رو تایید یا رد نکردم. اگر به پست اول من مراجعه کنید نوشتم لیست برخی شرکتها در ته کتاب هست و بقیه در انجمنها می‌توانید ببینید و اتفاقا همین همراه پردازان و چندتای دیگر در همان قسمت عرضه سخت افزار خودشونو به رایگان تبلیغ کردن و حتی همراه پردازان بیش از یک تاپیک داره. با این اوصاف من از این برداشت که شما فکر کنید با شرکتی دوست هستم یا با دیگری دشمن ناراحت میشم چون فکر میکنم با قرار دادن اون لیست در ته کتاب برای کاربرها سوء تفاهم دوستی/وابستگی به شرکتها را ایجاد کرده‌ام و همچنین برای شرکتها توقع بیجایی که من باید تبلیغ کننده‌شان باشم. در نتیجه هم برای اعصاب خودم و هم برای پایان سوء تفاهمها ترجیح میدهم لیست را حذف کنم و این تصمیم را از خیلی وقت پیش گرفته بودم و در انجمنها هم گفته بودم، اما حالا در صفحه‌ی اول هم نوشتم تا همه بدانند.
من دستگاه نوت بوک رو خرید کردم

مبارک باشه ;-)
1 سوال می تونم بازم ازتون در باره کار کردن سوال کنم یا نه

قطعا، من حتی اگر با شما دشمنی داشتم -که قطعا ندارم :-) - حق ندارم شما را از حضور در ایرماگ منع کنم!
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

قبلی

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 31 مهمان