انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

چرا بعضی‌ها گاهی اوقات از اپل و جابز متنفرند!

بخش موضوعات متفرقه

Re: چرا بعضی‌ها گاهی اوقات از اپل و جابز متنفرند!

پستتوسط abdol » 31 اوت 2011, 01:46

یادم نمیاد که تعریف کرده باشم! لینوکس هم دارم خیلی نگران نباشید ما حد و حدودمان را میدانیم!
لقمان حكيم را گفتند : ادب از كه آموختي ؟ گفت : از بي ادبان !
MBP 5.5
abdol
Banned

پست‌ها : 686

پستتوسط cyra » 31 اوت 2011, 01:50

كم كم منم دارم به موضع ايليا در اخرين پستش نزديك ميشم. آقاى عبدل عزيز...! شما درحالى دارين اقاى جابز رو ديكتاتور توتاليتر و تماميت خواه مخوف مى ناميد كه خودتون با تعصب تمام ديگران رو به مشتى تسبيح گوى بى مغز يا به عبارتى اشنا تر خس و خاشاك تشبيه مى كنيد. رفتار و كلام شما منو ياد كسايى انداخت كه فكر مى كنن راجع به پوشش مردم، بهتر از خودشون قضاوت مى كنن و رسالتشون هم همين قضاوت كردن و اجراى علنيشه! حداقل بنده خودم هم در اين تايپك و هم در تايپك هاى ديگه بارها به نقصايص اپل اشاره كردم. اما دقيقا با اين مسئله موافقم كه مثل استيو اصلا وجود ندارد... مثل بيل گيتس هم... مثل كوبريك، مثل بنان، مثل مسى، مثل عبدل و مثل cyra. چقدر زيبا بود داستان رنگ لوگوى گوگل و دلواپسى كسى كه تا اين حد نگران عصاره ى عمرش... فرزندش هست... تا اين حد. اپل فقط استيوش اينطور نيست. جاناتان ايوش هم اينقدر متفاوت با طراحان سونى و دل و بقيست. اون كه ديگه به چشم معلومه. اصلا به اسم اپل و اينكه چقدر نگاه لطيفى به خرد، علم و صنعته فكر مى كنيد...؟ به لوگوش كه سرشار از زندگيه... استيو جابز ويژگى هايي داره كه دونستنشون مى تونه ايده هاى جديدى به ادم بده. شايد هم درصد بيشترى از كاربراى محصولاتش مثل بت بپرستنش اما اون براى پرستيده شدن كار نمى كرد. اونم يه انسان بود كه شايد نگاهش زردى لوگويى رو كه هر روز من و تو كليكش مى كرديم، يه جور ديگه مى ديد. 
Mac Pro (mid 2009), 12 GB RAM, OS X 10.8.5, Avid Media Composer 8.3.1
iPhone 5s 32GB, iOS 9.1
iPad 2 64GB 3G, iOS 9.1
نماد کاربر
cyra

پست‌ها : 313

پستتوسط Nyaiesh » 31 اوت 2011, 01:56

این پست از شماست خیلی زود فراموش کردید:
[نمایش]
من با نظر شما موافق نیستم! البته هدفم آغاز جنگ نیست اما جدا اگر ۲-۳ تا داشتم طرف ای مک اصلا نمی رفتم چون در کل یکبار مصرف است (البته قصد توهین به ای مک کسی رو ندارم و ببخشید که خیلی بی پرده حرف می زنم).
ضمنا ای مک و کار سنگین؟ حتما ال سی دی اش بعد ۲-۳ ماه تعطیل میشه
البته ۱۰۰۱ مزیت که شما فرمودید بیشتر از جنبه سک سی بودن است وگرنه من مزیت خاصی در اون نمی بینم و یک پی سی خوف با لینوکس رو خیلی شاخ تر از ای مک با مک او اس ایکس نسخه انواع گربه سانان می دونم.
شما اگه هدف تون کار کردن با سیستم است حرف شما رو قبول ندارم اما اگر می خواهید با سیستم خودتون fun داشته باشین اون یه چیزه دیگه است.
خدایا کیهان و زمین و نوترون در طواف و ما در خواب
نماد کاربر
Nyaiesh

پست‌ها : 357

پستتوسط abdol » 31 اوت 2011, 02:00

خیر دوست عزیز من نه کسی رو اینجا خس و خاشاک تشبیه کردم نه چیز مشابه به اینهایی که شما گفتید.
دیکتاتوری در یک چهارچوب خاصی تعریف علمی میشه درست؟ مثل اینکه از شما بپرسند ۰/۵ عدد صحیح است یا اعشاری؟ آقای استیو جابز مطابق با تعریف دیکتاتور در این مجموعه عضویت پیدا میکنه. حالااینکه چرا اینجوری هست تقصیر منه مگه؟
MBP 5.5
abdol
Banned

پستتوسط abdol » 31 اوت 2011, 02:02

دوست عزیز ام رضا میشه یکم توضیح بدید که دنبال چی هستی؟
MBP 5.5
abdol
Banned

پستتوسط cyra » 31 اوت 2011, 02:04

تفسير تماميت خواهى و هراس انگيز بودن هم بهش اضافه كنيد بعلاوه ى مغزهاى شسته شده و بت پرست... و يك سوال... شما علاقه ى خاصى به سينماى شوروى و مخصوصا ايزنشتاين داريد :-D
iPhone 5s 32GB, iOS 9.1
iPad 2 64GB 3G, iOS 9.1
نماد کاربر
cyra

پستتوسط Nyaiesh » 31 اوت 2011, 02:12

یک نسخه خوب لینوکس با سخت افزاری که شما تاییدش می‌کنید.
البته متاسفانه بحث سیاسی شد این را هم بگم همه برای هم تصمیم می‌گیریم اخیرا در تاجیکستان قرار شده زیر ۱۸ سال را مسجد راه ندهند جاهایی هم هست که جای مردم تصمیم گرفته‌اند و خانم‌های محجبه را سر کار یا مدرسه راه نمی‌دهند تا با بیشترین فشار از نان خوردن بیندازند اَپل هم جای ما تصمیم گرفته و همه چیز را کم‌کم می‌ریزه توی فروشگاهش تا خرید یک نرم‌افزار در انحصارش باشه و هم ویروس‌هاش را بکشه هم پولی به جیب بزنه
استیو جابز هم تلاشگر بزرگی اما خیلی‌ها به او کمک کردند تا اپل اپل بشه حتی خود ما و شما توسعه دهنده این سکان هستیم اما خودمان خبر نداریم ما به اندازه برخی کارمندان اپل با دستگاهمان ور می‌رویم و انواع ایرادها را به اپل گزارش می‌کنیم محصولاتش را با قیمت بالا از ایران می‌خریم و... پس همه در این توسعه نقش داریم به نظر من استیو نه خودکامه است و نه نابغه روزگار اما مدیری تلاشگر است که گروهی متخصص سال‌هاست او را یاری می‌دهند. با خودکامگی نمی‌توان در بورس آمریکا باقی ماند
نماد کاربر
Nyaiesh

پستتوسط abdol » 31 اوت 2011, 02:12

نه من در کل در سیاست و امثالهم سر رشته‌ای ندارم اما به فیلم چرا. این موضوع از زمانی که بیل گیتس جامعه متن باز رو به سایبر کومونیزم تشبیه کرد برام جالب شد. فاصله بین جنون و نبوغ خیلی کم هست!
MBP 5.5
abdol
Banned

پستتوسط AliGhz » 31 اوت 2011, 02:19

ديكتاتورى و "مخوف بودن" زمانى معنا پيدا مى كند كه كسى به زور جايگاهى را تصاحب كرده باشد و/يا جلوى پيشرفت ديگران را بگيرد و حقوق آنان را سلب كند. تا جايى كه من مى دانم، هيچ كدام از اين ويژگى ها را استيو ندارد. اگر ديگران بتوانند بهتر از آى پد را بسازند چه باك! منِ مشترى هم عقل دارم و دو دو تا چهار تا مى كنم و بهترين محصول را --از ديدگاه خودم-- مى خرم.

فعلا كه آى پد و محصولات ديگر اپل را مردم مثل كيك داغ مى برند. اين هم نشان مى دهد كه اپل در قيمت گذارى هم موفق عمل كرده است.

ضمن آن كه قضيه فقط خريدن يك تبلت نيست. همين تاچ پد hp يكى از كاستى هايش، نبود اپليكيشن براى سيستم عامل web osاش بود. من به شخصه اين تبلت ناكارآمد از نظر من را، هر چقدر هم قيمتش كم بود، نمى خريدم. البته علاقه ام به برند اپل را هم پنهان نمى كنم.

در آخر، استيو "شركت خودش" را دوست دارد "به روش خودش" اداره كند. واقعا مشكلى هست؟ :-)  
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط AmiN.D » 31 اوت 2011, 02:20

ببنید دوست عزیز استیو و اپل یک کالت هستند و این بحث ها پیرامونش بسیار بیهوده هست..شما الان به عنوان ترول در کل انجمن عمل میکنید و تمام حواس رو مشغول خودتون کردین..از مدیران خواهش میکنم این بحث که هیچ سر و تهی نداره و متوقف کنن..خب به فرض محال شما درست میگید..که چی؟؟؟
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط abdol » 31 اوت 2011, 02:21

راستش را بخواهید من فرد مناسبی برای راهنمایی شما یا دوستان نیستم یعنی در این حد نیستم. دوستانی در اینجا هستند که صاحب نظر اند پستی مربوط در این زمینه بفرستید حتما کمک خواهند کرد.
شاید هم شما درست میگید استیو آدم تلاشگری هست اما جالب اینجاست که قشر کسیری از دیکتاتورها زندگی نامه‌های مشابهی دارند!
MBP 5.5
abdol
Banned

پستتوسط Nyaiesh » 31 اوت 2011, 02:23

کثیری
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Nyaiesh در 31 اوت 2011, 02:28.
نماد کاربر
Nyaiesh

پستتوسط abdol » 31 اوت 2011, 02:27

AmiN.D نوشته است:[نمایش]
ببنید دوست عزیز استیو و اپل یک کالت هستند و این بحث ها پیرامونش بسیار بیهوده هست..شما الان به عنوان ترول در کل انجمن عمل میکنید و تمام حواس رو مشغول خودتون کردین..از مدیران خواهش میکنم این بحث که هیچ سر و تهی نداره و متوقف کنن..خب به فرض محال شما درست میگید..که چی؟؟؟

شما فارسی بلد هستید بنویسید؟ این چه انجمنی است که با این پست ها با این پست‌ها حواس همه پرت میشه؟ در هر حال بنده هیچ واهمه یا ابایی از بسته شدن این تاپیک ندارم.
اینجوری به دستور شما کل فوروم رو باید تعطیل کرد چون خیلی از پست ها هم در مدح آقای جابز و اپل است خوب که چی؟؟؟
MBP 5.5
abdol
Banned

پستتوسط cyra » 31 اوت 2011, 02:30

من داشتم جواب ديگه اى مى نوشتم كه دو پست اخير رو ديدم. من با اين تايپك ديگه كارى ندارم!
iPhone 5s 32GB, iOS 9.1
iPad 2 64GB 3G, iOS 9.1
نماد کاربر
cyra

پستتوسط AmiN.D » 31 اوت 2011, 02:35

شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
شما ترول هستید.
آخرین ویرایش توسط AmiN.D on 31 اوت 2011, 02:38, ویرایش شده در 2.
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

قبلیبعدی

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان