انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

سرعت مکینتاش روی Intel 1800 Full Cache

محلی برای یافتن آموزش نحوه ی نصب و استفاده از این برنامه، همچنین شما می توانید سوالات و اشکالات خود را در اینجا مطرح کنید.

پستتوسط نویدجون » 14 ژانویه 2005, 15:26

سلام
من از Technotux اینجا رو پیدا کردم. میخواستن ببینم سرعت Mac OS با شبیه سازی روی یه همچین کامپیوتری چطوره ؟ آیا ارزشش رو داره که همچین کاری بکنم ؟ در ضمن من میخوام هم ویندوز داشته باشم ، هم لینوکس و هم Mac OS . آیا با چیزی مثل Pear PC این کار ممکنه ؟
نویدجون

پستتوسط Ali.Rastegar » 14 ژانویه 2005, 16:33

سلام،
خوش آمدید.
شما کارایی برابر با یک پانزدهم تا یک دهم پردازنده تان را با این شبیه ساز خواهید داشت!
اما به آزمایش می ارزد!
برنامه های شبیه ساز مثل PearPC به عنوان یک برنامه در سیستم عامل میزبان(مثل ویندوز،لینوکس و BeOS) اجرا می شوند و سیستم عامل مهمان(در این مثال Mac OS X) بر روی کامپیوتر شما تاثیری نمی گذارند و در حقیقت بر روی یک کامپیوتر مجازی(که برنامه شبیه ساز است) نصب می شوند.یعنی تنظیمات بوت،پارتیشن بندی و... هیچ تغییری در سیستم واقعی شما ایجاد نمی کند.
موفق باشید.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط مهمان » 14 ژانویه 2005, 19:54

علي جان..اگر ديسکها و برنامه هاي مرتبط با mac را براي فروش در سايت قرار ميدادئ خيلي خوب بود...
mkargar
مهمان

پستتوسط مهمان » 15 ژانویه 2005, 12:25

سلام
شدیدا موافقم
اگه برنامه ها موجود باشه کاربرها هم به مرتب زیادتر میشن
نویدجون
(برای تایپ راست به چپ یه هیچ کدی احتیاج نیست! با تشکر،علی رستگار)
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 15 ژانویه 2005, 13:52

سلام،
آقای کارگر و نوید عزیز،
ایرماگ رابطه خوبی با سازندگان نرم افزار برقرار کرده و با آنها در بهبود یا اضافه کردن امکانات فارسی و راست به چپ همکاری می کند.حال اگر ما نرم افزارهای آنها را به صورت کپی غیر مجاز به فروش برسانیم اعتماد آنها را از بین برده و وجدان خودمان هم ناراحت خواهد بود!
راه دیگر این است که با سازندگان این نرم افزارها صحبت کرده و بر سر فروش ارزانتر محصولاتشان اما با پشتیبانی و تکثیر ایرماگ به توافق برسیم.که این فعلا چندان ممکن به نظر نمی رسد!
اما راه سومی وجود داشت که من آنرا انتخاب کردم،با فروشندگان نرم افزارهای مکینتاش در ایران تماس گرفتم و از آنها خواستم که لیست نرم افزارهایشان را با قیمت برای من بفرستند و من آن لیست را با یک بررسی کوتاه از هر مغازه در سایت قرار دهم.این هم به نفع ما بود چون به گسترش مکینتاش در ایران کمک می کرد،هم به نفع آنها بود که به کاربران معرفی می شدند و هم به نفع کاربران که علاوه بر آشنایی با این مغازه ها بین آن مغازه ها رقابتی ایجاد می شد که حاصلش تنوع بیشتر محصولات و قیمتهای پایینتر بود! در عین حال ایرماگ هم هیچ کار غیر قانونی نکرده بود.متاسفانه با وجود اینکه 3-4 مغازه ای که با آنها در میان گذاشتم ابتدا بسیار استقبال کردند اما تا کنون لیستی برای من نفرستاده اند.در این میان تنها شایان کامپیوتر با چند هفته تاخیر لیست محصولاتش را در سایتش قرار داد.
این اتفاقات باعث شد تقریبا از ادامه این کار منصرف شوم :-(
موفق باشید.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

بازگشت به آموزش نصب برنامه Pear PC

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 1 مهمان