انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

حریم خصوصی - انجمن کاربران ایرانی مکینتاش (ایرماگ)

این متن، دربارهٔ اطلاعاتی که بخش انجمن‌های گفت‌وگوی ایرماگ (http://forum.irmug.com) از شما (کاربر انجمن) جمع‌آوری می‌کند و نحوهٔ استفاده از این اطلاعات، توضیحاتی را ارائه می‌دهد:

- برای ارسال مطلب در انجمن‌های ایرماگ ثبت نام در سایت الزامی است. برای ثبت نام اطلاعاتی چون نام کاربری، کلمهٔ عبور و آدرس ایمیل معتبر از شما خواسته می‌شود.

- کلمهٔ عبور شما به صورت رمزگذاری شده در سایت ثبت می‌شود، با این حال مانند همیشه توصیه می‌شود که از‌ کلمه‌های عبور متفاوت برای سایت‌های متفاوت استفاده کنید.

- ایرماگ برای فراهم کردن امکان ارسال مطالب و سایر کارکردهای ضروری هر انجمن گفت‌وگو از کوکی (Cookie) استفاده می‌کند.

  • کوکی‌های ایرماگ از نوع تعقیبگر (tracking) نیستند؛ به عبارت دیگر، تنها در ایرماگ کاربرد دارند و فعالیت شما را در سایر سایت‌ها تعقیب نمی‌کنند.
  • در حال حاضر ایرماگ از Google Analytics یا سایر ابزارهای متفرقه که ممکن است حاوی کوکی‌های تعقیبگر باشند نیز استفاده نمی‌کند. در صورتی که تغییری در این زمینه ایجاد شود در همین متن اعلام خواهد شد.
- آدرس ایمیل و سایر مشخصات شما با هیچ شرکت یا موسسهٔ تبلیغاتی به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

- در صورت عدم تمایل به دریافت ایمیل از سوی کاربران سایت می‌توانید با انجام تنظیم مربوطه در بخش «کنترل پنل کاربری»، ایمیل خود را از کاربران عادی مخفی کنید.

- در صورت عدم تمایل به دریافت ایمیل‌های خبری از سوی مدیران سایت نیز تنظیم مربوطه را در بخش «کنترل پنل کاربری» می‌توانید انجام دهید.

- در صورت عدم تمایل به دریافت پیغام خصوصی در انجمن‌های ایرماگ نیز تنظیم مربوطه را در بخش «کنترل پنل کاربری» می‌توانید انجام دهید.

- پس از ورود با نام کاربری و کلمهٔ عبور، نام کاربری شما در فهرست کاربران آنلاین نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل به مخفی کردن وضعیت حضور خود از چشم کاربران عادی، تنظیم مربوطه را در بخش «کنترل پنل کاربری» می‌توانید انجام دهید. لازم به ذکر است که این مخفی کردن فقط از چشم کاربران عادی سایت انجام می‌شود و مدیران سایت همچنان از آنلاین بودن شما مطلع می‌شوند.

- اگر تاریخ تولد خود را در پروفایل کاربری خود ثبت کرده باشید، سن شما در صفحه پروفایلتان نمایش داده می‌شود و نام کاربری شما در روز تولدتان در فهرست «به شما تبریک می‌گوییم» قرار می‌گیرد. در صورتی که تمایل به اعلام سن و روز تولد خود ندارید می‌توانید تاریخ تولد خود را از بخش «ویرایش مشخصات» در «کنترل پنل کاربری» حذف کنید.

- در هنگام ارسال مطالب و فعالیت در سایت، آدرس IP شما ثبت می‌شود. این ثبت IP از امکانات نرم‌افزار مدیریت انجمن (phpBB) بوده و تاکنون تنها برای جلوگیری از فعالیت کاربرانی که با ایجاد چندین نام کاربری قصد ارسال مطالب خلاف مقررات سایت داشته‌اند، استفاده شده است.

- سایت ایرماگ در آلمان میزبانی می‌شود و تابع قوانین این کشور است. ایرماگ تاکنون هیچ درخواستی از سوی هیچ شخص حقیقی یا حقوقی برای افشای اطلاعات کاربران خود دریافت نکرده است.


بازگشت به صفحهٔ ورود