انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

فول اسکرین کردن Flash

بخش موضوعات متفرقه

فول اسکرین کردن Flash

پستتوسط aamir » 21 دسامبر 2010, 15:58

من روی چنیدن کامپیوتر مک این مشکل رو دارم که در سایتهایی مثل vimeo و youtube و از این دست که از پلیر فلش استفاده میکنند زمان فول اسکرین کردن حداقل ۶ ثانیه زمان میبره و تو این مدت فقط صفحه سفیده / البته این مشکل فقط برای بار اولیست که یک فلش رو باز میکنید و اگر کامپیوتر خاموش نشه دیگه برای دفعه های بعدی مشکلی نخواهد بود
الان که داشتم تاپیک میزدم تو فرومهای خارجی هم یه سرچی زدم . خیلی ثمربخش نبود و پاس داده بودن به نوع ارتباط اینترنتی و یه جا هم خوندم که با نصب یه برنامه این مشکل حل میشه!
اما همه اینا غیر قابل قبولند چون با یک کامپیوتر ویندوزی این مشکل نیست در حالی که همه کامپیوترها در یک شبکه و با یک سرعت یکسان دارن کار میکنن و تازه ممکنه کامپیوتر پی سی به لحاظ سخت افزاری از مک پایینتر باشه !(یعنی در شبکه من اینطوری هست)
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

Re: فول اسکرین کردن Flash

پستتوسط Ilia » 23 دسامبر 2010, 02:12

احتمال زیاد به علت آن است که فلش در مک بر خلاف پیسی، از ویدئوکارد برای رندر کردن ویدئو اضافه نمیکند (بجز آخرین نسخه‌های بتای آن آنهم نه برای همهٔ مدلها). این زمان احتمالا صرف پردازش و catch کردن میشود. نسخهٔ فلشت را به آخرین بتای آن آپدیت کن و ببین که فرقی میکند یا نه.  
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

Re: فول اسکرین کردن Flash

پستتوسط aamir » 23 دسامبر 2010, 09:37

یادمه آخرین بتای فلش از open CL پشتیبانی میکرد که کارت من جزو اون مدلها نیست / ولی حالا نصبش ضرر نداره!
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان